Jump to content
IGNORED

Amplifier do M-Audio HTS-900

NEXT

Recommended Posts

Witam.

Jak w temacie. Nie znam się na tych watach, impedencjach i innych bajerach. Szukam ampka używanego z aktualnej oferty allegro do 400 zł (+-50zł).

Jakie parametry musi mieć taki amplifier żeby nie zrobić krzywdy głośnikom?

Z tyłu na kolumnach mam informacje :

FRONT:

6 ohm

90 dB

30-180 W

CENTER :

8 ohm

87dB

10-100W

SURROUND:

8 ohm

87dB

10-70W

Muzuka i Film

pokój niewielki w przyszłości salon

Za pomoc ogromna wdzęczność.

Kieruj się wagą im cięższy tym lepszy , za tą cenę nie kupisz ampli z dekoderami Audio HD , ale kupisz z automatyczną kalibracją ( ma mieć w zestawie mikrofon kalibracyjny ) .

Edytuję : o ten ma dekodery HD i kalibrację:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Spoko , jeśli weźmiesz tego ampka co zapodał Ci czester15.30 to nie musisz się o nic martwic , z tego co napisali na tylnej ściance obsługuje nawet 4-ro omowe kolumny więc spokojnie napędzi te Twoje . Bardzo ładnie wyposażony ampli .

Jakie parametry musi mieć taki amplifier żeby nie zrobić krzywdy głośnikom?

myslę , że to raczej Ty mając w ręce pilota możesz zrobic krzywdę kolumnom podkrecając za głosno , to od Ciebie zależy czy nic z nimi się nie stanie .

Wielkie dzięki Panowie za odpowiedź. Ampi fajny tylko drogi. Przekracza to mój budżet.

Powiem wam że to nie musi być jakiś najnowszy sprzęt z dużą ilością dekoderów dźwięku HD.

Chciałbym aby to był sprzęt który będzie odpowiednio napędzał wszystkie głośniki tak żeby było słychać że grają, zależało by mi bardzo na dźwięku przestrzennym ale w takich formatach jakie spotkam po podłączeniu do dekodera nc+ przez kabel optyczny (tvn, canal +, discovery), muszą być to dekodery dźwięku które są niezbędne do kina domowego.

Wiem że budżet niewielki na ampi ale za 2-3 lata kupię coś lepszego. Teraz chce być zadowolony i mieć dźwięk przestrzenny, czysty i żeby to było na tyle mocne (nie głośne) żeby grało i wykorzystywało zestaw głośników (wcale chyba nie najgorsze) jak najlepiej.

Dzięki wielkie :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.