Skocz do zawartości
IGNORED

Błagam mam dość tekstów o kablach...


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Piszecie o zmianach w brzmieniu mijacie się z prawdą... Jak to łyknie bogacz to poł biedy gorzej gdy ktos o ograniczonym budrzecie wypłucze kieszeń na kable zamiast na nowe kolumny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIC NIE DAJA?????

Moge sie zgodzic ze malo daja jak ma sie klocki po 1000zl.....ale jak podlaczylem do swojego zestawu Amplifon WT30 (tuningowany) + Triangle Ittoh XS + CD SL-PS7 (ktory dopiero bedzie tuningowany), kabelki pozyczone od kumpla (Paula) - to nie trzeba bylo nawet 5 sekund by poczuc roznice. Dzwiek zmienil sie diametralnie! Gora przestala grac piaszczyscie (jak to bylo z phonarami po 10zl/m). Oczywiscie trzeba zachowac umiar i nie kupowac do sprzetu za powiedzmy 15 tys kabli za 10 tys :)))). Najlepiej kupic jakies uzywane kabelki - one przeciez sie nie zuzywaja :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rafi do Paul

(Konto usunięte)

Szczerze mowiac, to nie obchodzi mi kto osobiscie mi nie odpisal. Jesli ten czlowiek reprezentuje swoja firme, to moge o nim pisac Amplifon. Firma odpowiada za swoich pracownikow (dystrybutorow) - jesli sie nie sprawdzaja, to takich ludzi sie zmienia.

 

Ppozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rafi do Paula po raz drugi

(Konto usunięte)

Ale ta moja uwaga o mailu to tylko takie czepianie sie, szczerze mowiac sluchalem wzmacniacza Amplifona raz. Uwazam, ze dobre polskie firmy nalezy popierac, bo inaczej zawsze bedziemy z tylu.

 

I spozniona odpowiedz: ciesze sie, ze niedlugo wracam :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość exo do AdamL

(Konto usunięte)

Był juz tuningowany do WT 30 II (poprzeni wlasciciel tak przynajmniej twierdzil).

Ale przekonalem sie ze rzeczywiscie byl po tym jak moj braciszek zle wlozyl lampe (miala ulamane zabezpieczenie - zostala podlaczona anoda do katody) no i poszedl dymek.

Wiec pojechalimi do pana Piwowarczyka i rzeczywiscie stwiedzil ze byl tunnigowany :)

(tak na marginesie to jest swietny koles - wykonal naprawe za darmo!!).

Mozna zmienic cos jeszcze - jest opcja za 200zl i za 500zl - gora staje sie bardziej przejrzysta - mozna tego dokonac wlasnie u pana Piwowarczyka.

Jak On to powiedzial po tym zabiegu gora zastanie uwolniana.

W najblizszym czasie mam wlasnie zamiar udac sie w tym celu do pana Piwowarczyka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy. Kable są bardzo ważne! Sam tego ostatnio dobitnie doświadczam! PS. Mój znajomy mając sprzęcik (z drugiej ręki) warty powiedzmy ok. 2500zł kupił sobie niedawno kabelki głośnikowe w cenie 980zł. :))))))))) Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że zawsze lepiej jest wymienić klocki, różnica będzie dużo większa, ale kabelkami też można dużo poprawić i jest przy tym sporo zabawy, a i kosztujš mniej niż nowy wzmak czy Cd-ek...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli we wzmacniaczu daje się wykonać tak znaczą poprawę za tak małe pieniądze to firma wali ludzi w bambuko pisząc superlatywy o swoich produktach.A potem ten chłam kupują naiwniacy i przystępują do tuningu.Teraz Pan rozumie Panie Molen?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh 200zl albo 500zl to same czesci do tego kosztuja (bez montazu)

A po pierwsze jezeli koszty budowy wzmacniacza wzroslyby o 200zl to cena w sklepie wzroslaby o 700zl - chyba ze ty myslisz ze cala dystrybucja to pomoc charytatywna.

Pozatym sam amplifon wt30 bez zadnego tuningu gra zajebiscie!!!!

I wk***ia mnie jak ktos opbraza kolesia ktory za DARMO!!! zreperowal uszkodzony z mojej winy wmacniacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych negatywnych emocji, jesli jest dobra, polska firma, ktora sprzedaje sprzet takze w Niemczech (co jest paradoksem, bo dla Anglika to nie bylby zaden argument), to po co ja tlamsic??? OK - kazdy sprzet mozna poprawic, nawet samochody BMW (od lat robi to z powodzeniem Alpina), czy Mercedesa. Czy z tego nalezy czerpac wniosek, ze sa to kiepskie auta?

 

Brytyjczycy nie czepiaja sie niedorobek np. w CA, a z badziewnego wygladu swoich wzmacniaczy zrobili zalete (bo to taki "audiofilski" wyglad).

 

A tak poza tym, to Amplifon nie odpowiedzial kiedys na mojego maila i do tej pory im to pamietam :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul do Rafi

(Konto usunięte)

szkoda ze nie dokladnie czytasz wszystko, w jednym z poprzednich postow odpowiedzialem Ci o tym kto Ci nie odpisal, nie Amolifon, czyli Pan Piwowarczyk (do niego jest tel) tylko dosc nieuprzejmy dystrybutor na polnocna Polske i to tylko o nim zle swiadczy, ale mi badz co badz odpisal:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 33 lat później...

Będę pisał o kablach: Wymieniłem okablowanie wewnętrzne wzmacniacza, wymieniłem interkonekt na własnej roboty (koszt około 50zł: 4 wtyczki po 5 zł i kawałek rewelacyjnego kabelka no name, który gra jakby kosztował z 400PLN/m) i słyszę różnicę. Moja żona też słyszy, że jest lepiej. A jak ktoś nie wierzy, to niech posłucha. Nie twierdzę, że do kolumn za 1000PLN trzeba podłączać kabelki za 1000PLN, ale jeśli zachowa się umiar i ma się w miarę solidne kolumny i CD, to odpowiednio dobranymi kablami można sporo poprawić. Sam mam kable głośnikowe za 8PLN/m i jeśłi wymieniam je na pożyczone kosztujące np 2000PLN z molibdenu - jest pod każdym względem lepiej. Kiedyś też pukałem się w głowę, gdy ktoś mówił o kablach ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana kabli przynosi czasami zbawienne skutki nawet dla sprzętu kosztującego do 1000zł.Czasami jest to różnica trudna do uchwycenia uchem ,a czasami brzmienie ulega poprawie na tyle byśmy przynajmniej na chwile przestali myśleć o zmianie sprzętu(prawie nie możliwe).Nie ma się co oszukiwać dobry kabel+lichy sprzęt=niepowodzenie:( Pozdrowienia:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

po prostu chodzi o to żeby dobrać dobry kabel do danego systemu, co nie oznacza, że najdroższy. Po prostu taki który pokaże zalety a ukryje wady naszych klocków, czy jak kto woli wyrówna pasmo. A jak ktoś nie słyszy różnicy to znaczy że jest coś z jego słuchem nie tak i powinien iść do lekarza od uszu :)))))))))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.