Skocz do zawartości
IGNORED

YBA poszukiwany pilot


Mars

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje wlascicieli sprzetu YBA. Mam zestaw YBA 3 Alpha Cd i pre/amp. Niestety kupiłem to bez pilotów. Modul zdalnego sterowania jest zainstalowany we preampie, brakuje tylko pilota. W kompakcie takze. Poszukiwany:

 

- pilot do wzmacniacza (robi tylko glosniej i ciszej) - pasuje takze ten od YBA Integre

- pilot do kompaktu YBA 3 CD (tu zdaje sie pasuje takze ten od cd 1 i 2)

 

Jeli ktos ma i chce sie pozbyc z jakiegos powodu (w co watpie) lub zechcialby mi zaprogramowac pilota uniwersalnego bylbym bardzo wdzieczny.

 

moj adres: [email protected]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któraś linia kompaktów YBA to były zmodyfikowane Harmany ... może pożycz od kogoś pilot Harmana i zobacz czy będzie działał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któraś linia kompaktów YBA to były zmodyfikowane Harmany ... może pożycz od kogoś pilot Harmana i zobacz czy będzie działał.

 

Z tego co pamietam, to Hamanem był najtanszy model YBA Integre lub Initial. Nie mam nieststy nikogo z Harmanem.

 

Logitech jest fajny tylko drogi i ma w banku kody tylko do CD a brak mu wzmacniacza

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie, to YBA 3 to także jakiś zmodyfikowany popularny player. Nawet jeżeli dołożyli do niego swój stopień analogowy, to mechanizm i całe sterowanie do niego na pewno jest zapożyczony. Może rozkręć i zobacz co tam siedzi, ew. wklej te zdjęcia na forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje wlascicieli sprzetu YBA. Mam zestaw YBA 3 Alpha Cd i pre/amp. Niestety kupiłem to bez pilotów. Modul zdalnego sterowania jest zainstalowany we preampie, brakuje tylko pilota. W kompakcie takze. Poszukiwany:

 

- pilot do kompaktu YBA 3 CD (tu zdaje sie pasuje takze ten od cd 1 i 2)

 

 

Jeśli pasuje od Yba CD2 to powinno również od CEC CD 2100+3100, Audiomecca Obsession, Krell KAV250CD MK-I, Roksan Caspian (M-Series 1), Parasound C/BD2000, C/DP1000, Classe CDP-3 oraz innych urządzeń bazujących na tych lub podobnych płytach głównych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.