Jump to content
IGNORED

Zestaw do 1300 zł

Matek

Recommended Posts

Witam,

Przymierzam sie do zakupu miniwiezy, głośników, lub czegokolwiek innego co sprosta moim oczekiwaniom. Chciałbym aby cały zestaw w jakiś sposób komunikowal sie z moimi "i" urządzeniami. Rozumiem,ze AirPlay nie wchodzi tu w grę przy tej cenie. Istnieją adaptery Bluetooth np logitecha ale szczerze wolałbym by urządzenie obslugiwalo natywnie - pilot, sterowanie itd. Całość będzie dodatkowo podłączona do tv/ps3. Tutaj sie rodza właśnie pomysly typu miniwieza - np. Denon M38. Niestety nie wiem naprawdę w którym kierunku iść - wzmacniacz,głośniki, miniwieza czy inne ustrojstwo. Czytałem w internecie tez np o glosnikach QAcoustics QA 2010, dość mało popularne tutaj a na zachodzie maja niemal same 6/6. Ale dość o moich pomysłach, zdam sie na was :). Opisze może teraz po krotce co teraz mam i co mnie zadowala.

Aktualnie najczesciej słucham muzyki typu trance,filmowa - Armin ban Buuren/Hans zimmer itd. Słucham tego na sluchawkach Fostex TH-7B to chyba jedyne dobre źródło dźwięku które aktualnie posiadam. Na półce stoi jeszcze leciwa, z czasów komuni wieża - JVC MX-J750R która nie jedna imprezę naglosnila w swojej karierze :) dźwięk z słuchawek zdecydowanie mnie zadowala, natomiast sama wieża może nie gra zle ale jest duża, stara, do tego bass rusza całymi ścianami w domu a niestety nie mieszkam sam :). Nie będę kłamał ze kiedyś mi to odpowiadało ale czasy sie zmieniły, ja tez i chciałbym bardziej dojrzały zestaw. Od samej dźwiękowej strony oczekuje by urządzenie grało lepiej od tego co aktualnie posiadam, potrafiło zagrać niskimi tonami ale już nie w sposób taki jak ta wieża, po prostu by podczas muzyki nie było ich brak - wy sami najlepiej wiecie o co chodzi mi niestety od strony technicznej w kwestiach dźwięku dużo mi wiedzy brakuje :)

Z góry dziękuje za pomoc i oczekuje ciekawych propozycji :)

Pozdrawiam !

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.