Jump to content
IGNORED

Na co wymienić yamahe rx-v357

jajen

Recommended Posts

Dysponuje w/w amplitunerem, dwoma kolumnami Monitor Audio MR2 do tego sub jamo. Kolumny i sub mnie satysfakcjonują. Moje pytanie na jaki amplituner wymienić yamahe żeby odczuć różnice jakości. Pokój ma ok 16m2, słucham muzyki i oglądam filmy w proporcji pół na pół. Druga sprawa jakie satelitki do tego wybrać? Myślałem o Tonsil fenix lub monitor audio MR1 . Amplituner pasuje żeby miał HDMI, cena do 1,5 tyś. Możecie coś doradzić?

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Posted · Hidden by Fr@ntz, January 21, 2013 - spam
Hidden by Fr@ntz, January 21, 2013 - spam

Z czystym sumieniem moge polecić Ci sprzęt f-my Onkyo:).Jeśli zależy Ci na jakości dźwięku i możliwośći wysterowania kolumn o trudnej impedancji to mogę polecić Tobie model onkyo Tx-ds838 jest to seria Integra !.Mam aktualnie taki sprzęt na sprzedaż...,w komplecie jest pilot z podświetlanymi klawiszami,no i daje pisemną gwarancje 1 rok z możliwością przedłużenia do nawet 10 lat :).Jeśli Cie to interesuje to napisz na PW.Pozdrawiam

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Witaj,

proponuję, żebyś pozostał przy sprzęcie marki Yamaha. Już model RX-V473 zaoferuje trochę lepsze brzmienie, jednak namawiałbym Cię na wyższy model RX-V673 - to znacznie lepsze urządzenie. Jako satelity zastosuj Monitor Audio MR1, nie będzie problemu z inną charakterystyką poszczególnych kolumn, masz gwarancję spójnego brzmienia. Przy zakupie takiego zestawu cena także może być atrakcyjna.

Serdecznie zapraszam na odsłuchy, w przypadku pytań służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.