Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki wybrać głośnik bezprzewodowy bluetooth,NFC w przedziale 350-750zł


getto

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie chciałem się poradzić jakie wybrać głośnik przenośny w przedziale cenowym 350-750zł. Głośniki, nad którymi rozmyślałem to :

 

Sony SRS-BTX 500

Sony SRS-BTX 300

Creative Airwave

 

Nie znam się zbytnio na tych głośnikach bezprzewodowych, ale chciałbym żeby w głosniku było słychać dobrą "głębie" basu oraz wyraźny dzwięk przy maksymalnych głośnościach i żeby głosnik był całkiem głośny. Ciekawym wydaje mi się Sony SRS-BTX 500, który w sklepie wywołał na mnie wielce pozytywne wrażenie, ale może jest coś w granicach tej ceny, co gra lepiej ?

 

Tak jak powtórzę - nie znam się kompletnie na głośnikach bezprzewodowych dlatego chciałbym poradzić się kogoś kto się orientuje w temacie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezkonkurencyjny w tej cenie jest Bose Sound Link Mini. Inne są daleko w tyle:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezkonkurencyjny w tej cenie jest Bose Sound Link Mini. Inne są daleko w tyle:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Mam Jabrę SOULMATE. Mogę ją polecić z czystym sumieniem. :) Ludziom którzy ją słyszeli zazwyczaj opadała "kopara" - tak małe za przeproszeniem g*wienko jest wyraźnie słyszalne w odległości 20 metrów na świeżym powietrzu. Gra lepiej od nie jednego boomboxa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audio pasjonaci - łączmy się w siłę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl o wybraniu głośnika, który będzie mógł robić za podstawkę dla tableta oraz będziesz mógł go zamocować do ekranu laptopa, oszczędzisz miejsce i będziesz miał świetny dźwięk. Zaoferuje Ci to Definitve Technology Sound Cylinder - został wyposażony w dedykowany przetwornik niskotonowy - wbudowany minisubwoofer, a moc ciągła to 24W RMS!

 

http://sklep.rms.pl/glosnik-sound-cylinder-definitive-technology

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Sony słyszałem i byłem naprawdę tak mile zaskoczony, że stwierdziłem, że już dźwięk nie może być lepszy w takiego głośniczka. Puszczałem w sklepie sobie parę głośników, ale ten Sony był naprawdę kozacki, a ten Bose, który poleciłeś stał rozładowany :(

 

A jak porównać tego Soniaka, Bose i Jabrę, to potrafi je ktoś w skrócie opisać ? Jabra gra lepiej/gorzej od Sony ?

 

Szczerze chciałem się ograniczyć do 400-500zł, ale po przesłuchaniu możliwości BTX'a 500 byłem strasznie pozytywnie zaskoczony głębią dźwięku i wyrazistością w porównaniu do Creative'a Airwave, dlatego trochę się przekonałem do drobine droższych głośniczków, ale ten głośnik nadal ma tylko służyć do puszczania muzyki na dworzu, przy grillu albo jakimś ognisku ewentualnie wziąć gdzieś na wakacje. Jest sens wydawać takie pieniądze na taki głośnik jeżeli on ma być tylko do takich zastosowań ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Twojego postu wynika, ze Bose porownywales do wiekszosci glosnikow, ale Bose przekracza moje oczekiwania finansowe. Cos innego do 500zl jestes w stanie polecic ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę przesadziłem z tą ceną, bo z w planach mam jeszcze wymianę swojego telefonu na inny więc będę musiał troszkę dorzucić kasy na telefon.

 

Chciałbym się jednak ograniczyć w 400-550/600zł.

 

Ten jbl-flip wygląda całkiem ciekawie, a jak gra ? Z doświadczenia wiem, że jbl to całkiem niezła firma.

 

Próbowałeś udać się do sklepu i posłuchać? W MEdia Saturnach RTV itp powinni mieć takie głosniki.

Tak byłem w Saturnie i RTV i sprawdzałem te głośniczki. Tak jak wcześniej pisałem ten Sony BTX500 grał super głośno i wyraźnie (może nie mam jakiegoś super ucha do tych spraw, ale naprawdę był baardzo przyjemny) A bose, które stały na pułkach były rozładowane :( Było też parę jbl'ów, ale żadnego nie sprawdziłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flip to świetne urządzenie i w tej cenie ciężko będzie go przebić. Wysokie tony mógłby mieć łagodniejsze, takie jak Sound Cylinder, ale ogółem bardzo dobrze.

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że najpierw idz do tego samego sklepu i posłuchaj co jest. Jesli będzie któryś rozładowany to mają ci go podłączyć po kabelku. Co to wogóle za wypowiedź.

