Jump to content

Open Club  ·  190 members

STX Klub
 1. What's new in this club
 2. Witaj, Napewno Electrino 500. Zniosą wysoki poziom głośności z dobrą selektywnością. Pozdrawiam Vito66
 3. Czy któreś z kolumn STX nadają się do słuchania metalu ? Napisałem do nich to zaproponowali Graviton 300 i Quant 300. O tych pierwszych w necie prawie nic nie znalazłem a te drugie to wychodzi na to, że kompletnie nie nadają się do metalu. Macie jakieś spostrzeżenia albo inne sprawdzone sprzęty tej firmy ?
 4. Electrino 500 i Foton 300 - obiektywnie jakie są między nimi różnice, w kontekście rodzaju brzmienia, jak i jakości brzmienia? Szukam następcy Electrino 250 do dużego salonu, 45m2.
 5. czy warto zamienić STX neutrino 150 na stx 360n?
 6. Z tym Sony może to być nawet udane połączenie, myślę, że brzmienie będzie po tej trochę cieplejszej stronie. U mnie grały z różnymi wzmacniaczami i nawet z tymi cieplejszymi nic nie myliło. Bardzo miło wspominam te kolumny, teraz cieszą uszy mojego syna :) [email protected] A6000
 7. Mam wzmacniacz Sony f570es, zamówię w takim razie 150 jak mówicie że brzmią ok. W sumie podobne do moich T50, tyle że 10cm głębsze i dochodzi bass reflex, obecne kolumny też mam pochylone do tyłu. Zobaczy się jak będą grały jak w moim pokoju jak coś to najwyżej zwrócę. Jak brałem podłogówki Polka to znajomy mówił, że bas będzie dudnił, ale nic takiego nie występuje, może temu że na podłodze dywan, w oknie firanki i ściany tapetowane.
 8. Słuchałem przez kilka minut obydwie wersje w siedzibie STX przełączajac pilotem pomiędzy 150 a 250 i dla mnie lepiej grały 150 ale to moje uszy i gust.
 9. Do 12m2 tylko Electrino 150, ja ich słuchałem na 10 metrach co i tak było przegięciem, ale brzmiały przyjemnie i relaksująco. Jaki masz wzmacniacz? [email protected] A6000
 10. Witam Wszystkich, Zastanawiam się nad kupnem kolumn Electrino 150 lub 250, pokój około 12m2, obecnie mam kolumny Polk t50. Która z tych lepiej zagra wysokie i średnie tony, zastanawiam się czy ten dodatkowy głośnik średniotownowy w 250 nie polepsza brzmienia. Na sile basu mi nie zależy ponieważ ogólnie słucham muzyki cicho, max to czasem dam na 1/3 regulacji wzmacniacza. Kto słuchał obie wersje i ma porównanie, proszę o podpowiedź co wybrać, tym bardziej że obie wersje mogę kupić w podobnej cenie.
 11. Panowie mam wzmacniacz atoll in100se źródło Cambridge audio azur 640c kable Tellurium qblue i audioquest midnight+ . Pytanie o foton fx300 . Jak to mogło by zagrać razem ? Atoll jest nieco ocieplonym wzmacniaczem . W tej chwili posiadam kolumny castle Knight 2 na podstawkach ale brakuje mi w nich tej werwy . Czasami zbyt zamulone do ostrzejszego ranią takiego jak rock . Jak myślicie czy stx foton fx300 dadzą radę ? Ktoś słuchał ich ?
 12. Panowie ja mam takie pytanie. Co powiecie o STX F-200n Chcę kupić kolumny do pokoju 16m2, na których można ładnie posłuchać metalu. Rozmawiałem z paroma osobami i pojawiała się właśnie ta nazwa. Pytanie drugie czy nadają się one do wzmacniacza Technics A700MK3 Nie chodzi o to aby naparzać na full w pokoju dźwiękiem tylko aby słuchać dla siebie. Ewentualnie jak nie ten typ to może jakiś inny polecacie. Budżet ograniczony do 2000.
 13. Witam wszystkich, Posiada ktoś może z forumowiczów wyrobioną opinie o kolumnach quant 300? Uważam , że są to obecnie najlepsze kolumny od STX w wartości bezwzględnej (najbardziej udany ich produkt)..podzielacie moje zdanie? Tak ich słucham i na prawdę nie mam się do czego przyczepić...a może gustuje w takim graniu po prostu i te kolumny to taki strzał w dziesiątkę , ale tylko pod moje uszy.... 🙂
 14.  
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.