Jump to content
IGNORED

YAQIN DAC-K9 -

borowa

Recommended Posts

Proponuję posłuchać, solidna budowa, duże ograniczenie w wejściu USB (tylko do 48kHz), kwestia gustu i konfiguracji.

Podaj proszę pełną konfigurację Twojego systemu, gatunki muzyki, Twoje preferencje brzmieniowe.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

• 1 month later...
  • 3 weeks later...

To świetnie, że wreszcie pojawił się jakiś test tego przetwornika. Niestety przypomina typową recenzję gazetową w stylu "nie piszmy o wadach, jeszcze się dystrybutor obrazi i już więcej nic nie da". Toteż zupełnie została pominięta jakość wejścia USB (a wspomina o tym kilka postów wyżej Q21) i jakość dźwięku z tego gniazda. Czyli pewnie jest kiepsko, a jak jest kiepsko, trzeba zainwestować w dodatkowy konwerter np. V Link MF czy 2Tech HiFace Two. Violet pisze, że dac ma wiele wejśc, choć ma tylko po jednym - coax, optyk i usb, czyli obecne minimum. Jak chcemy korzystać z daca , podpinając transport cd i PC, to już mamy znaczące ograniczenia (zwykle coax zapewnia najlepszy dźwięk, czy tu jest różnica coax a optyk, nie wiemy). Np. dla mnie to wyklucza tego daca, a szkoda, bo dźwiękowo mógłby mi sie podobać.

Jeszcze raz: dziękuję Violetowi za ten test, za poświęcony czas, to wartościowa rzecz.

Ale mam niedosyt.

Pozdrawiam

Elementarna empatia: nie mów drugiemu, że urządzenie, które ma dopiero tydzień, jest kiepskie.

• 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.