Jump to content
IGNORED

NAD C320 - funkcja standby nie działa

robert123

Recommended Posts

Witam! Od wielu lat jestem posiadaczem wzmacniacza NAD C320 z pilotem RC450 - i tu problem - nie działa funkcja stby z pilota. Poza tym wszystkie funkcje działają prawidłowo. Na przycisk stby w pilocie - reaguje natomiast odtwarzacz C521. Czy może być to wersja pilota uniwersalnego dedykowanego do cd-ka a nie wzmacniacza? Może Ktoś ma jakieś doświadczenie z pilotami do tych modeli?

Miałem tych NADów kilkadziesiąt ale przeważnie bez pilota ( modyfikuję je ) i nie przywiązywałem do tego uwagi więc mogę się mylić ale wydaje mi się że C320 nie miał tej funkcji a dopiero C320BEE .

Popytaj w klubie NAD

Ja swoim nadem c370 steruję pilotem uniwersalnym PHILIPS SRM 7500, jestem bardzo z niego zadowolony. c370 (najwyższy z serii której klocka i Ty posiadasz;)) spokojnie da się wysterować wszystkimi niemal funkcjami (pod powerem jest standby , jedyne czego brakuje to obsługi wyboru kanałów a/b). Pilot steruje nawet starym marantzem CD-40 łącznie z wysuwaniem tacki (jedynie power nie jest obsługiwany)

Pozdrawiam.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.