Jump to content
IGNORED

głośniki do rotela?

mar0_29

Recommended Posts

Witam

Mam problem. Kupiłem amplituner rotela rsx 1056 po podłączeniu do głośników altus 200 okazało się że ten zestaw bardzo słabo odtwarza tony wysokie. Jakie kolumny by z nim dobrze zagrały?? Jeszcze dopisze że po podłaczeniu do niego pozyczonych kolumn o technicznie słabszych parametrach zagrał rewelacyjnie.

Mój budżet to ok.2500 zł i wolałbym uzywki. Muzyka to rock ,pop, lekkie techno, troche klasyki, dance, lubie kawałki z lat 80 tych, ogólnie wszystko oprócz heavy metalu itp. pokój to około 10 m, lubię dobrze grającą górę i i tony niskie z lekko wycofanym środkiem ,

ok 230 km znalazłem kilka sztuk u siebie , mission m35i , tannoy mercury V4, dali zensor 5 , B&W DM603, KEF Q7 ale te już delikatnie przekraczają mój budzet są jeszcze jbl es 90, dali suite 1,7, qadral qlx 205, to tyle , te kolumienki są w moim zasięgu wszystkie ceny oscylują w granicach 1500zł tylko KEF jest za 2200 ale może warto dołozyć , szczerze to żadnej z nich nie słyszałem bardzo proszę o wasze opinie co by pasowało do rotela ,

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.