Jump to content
IGNORED

Kable głośnikowe Chord Signature- kto miał styczność?

profundis

Recommended Posts

Witam!

Poszukuję kabli głośnikowych do swojego systemu, a że chciałbym najpierw się jakoś ukierunkować prosiłbym Was, drodzy forumowicze, o wskazówki, opinie, rady . Mam na względzie, jak w temacie- Chord Signature, ale jestem otwarty również na inne propozycje, w podobnym przedziale cenowym np. Harmonix czy Kimber, czyli około 4-5 tysięcy za nówki. Poszukuję przede wszystkim wyrównania w całym paśmie, rozdzielczości, przejrzystości, przestrzenności, bez zbędnej utraty wypełnienia , płynności, naturalności i barwy. Wiem, o taką konfigurację cech bardzo trudno w tym przedziale cenowym, ale gdyby się chociaż zbliżyć ku temu, będzie dobrze. Dzięki za wpisy:)

Guest maniekn274

(Konto usunięte)

Salon,kasa kaucja-namiętne słuchanie-decyzja czy słyszę i czy warto i wszystko w temacie.

Nikt,ale to absolutnie nikt nie jest w stanie pomóc w takim wyborze.

Ma inny system,inne pomieszczenie i inaczej dane dzwięki odbiera niż ty-i inaczej opisze,nazwie dzwięk niż ty- i nie wiadomo czy to nie będzie na granicy percepcji,lub autosugesti testów lub innych wpisów.

Zrób wypad latem na Ibizę za tę kasę. :)

Tylko wypożyczenie i test w Twoim systemie. Zwróć uwagę na kabel Tellurium Q Green Speaker, Albedo Monolith oraz wymieniony przez Ciebie Chord Signature.

Zapraszam.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Tylko wypożyczenie i test w Twoim systemie. Zwróć uwagę na kabel Tellurium Q Green Speaker, Albedo Monolith oraz wymieniony przez Ciebie Chord Signature.

Zapraszam.

I o to właśnie mi chodziło, na co zwrócić uwagę. Nie oczekuję jednoznacznej odpowiedzi.

To oczywiste,że każdy inaczej słyszy, nazywa itd, ale jeśli ktoś ma jakieś porównanie w swoim dobrze znanym środowisku, to jest w stanie zauważyć, jakie kabel ma cechy charakterystyczne, szczególnie mając system bardzo bliski neutralności, to pomoże mi zawęzić poszukiwania:)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.