Jump to content
IGNORED

Wzmacniacz do kolumn Mildton 80

: Majkiel :

Recommended Posts

Witam. Jestem szczęśliwym posiadaczem samodzielnie wyremontowanych kolumn Mildton 80. Niestety narazie graja one na wzmaku Diora WS 354 co chciałbym zmienić w najbliższym czasie. I tu pojawia się problem, mianowicie nie mam za dużego doświadczenia ze wzmacniaczami i nie wiem jak co gra. Szukam wzmacniacza o czystym ciepłym brzmieniu. Nie chodzi mi o potężną moc ale o jak najwyższą jakość dzwięku w jak najniższej cenie. Słucham rocka i metalu

Mam nadzieje że mi pomożecie w wyborze :)

Cena max. 300 zł

Myślę, że w tym budżecie pod te kolumny powinien zadowolić cię choćby taki pioneer a-450r czy 501/550r.One raczej ocieplają brzmienie choć nie są to demony szybkości na basie, nie ma cudowanej sceny i detali.

Powinien to już być jakościowy skok do przodu.

A jeżeli zależy ci na jakości poszukałbym denona pma-520/720 (niezły bas , dosyć muzykalny) czy choćby fine artsa ale V3, dobrym wyjściem w tej cenie byłby też marantz pm-50 czy pm-52. Te marantze są bardzo muzykalne i szczegółowe jak na ten przedział cenowy, myślę, że powinieneś być zadowolony.

Co prawda napiszę po raz kolejny , że nie bardzo widzę ciepło grający wzmacniacz do takiej muzyki jak Rock , metal.

Tam potrzeba dynamiki i raczej brzmienia typu pma-560 w tej cenie.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.