Jump to content
IGNORED

Audinst HUD-Mini czy Audiotrak Prodigy Cube

Maciek1988

Recommended Posts

Zachęcony recenzją na audiostereo.pl planowałem kupno urządzenia Audiotrak Prodigy Cube. Głównie z powodu dwóch cech - braku osobnego zasilacza i tego fragmentu recenzji:

Nawet zmasakrowany stratną kompresją materiał zostaje w nim poddany procesowi uzdatnienia do słuchania. Siada oczywiście gradacja planów, rozdzielczość i czytelność, ale nic nie powoduje krwawienia z uszu. To takie bezpieczne granie. Ma być miło nawet na najgorszej sieczce, a jeśli posiadacz wspaniałomyślnie nakarmi DACzka czymś zdecydowanie lepszym, to ma gwarancje, że lepiej będzie.

Tyle tylko, że teraz pojawił się Audinst HUD-Mini, który również (o ile mi wiadomo) nie wymaga zasilacza, a Audinst HUD-mx1 zbierał chyba dobre recenzje i był raczej ceniony (jak na swoją cenę oczywiście). Co byście wybrali? Szczególnie pod kątem słuchania muzyki skompresowanej.

używam prodigy cube jako transportu i tez jest dobrze, wybrałem go bo ma dwa wyjścia cyfrowe (optyczne i koaksjalne), podczas gdy

hud-mini ma tylko jedno wyjście cyfrowe optyczne.

zastanawiam się, czego użyć jako transportu żeby było lepiej?

nie zakładaj nic z góry; bądź nieskazitelny w słowach; nie bierz nic do siebie; rób wszystko najlepiej jak potrafisz.

• 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.