Jump to content
  1. What's new in this club
  2. Tak cisza, chyba wszyscy słuchają Thieli ? 🙂 Nieśmiało się dopisuje z CS 2.2 🙂
  3. Panowie jeżeli, ktoś z Was chciał by rozstać się z swoimi Thielami pisać. Warunek to "ładny" stan i bez tuningów. Zarazem nie chce downgradu w stosunku do tego, co posiadam teraz. Może się dogadamy. Miałem długo CS2.2, mam od 5lat CS2.4, czas na zmiany.
  4. Hey, około 2 lata temu miałem możliwość zmiany CS6 na Dali Grand, nie zrobiłem tego....Thiele dużo bardziej wymagające od Dali, według mnie dzieli je przepaść.Tylko musisz pamiętać, że audio jest subiektywne. Moje grają z krell 402. Jeżeli dysponujesz dużym pomieszczeniem, polecam cs 7.2. ( grają dużo lepiej od 6 o jakieś 30%, minusy, potrzebują jeszcze więcej prądu i dużego pomieszczenia ) porównywałem je na tym samym torze audio w pokoju 54m2.
  5. Dołączam do klubu Thiel z modelem CS 1.5 Ktoś mógłby powiedzieć coś o zwrotnicy w ww. modelu ?! Jest sens tam zajrzeć ? Pozdr.
  6. Witam. Jest ktoś może z Lubelskiego posiadający thiele cs 2.2-3 ,lub 1.5-6?Bardzo chciałbym posłuchać tych głośników poważnie zastanawiam się nad kupnem A z odsłuchem w sklepie ciężko i daleko.pozdrawiam.
  7. Witam, Zupełnie przypadkiem wszedłem w posiadanie kolumn cs6 Thiela. W zasadzie to miałem kilkuletnią przerwę w audio i zbieram jakiś system. Jestem dość dobrze osłuchany z hi-endowymi rzeczami, nigdy nie miałem Thiela ale te kolumny mnie ujęły. Nie spodziewałem sie wiele bo nie mam do nich w tej chwili towarzystwa, ok CD całkiem na poziomie i okablowanie niezłe ale pod ręką miałem tylko dzielony wzmacniacz Rotela z lat 90-tych. Końcówka 970 2x60watt, 2x110watt przy 4 omach. Ale kurcze gra to ładnie i słyszę niesamowity potencjał. Jak piszą w internecie cs6 gra tym lepiej im lepsze towarz
  8. Posiadam od wiosny kolumny Thiel CS 3.5 Ninijszym zapraszam wszystkich do klubu kolumn produkcji Jimma Thiel by wymieniać się doświadczenie i spostrzeżeniami z użytkowania.
  9.  
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.