Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  40 członków

Zeta Zero Klub
IGNORED

Klub miłośników myśli technicznej Zeta Zero


tomii241
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, djedryk napisał:

Z prostej przyczyny nikt z was nie chciałby i nie chce merytorycznie podyskutować na tematy techniczne z TR.

Poczytaj cały wątek, były proste pytania, na które nie było odpowiedzi.

Producent olał nas swoją kompetencją 😉

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Kazik II napisał:

Poczytaj cały wątek, były proste pytania, na które nie było odpowiedzi.

Producent olał nas swoją kompetencją 😉

Czytałem.

Dostaliście zaproszenie ? czego nie skorzystaliście.

 Cytat:

Szanowny Panie:

 PS bardzo rzadko i zupełnie przypadkowo bywam na tym forum -tylko gdy ktoś mi ze znajomych coś szczególnego zasygnalizuje tak jak teraz Pana pytanie, czasem raz na rok jestem tu - proszę zatem nie miec żalu gdy nie odpowiem forumowo na dalasze pytania. Zawsze jestem jednak w firmie. Nasza strona i kontakt do mnie to www.zetazero.eu

z poważaniem Tomasz Rogula

Tak właśnie wygląda dyskusja na forum, długie bezsensowne gadanie ludzi, którzy się nudzą i nie mają co robić.

Czy myślisz, że TR ma czas i chęci na użeranie się z naskakującymi go ludźmi ?

Musiałby zmienić swój zawód na pisarczyka forumowego i psychologa audiofilskiego.

Załóż dwie firmy, działaj z takim rozmachem jak TR,  jeszcze w branży studyjnej i audio.

Zobaczysz wtedy jakie to proste, ile czasu z życia trzeba poświęcić.

Na co lepiej spożytkować swój wolny czas.

Dwa razy więcej czasu zajęło mu budowanie dwóch firm niż istnienie tego forum.

Jest sporo wywiadów z P.TR, jeżeli nie ma tam odpowiedzi, zaprasza was do Siebie.

Ja wiem, że pisanie :-) na telefonie gdzie popadnie, jest najprostszym sposobem robienia tysięcy rzeczy na raz.

W rzeczywistości nic z tego nie wynika.

To forum i jego użytkownicy odstraszyło już wielokrotnie nie jednego polskiego producenta.

Z jakiego powodu ? Odpowiedz, powyżej.

Czy wyobrażasz sobie, że właściciel i konstruktor Wilson Audio będzie siedział na forum i użerał się z niezadowolonymi wiecznie audiofilami?

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, djedryk napisał:

Czytałem.

To jeszcze przeczytaj daty wpisów, do których się odnosisz. Wdajesz się w wymianę zdań z osobami nieżyjącymi, nie aktywnymi na forum lub takimi, które dawno straciły zainteresowanie tymi produktami, o czym świadczy brak wpisów. Polemika z przysłowiowym trupem wyciągniętym z szafy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, djedryk napisał:

Czy myślisz, że TR ma czas i chęci na użeranie się z naskakującymi go ludźmi ?

Adwokat ?

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.06.2021 o 08:50, piotrek7 napisał:

To jeszcze przeczytaj daty wpisów, do których się odnosisz. Wdajesz się w wymianę zdań z osobami nieżyjącymi, nie aktywnymi na forum lub takimi, które dawno straciły zainteresowanie tymi produktami, o czym świadczy brak wpisów. Polemika z przysłowiowym trupem wyciągniętym z szafy

A co mają wspólnego daty wpisów.

Zainteresowanie produktami jest tylko nie na tym forum.

Większość polskich  producentów  nie użera się na tym forum.

Wiecznie niezadowoleni malkontenci którzy uważają się za ekspertów z dziedziny audio.

W rzeczywistości nic w tej dziedzinie nie osiągnęli.

Przykładów polskich firm które wyniosły się z tego kraju  z dystrybucją i sprzedażą jest wiele.

Z pisania na forum i użerania się z mędrcami którzy nie mają co robić, firmy nie utrzymasz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesięcy temu...

Kiedyś na AS miałem okazję posłuchać ZetaZero. Leciało sporo różnych kawałków, ale zapamiętałem jeden - Earth song MJ'a. W czasie tego utworu głos zaczął wędrować wokół mnie. To było genialne. Na każdych kolumnach, które mam okazję testować odtwarzam ten utwór mając nadzieję, że zabrzmi w ten sam sposób. Do tej pory bezskutecznie. Cóż, teraz się zastanawiam czy grały tylko 2 kolumny czy więcej. W każdym razie mam zamiar kiedyś ponownie posłuchać tych kolumn, bo zrobiły na mnie niesamowite wrażenie.

Co do samej strony firmowej i zawartych treści to niestety nie zachęcają, ale muzyki nie słucha się przez stronę www...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 9 miesięcy temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.