Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  242 członków

Cyrus Klub
IGNORED

KLUB MIŁOŚNIKÓW CYRUS


Gość cdplay.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Czy miał ktoś doświadczenia z podłączaniem kolumn o impedancji 4 Ohm do Cyrusa One?Pomimo że manual opisuje moc idaca przy 4 Ohm a zalecenie na obudowie jest 8Ohm, czy pomimo sparowania z zestawem Dali 104 (120 albo 150W, 4Ohm) wzmak nie padnie przy dłuższym odsłuchu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Czy ktoś się orientuje jaki DAC siedzi w tym urządzeniu? ESS Sabre? BB 1795? inny?

 

http://www.cyrusaudio.com/product/streaming-music-players/stream-xa

Cyrus zazwyczaj nie pisze jaka kość dacu stosuje w ich klockach ,więc ciężko znaleść ,tutaj mass listę klocków i jakie daci stosuje Ale do xa nie do znalezienia

?CD 6S: CM1738

?CD 7: CM1716

?CD 8x: 2x PCM1738

?DAC5: DA1547

?Dacmaster: 2x AD1862N - SM5813APT

?dAD1: DA1311

?dAD1.5: DA1311

?dAD3: DA1305

?dAD3Q: D1861

?dAD7: D1861

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyrus zazwyczaj nie pisze jaka kość dacu stosuje w ich klockach ,więc ciężko znaleść ,tutaj mass listę klocków i jakie daci stosuje Ale do xa nie do znalezienia

?CD 6S: CM1738

?CD 7: CM1716

?CD 8x: 2x PCM1738

?DAC5: DA1547

?Dacmaster: 2x AD1862N - SM5813APT

?dAD1: DA1311

?dAD1.5: DA1311

?dAD3: DA1305

?dAD3Q: D1861

?dAD7: D1861

 

Dzięki Szwagier83.

 

Zarzucę jeszcze pytanie w tym drugim wątku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam

Mam pytanie dla znawców Cyrusa

Chcę kupić dwie używane końcówki x power . Zauważyłem w informacjach , że są podawane różne moce ... 70 wat lub 100 wat . Czy końcówki różnią się zależnie od lat produkcji ? Mają u mnie pracować w trybie Mono . Jeśli tak jest po czym to poznać ? I czy ma sens dokładać do nich PSXa ?

Pozdrawiam Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam możliwość kupna CYRUS LYRIC 09. Cena 8900 PLN na gwarancji. Na stronie Cyrusa jest info że ten model i LYRIC 05 jest wycofany z produkcji. Wiadomo czemu? Czy te modele były nieudane? Wadliwe? Czy moc 2 x 170 W w tym urządzeniu "napędzi" kolumny Bowers & Wilkins 804 Nautilus?

Nie jest mi potrzebny odtwarzacz płyt CD w LYRIC 09. Nie słucham muzyki z CD. Tylko serwis Tidal i muzyka w formacie FLAC na dysku.

Czy lepiej pomyśleć o kupnie (będzie o wiele drożej) dzielonego zestawu? Który odtwarzacz strumieniowo sieciowy do Tidala i muzyki na dysku? Który przedwzmacniacz z DAC? Które końcówki mocy do kolumn podłogowych B&W 804 N (wzmacniacze zintegrowane mają chyba za małą moc/wydajność prądową?

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi i sugestie.

 

P.S.

Co takiego mają w sobie urządzenia CYRUS - mimo że wygląda jak odtwarzacze samochodowe z lat '80 - że budzą takie zainteresowanie. Mnie wręcz uzależniają. :-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Audio Physic Sitara25+WBA ThunderBird KT88EH+2x12AX7PSVane+2x12AX7GoldLion+Audioquest Type 2+, NuPrime DAC-9, Struss Analog Interconect rca-rca 1m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.