Jump to content
IGNORED

Sennheiser 380 Xonar D2 Fiio E7 E9

O'DoG

Recommended Posts

Wiatam wszystkich forumowiczow.

Mam problem co i jak podobierac,mam sluchawki Sennheiser HD380 i Beyerdynamic 770 oraz karte Asus Xonar D2 , do tego mam jeszcze Fiio E7,ale to dziala tylko przez port USB.Karta dzwiekowa za slaba do samych sluchawek a Fiio E7 wyklucza mi Xonar-a.Jezeli dokupie do zestawu Fiio E9 to czy da sie to polaczyc z karta muzyczna Xonar D2,jezeli tak to jakim przewodem i czy ma to wszystko sens?Karta ma wyjscie optyczne RCA.Jrestem raczej laikiem w temacie,ale cenie sobie obra jakosc dzwieku 95% muzyki ktora mam na kompie jest w formacie flac.Dlatego prosze o pomoc czy ma to sens dokupywanie E9 ?

Jeżeli jesteś zadowolony z brzmienia karty to ten Fiio E9 jest Ci zbędny bo płacisz też za Dac'a w nim, lepiej znaleźć jakiś tańszy wzmacniacz słuchawkowy bez dac'a (może coś Ci tu poradzą na forum no i jest masę tematów) A podepniesz kablem mały jack z karty (heapdphone output jack) do RCA (chinch) we wzmacniaczu słuch.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.