Jump to content
IGNORED

Luxman A 371 - czy wart zainteresowania?


mawi91

Recommended Posts

Witam. Trafiła mi się okazja kupna wzmacniacza Luxman A 371 w wersji Selected Edition. Chciałbym poznać Waszą opinię i wrażenia odsłuchowe na temat tego konkretnego modelu, lub marki. Póki co ustaliłem, że wyszło ich tylko 500 sztuk, ale nikt, nic nie pisze nt. jego brzmienia - a strasznie mnie to ciekawi! Za pomoc i odpowiedzi z góry dziękuję! :-)

Link to comment
Share on other sites

3 lub 4 raz jest wystawiony na znanym portalu aukcyjnym . To model z końcówki lat 90 tych kiedy z Luxmanem działy się różne rzeczy a sama firma wycofywała się z rynku europejskiego ( kupił ją podobno wtedy Samsung....)

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.