Skocz do zawartości
IGNORED

Uniwersalne podłogówki ok10 tyś pln używane


wojtas

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość

(Konto usunięte)

No ja je już na poprzedniej stronie zapodałem, ale zostałem od razu zgaszony, że można nowe paki za 4tzł w sklepie kupić które będą dużo lespze:-)

Szkoda tylko, że nie pojawiła się konkretna propozycja tych lepszych, nowych i tanich kolumn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.audio.lutuje.se

Trójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to z innej manki:

w cenie i uzywane znajdziesz napewno

Canton RCL - ok. 500-600€ na ibeju

Kef Reference 207 pierwszej serii jeszcze te z "lampkowym" tweeterem na samej gorze - znajdziesz w zaleznosci od stanu za 2500-4000€

 

a jak nowe i odrobine drozsze to polecam

XTZ Divine 10.49 - 5900€

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ut conclave sine libris, ita corpus sine anima. Cicero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj za Kef 207 będzie ciężko do 10tyś to była by bardzo duża okazja. Kolumny które zrobiły na mnie ogromne wrażenie, choć firma nie koniecznie uznawana za Hi-end.To Magnat Quanutum 1009. śmiało do 8000zł. Mój znajomy posiada 1005 przy monoblokach i lampowym pre, nie jeden audiofil był zaskoczony co te kolumny potrafią. w bezpośrednim starciu Proac Responce 3,5 się bardzo spociły.Warto zapoznać się bliżej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnat Quanutum 1009. śmiało do 8000zł.

 

Tak tylko, że do 10 tysi to chyba trudno je wyrwać. Podaj, gdzie można je śmiało za 8 tysi kupić (za parę, bo 2 tys Euro to cena za sztukę).

Stereo.de uznał je za absolute spitzenklasse.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, 1009 nowe u mnie za 8000 + dość kosztowny wysyłka jakieś 500zł, a koszt w Niemczech to 2900Eur. I jescze jedno osłuchany jestem z temi paczkami dość dobrze szczególnie z 1005.Nie lubię tego słowa, ale do 10000zł przy odpowiedniej elektronice kiler. jeżeli zainteresowny inf na priv. Popieram opinie Stereo .de

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnat 1005-1009 oprócz bardzo dobrego wyglądu i prezencji-to raczej na drugim planie,choć często ważne zdanie mają drugie połówki naszych rodzin. A prezentują się zacnie. 1009 mogą śmiało grać w pomieszczeni i 50-60m2. do 30 śmiało wystarczą 1005. Przecież można je kupić do 5000 zł.Co do kina, kiedy puszczamy ścieżkę dźwiękową z Gladiatora,no cóż opisywał tego nie będę to trzeba posłuchać.Jeszcze jednym ważnym aspektem jest to, że Magnaty rozwijają swoje skrzydła wraz z coraz lepszą elektroniką.Słyszałem je z różną elektroniką, za każdym razem zagrały inaczej,Są trzy kolumny które mnie zaskoczyły jeżeli chodzi o niskie częstotliwości.Zeta Zero-do kina kiler,Magnat 1005, oraz najtańsze wiekowe Harberth Acoustic HL. Oczywiście zgrzeszył bym jeżeli zapomnę o JBL studiomonitor.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ASR E.1 z 1996r, najlepiej wysterował mi Roksany Ojan3X. Natomiast ze Spendorami Sp1 zagrał poprawnie .Szybki i precyzyjny wzmacniacz świetnie radzi sobie z kolumnami o trudnym Basie. Co do Kef zanam doskonale serię Reference. XQ5 słyszałem, ale nie u siebie, więc za bardzo głosu nie zabieram.

 

A co powiesz na T+A Criterion ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś trafił do 5000zł 1005 a jest to dość trudne, wybrał bym w ciemno 1005 niż Kefa ,chyba że trafisz Kef XQ5 za 3000-3500 zł decyzja należy do ciebie,może coś ja ci wykombinuje.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

(Konto usunięte)

1005 mogę mieć za 4200. Ale jak masz fajną propozycję to wal śmiało. Raczej jestem na XQ5 zdecydowany bo wiem co potrafi XQ2c. To naprawdę jest zacny głośnik. Mam obecnie na frontach Infinity Reference Series IIIb, a jak zapodałem na central tego KEF-a to je przykrył. Ale to też kwestia różnicy w łatwości wysterowania tych głośników.

Te Kefy 10 lat temu kosztowały ponad 12tzł. Wydaje mi się że 1005 to jednak słabsza konstrukcja. Chyba bliżej im do 1009, przynajmniej jeśli porównywać budowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie zgadzam sie z toba,Wzbor tylko nalezy do Ciebie. Napisze tak sam mam Kef Reference. Napisalem o Magnatach bo poznalem je dosc dobrze. Dla mnie do stereo i kina bomba,jezeli podobaja ci sie Kefy wybor tez bedzie dobry. Dlaczego uwazasz ze Magnat to slabsza konstrukcja.Oj moglbys sie zdziwic,a Audio zajmuje sie jakis czas wiec wiem co mowie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

(Konto usunięte)

Konstrukcyjnie. Magnat 1005 jest dwudrożny, 2x17cm i kopułka. Cieszy natomiast pasmo od 21Hz.

Kef XQ5 konstrukcja czterodrożna, 3x17cm, wysokotonowiec i super wysoktonowiec. XQ5 był też droższy.

Nie miał bym wątpliwości gdyby alternatywą był 1009 w cenie XQ5. Naprawdę jestem zaskoczony tym, jak zmienił mój system XQ2.

A na moim QX2c też mam napis Reference:-) Na supertweeterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilosc glosnikow jest czesto mylaca, sam mialem tego wielekrotnie przyklad.Bass w ;Magnatach jest Referencyjny i swiadomie uzywam tego slowa. Nie chodzi mi aby Cie przekonac.Nawet nie mam ich na sprzedaz. Po prostu wiem co potrafia jezeli takie Proac Responce 3.5 si przy nich spocily.to wiesz nie sa to przelewki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.