Skocz do zawartości
IGNORED

Klub NAJSTARSZYCH UŻYTKOWNIKÓW forum!


Szymon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o wpisy osoby, będące najdłużej na forum. Jam jest w tym zacnym gronie od 2003 roku(27 grudnia, taki gwiazdkowy prezent lub sól w oku). Kto był wcześniej i kto jest pierwszym użytkownikiem forum. Proszę też o wpisy najstarszych wiekiem. Ciekawe kto jest AUDIO SENIOREM naszego forum. Pań tu niewiele, więc o wieku możemy pogadać swobodnie.

Edytowane przez Szymon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

Mam konto założone 04.07.2003.

Jest jeszcze kilka czynnych osób, które mają taką samą datę założenia konta na AS.

 

Wcześniej nie było wymagane posiadanie konta aby można było pisać.

O ile pamięć mnie nie myli jestem tutaj od jesieni 2002 r.

Edytowane przez rochu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejnym jam jest z 2003! 20.09,czytalem a potem pisalem wczesniej niezarejestrowany.Zaluje,ze nie ma juz wielu 'weteranow',np lolo,gutekbull,dudivan,qb_1,piter,pitdog,ktos ze Szwecji,parsec-chyba z Texasu? i innych.Mieli duzo do powiedzenia.Dlaczego konczyli?

 

aaa,i jeszcze hiena,ktory czasem,raz na rok moze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były fajne czasy. Gość ze Szwecji to był kolega Harvi, który mieszkał na Dąbrowie, było onegdaj u niego spotkanie, był na nim też kolega gutekbull. Z pitdogiem też się spotkaliśmy kiedyś.

 

To pisałem ja, nr 12.

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem po naszemu,doch jo! to byl Harvi.Fajniej w ogole bylo. Lolo mial dosc gownazerii,Gutekbull-interesikow i 'wzmacniaczy',inni-z podobnych przyczyn odeszli.

 

Powiem po naszemu,doch jo! to byl Harvi.Fajniej w ogole bylo. Lolo mial dosc gownazerii,Gutekbull-interesikow i 'wzmacniaczy',inni-z podobnych przyczyn odeszli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem po naszemu,doch jo! to byl Harvi.Fajniej w ogole bylo. Lolo mial dosc gownazerii,Gutekbull-interesikow i 'wzmacniaczy',inni-z podobnych przyczyn odeszli.

 

Powiem po naszemu,doch jo! to byl Harvi.Fajniej w ogole bylo. Lolo mial dosc gownazerii,Gutekbull-interesikow i 'wzmacniaczy',inni-z podobnych przyczyn odeszli.

 

Łza się w oku kręci a kolega chyba kaszebe.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam konto założone 04.07.2003.

Jest jeszcze kilka czynnych osób, które mają taką samą datę założenia konta na AS.

 

Wcześniej nie było wymagane posiadanie konta aby można było pisać.

O ile pamięć mnie nie myli jestem tutaj od jesieni 2002 r.

 

Faktycznie tak było, dlatego starszych dat rejestracji niż nasze nie uświadczymy. Nie pamiętam natomiast od którego momentu jestem na forum, ale to było niedługo po tym jak Lukar odpalił stronę. Fajnie było, sporo się działo, przewinęło się dużo ciekawych postaci. Nawet niektóre pyskówki (szczególnie w wykonaniu Qubricka/Glisty) miło wspominam :). Część ludzi odeszło z forum, lub przestało pisać, kilku kolegów pożegnaliśmy na zawsze... Ale forum dalej się kręci, wciąż lubię tu zaglądnąć od czasu do czasu, chociaż znacznie rzadziej niż przed laty. Niech się kręci jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapisałem się w lutym 2004. Zawsze audiostereo.pl mam w zakładce ulubionych :)

 

Aha. Jeśli dobrze pamietam to muzyki wtedy słuchałem na Sony STR-DB940 i potem Yamaha RXV-800 czyli na kinie domowym. Dziś rozdzieliłem zestawy i poszedłem sporo do przodu. Inaczej zacząłem pojmować postrzeganie dobrego dźwięku (nie tylko mocny bas). Ogólnie jestem wdzięczny koledze Fubbowi, który pokazał mi jak sprzęt hifi może grać i przenosić widowisko muzyczne prosto do pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość trudno pomóc sobie szukając merytorycznej wiedzy w zaśmieconych kłótniami i pyskówkami wątkach, a prasa, choć pozbawiona pyskówek, rządzi się swoimi prawami i jest jaka jest.

Kiedyś było łatwiej... A może już wzrok nie ten :)

Edytowane przez adamkwiatkowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.