Skocz do zawartości
IGNORED

Excel's Audio Nirvana - tylko winyl !


excel

Rekomendowane odpowiedzi

w tym wątku będę prezentował swoje filmowe produkcje, bo nie ukrywam, że ostatnio bardzo mnie to pasjonuje, a materiału jest dosyć sporo :)

 

na początek Brenda Lee

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

excelvinyl winylmania blog szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj jakieś efekty pirotechniczne,bo tak to nuda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze na ten headschell od Unitry ktory jest ,,fabrycznie,, przekoszony to naprawde nie rozumiem po co go instalowac do tego gramofonu?

 

Ustaw wkladke na oryginalnym lub normalnym z mozliwoscia justowania i wtedy przynajmniej bedzie prawidlowo ,rowniez VTA.

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o czymś bardziej radykalnym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze na ten headschell od Unitry ktory jest ,,fabrycznie,, przekoszony to naprawde nie rozumiem po co go instalowac do tego gramofonu?

 

Ustaw wkladke na oryginalnym lub normalnym z mozliwoscia justowania i wtedy przynajmniej bedzie prawidlowo ,rowniez VTA.

 

robix

 

Już próbowałem go przekonać, ale jak by lał na ścianę:-)

On doskonale wie, że na prawidłowym head shell;u i ustawionym ramieniu, musiałby zakopać MF-100 w ogródku i zakopać szpadel:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doktora zakopał,szpadel też.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Excelu, zrób krok dalej! Podłącz się do sieci www live! Bo kcemy z rozdziawionymi gębami patrzeć jak słuchasz na Universumie! Wiesz, na takiej zasadzie, jak przez live-camera podgląda się co bociany w gnieździe robią albo miśki w gawrze.

Pozdro,

Yul

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Excelu, zrób krok dalej! Podłącz się do sieci www live! Bo kcemy z rozdziawionymi gębami patrzeć jak słuchasz na Universumie! Wiesz, na takiej zasadzie, jak przez live-camera podgląda się co bociany w gnieździe robią albo miśki w gawrze.

Pozdro,

Yul

Albo rozbierające sie panie :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

There is no dark side in the moon, really. As a matter of fact it's all dark

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Excel, nie daj się podpuszczać skrytym wkładkożercom! Jak ustawisz koszyczek prawidłowo, to dopiero usłyszysz, co naprawdę potrafi Twoja MF-100.

No i nirwana się skończy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- dzięki za wszystkie opinie i uwagi - koszyczek nie problem, nawet jeden mam taki "normalny" z dziurkami - może zamontuję tam mf-kę - na razie nie mam gotowego materiału, zatem wrzucam tylko Roya Orbisona - z drugiej strony nie jest łatwo coś w miarę dobrze nagrać, odrzutów jest cała masa - zależy to od wielu czynników, jak umiejscowienie kamery, rodzaj muzyki,płyta, poziom głośności itd. Ale winyl gra i zabawa trwa :) Szkoda, że nas tak mało - nie mogę pojąć jak ktoś kto słucha muzyki, może nie docenić winylowego brzmienia ? - chyba nigdy o tym i tego nie słyszał ? - jest jakieś inne wytłumaczenie ? pzdr.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

excelvinyl winylmania blog szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki temat to na bocznice, bo nic raczej sie z niego nie dowiemy ...

Cóż za perfidny wpis. Drogi Davis, to nie jest wątek poradnikowy, to jest wątek AUTORSKI naszego excela. Nazwa wątku całkowicie oddaje treść i przesłanie z jakim nasz Drogi Autor powołał go do życia.

Bardzo proszę, po wiedzę poklikaj se w wyszukiwarce zamiast czynić wyrzuty Piewcy analogu jakim jest nasz excel;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość GratefullDe

(Konto usunięte)

Ja tam dziękuję Excelowi za jego wątek i zamieszczenie w nim Brendy Lee.... przypomniało mi to, że dziś piątek... to może wieczorkiem jakaś brendy ( czy to wątek dla osób pełnoletnich?) w smukłej, butelkowej postaci się objawi. Co umożliwi mi dalsze śledzenie tego ekscytującego, muzyczno filmowego wątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Excelku i może troszkę golizny. O ile możliwe w przewadze damskiej prosze. Trzymam kciuki za wątek.

Jak zawsze serdecznie W.

 

vlado, nie pitol, chyba umiesz sobie znaleźć odpowiedni materiał w sieci ? - jak masz z tym problem to Ci podeślę parę linków na priva :)

 

ps. kumulacja w lotku...

 

Cóż za perfidny wpis. Drogi Davis, to nie jest wątek poradnikowy, to jest wątek AUTORSKI naszego excela. Nazwa wątku całkowicie oddaje treść i przesłanie z jakim nasz Drogi Autor powołał go do życia.

Bardzo proszę, po wiedzę poklikaj se w wyszukiwarce zamiast czynić wyrzuty Piewcy analogu jakim jest nasz excel;-)

 

- tak vlado, prawidłowo odczytałeś moje intencje - serdeczne dzięki - to podnosi na duchu :)

 

taki temat to na bocznice, bo nic raczej sie z niego nie dowiemy ...

Davis, mało mówisz, ale bądź łaskaw wypowiadać się w swoim imieniu.....- i włącz polską czcionkę..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

excelvinyl winylmania blog szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- dzięki za wszystkie opinie i uwagi - koszyczek nie problem, nawet jeden mam taki "normalny" z dziurkami - może zamontuję tam mf-kę - na razie nie mam gotowego materiału, zatem wrzucam tylko Roya Orbisona - z drugiej strony nie jest łatwo coś w miarę dobrze nagrać, odrzutów jest cała masa - zależy to od wielu czynników, jak umiejscowienie kamery, rodzaj muzyki,płyta, poziom głośności itd. Ale winyl gra i zabawa trwa :) Szkoda, że nas tak mało - nie mogę pojąć jak ktoś kto słucha muzyki, może nie docenić winylowego brzmienia ? - chyba nigdy o tym i tego nie słyszał ? - jest jakieś inne wytłumaczenie ? pzdr.

 

 

to ja poprosze jakis link co i poza granicami (k)raju klika i sie uzywa bo tu gdzie przebywam, a kraj jest dziki, lokalny zaiks nie pogodzil sie z mysla ze na wartosciach intelektualnych stracic moze. coby smieszniej bylo, pierwszy, wklejony film dziala.

 

aha, a na wyszukiwaniu w youtube MOV04919 strasznie duzo wynikuw wyskakuje..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

 

vlado, nie pitol, chyba umiesz sobie znaleźć odpowiedni materiał w sieci ? - jak masz z tym problem to Ci podeślę parę linków na priva :)

 

ps. kumulacja w lotku...

 

w dzikim kraju tez

 

 

- tak vlado, prawidłowo odczytałeś moje intencje - serdeczne dzięki - to podnosi na duchu :)

 

 

Davis, mało mówisz, ale bądź łaskaw wypowiadać się w swoim imieniu.....- i włącz polską czcionkę..

 

nie zawsze sie chce bo "upolszczenie" czasem bardzo nie gra z layoutem klawiatury..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ut conclave sine libris, ita corpus sine anima. Cicero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.