 

Ostatnio widziałem że Saturn wprowadził coś takiego jak Weekendowe promocje. wtedy cena on line jest tańsza. W niektorych sklepach sa ci w stanie na miejscu zrobić taką cenę. Bose też wtedy tam byl nie pamiętam za jaką cenę. Ale tańszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem w Saturnie i ostatecznie chyba się zdecyduję na JBL Flipa. Tyle, że testowałem Flipa 2, bo niestety jedynki nie było. Jest różnica dźwięku między 1-ką i 2-ką i czym w ogóle one się różnią ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flip2 ma większą moc i poprawiona jakość dźwięku w ogólności - tak jak mówiłem, ciężko przebić JBLa w tej cenie.

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z bose ? Hmm... Wydaje mi się, że jednak cena jest zbyt wysoka jak dla mnie :) Na dodatek pan w saturnie sprawdził mi czy bose byl na "weekendowej promocji" i ponoć go nie było :/ Sam głośnik w sobie gra fajnie, ale ja jakimś audofilem nie jestem i nie potrafię wyłapać na dłuższą mete, który głośnik jest lepszy. Faktycznie słychać w Bose, że te dźwięki są bardzo czyste i przyjemne, ale tak jak mówilem - 900zł to nie dla mnie :) Myślę, że za 600zł jeszcze mógłbym się pokusić.

 

Co do JBL'a 2 - kosztuje on 500zł. Co do tej sumy to też ciężko go będzie przebić ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowywałem się do zakupu głośnika już od 2 miesięcy - w międzyczasie coś przy okazji to tu to tam słuchałem (nawet btx500), przeczytałem trochę recenzji (a w szczególności Bose ale i poznałem jego cenę i trochę mnie serce zabolało). Może i dobrze, że go nie słyszałem może i musiałbym go mieć...

 

W każdym razie dzisiaj wybrałem się na zakupy;

słyszałem flipa2, sony btx300 i kilka innych mniej znanych produktów.

Spędziłem prawie 2h na odsłuchu i... nic nie kupiłem.

Moje wrażenia:

1) Flip2 trochę brzęczące te wysokie tony, jakieś braki w średnich oraz czego można się było spodziewać kiepski dół ale głośniczek wygodny i mały - to jego zalety ale 500pln to za zdecydowanie za dużo

2) jbl charge - podobnie

3) Sony btx300 - lepsza przestrzeń, nie brakuje średnich znowu góra przytłumiona jakaś - brak rozdzielczości dźwięku - niby lepiej ale wciąż to nie to ....

 

Wyszedłem rozczarowany ze sklepu i przez przypadek wszedłem obok do sferisu a tam Oontz XL Cambridge Audio na półce- od niechcenia poprosiłem o włączenie i ... zaskoczenie - tak to jest to ! Świetne wykonanie i fantastyczne brzmienie - nie brakuje ani dołu ani góry - co ja mówię po prostu świetny bas - miękki ale dobitny, środek super - do tego cena 327pln. Po zaledwie pół godzinie słuchania kupiłem bez żadnych wątpliwości - to najlepszy wybór z tego co słuchałem i świetna cena. Polecam - to jest to!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Moje wrażenia:

1) Flip2 trochę brzęczące te wysokie tony, jakieś braki w średnich oraz czego można się było spodziewać kiepski dół ale głośniczek wygodny i mały - to jego zalety ale 500pln to za zdecydowanie za dużo

 

A moje opinie na ten temat. 100 bym za niego nie dał. Zero basu obudowa trzeszczy praktycznie rpzy każdym poziomie dzwiekowym. Posłuchaj Soundlinka mini, jesli Ci sie nie spodoba będziesz miał problem z głowy, jeśli się spodoba zastanowisz sie czy warto dopłacić czy nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od gustu :P no i oczywiście wymagań. Jednemu wystarczy np. kolorwy gadżecik np.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , a drugiemu nie przypasuje nawet

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) droższy sprzęt :P Inni to w ogóle nie wiedzą po co produkuje się takie głośniczki xD

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Witam, odświeżę temat, co warto wybrać:

 

jabra soulmate mini( mogę kupić za 240 zł.)

jbl flip 2 - 377 zł.

 

Czy może jakieś inne? Zauważę dużą różnicę między tymi za 300-400 zł. a np. takim hmdx jam classic lub innymi z przedziału 100-150 zł. ?

 

Patrzyłem też na bose soundlink mini, ale jak dla mnie to za drogi głośnik i trochę za duży, szukam coś małego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 9 miesięcy temu...

Ja kupiłem głośniki MUVO. O takie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) są idealnym rozwiązaniem dla każdej osoby chcącej posłuchać swojej ulubionej muzyki bez konieczności noszenia niewygodnych słuchawek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Odświeżę temat bo pojawiło się trochę nowych pozycji :) Takich jak np Earson, z którego jestem bardzo zadowolony. Głośnik nie kosztuje fortuny a gra świetnie, więc jak ktoś zastananwia się nad kupnem jakiegoś bezprzewodowego to polecam sprawdzić tę pozycję :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był zainteresowany sprawdzić te głośniki to znalazłem strone na której można przejrzeć ich specyfikację :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.