Jump to content
IGNORED

Problemy ze sklepem Europe Audio

KrzysiekA

Recommended Posts

Witam wszystkich. Mam pytanie. Czy ktoś kupował w sklepie EuropeAudio.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kupiłem 26.09.13 dwie sztuki Moreli. Na stanie mieli trzy sztuki. Okazało się jak już zapłaciłem że nie mieli żadnych i podali na moim koncie że dostaną te głośniki około 15.10.13 . Przez cały czas na ich stronie ciągle są trzy sztuki na stanie. Obecnie okazało się że nie dostali i w dalszym ciągu czekają na potwierdzenie od dostawcy. Zauważyłem też że robią zniżkę przynajmniej dwa razy w tygodniu 10%. Zresztą dlatego u nich kupiłem. W tej chwili gdy nie dostałem do tej pory głośników nabrałem podejrzeń że jest w tym jakiś przekręt.

Czy kupował ktoś u nich ostatnio i czy były z nimi jakieś problemy?

Ja powoli nastawiam się psychicznie na to że wtopiłem ponad 100 Euro.

Wcześniej kupowałem u nich niejeden raz i problemów nie było.

Ten sklep tak działa:)

Temat trochę stary lecz pewnie się nic nie zmieniło.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

No to udupiłem. Najgorsze że z angielskim u mnie ciężko. Nie pozostało mi nic innego niż uzbroić się w cierpliwość i czekać. Mam nadzieję że dostanę głośniki kiedykolwiek. A na przyszłość omijać ten sklep szerokim kołem.

• 2 weeks later...

Zamawialem z tego sklepu juz dwa razy. Zero problemow, robilem przelew bankowy (SEPA). Troche to trwalo zanim wyslali mi paczke ale kurier to nadrobil, bo mialem ja w mniej niz dwie doby od nadania.

Ja kupowałem u nich już trzy razy i nigdy nie miałem problemów. Nawet jak mi kiedyś głośniki przyślą to i tak jestem w plecy. Żebym chociaż wiedział kiedy dojdą. Przy takiej sytuacji jestem po prostu zmuszony kupić gdzie indziej. No a potem muszę się pałować ze sprzedaniem tych które mi dojdą później nie mówiąc już o tym że ceny sklepowej za nie nie dostanę. Na rasie ilość tych głośników w sklepie się nie zmienia od miesiąca. Mam podejrzenie że sprzedają głośniki których nie mają na stanie a ilość magazynowa pokazana na stronie się po prostu nie zgadza. W takim wypadku czuję się oszukany.

Ja kupowałem u nich Jantzeny i skrzynki na części z przegródkami, kondów nie mieli na stanie.

Czekałem 4 tygodnie i przysłali.

Jak już wyślą (status na stronie po zalogowaniu) to towar masz na drugi dzień.

Dla cierpliwych ok.

Nie ma opcji żeby zrobili w konia więc głowa do góry.

• 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.