Skocz do zawartości
qqrydza

ANALOG kupno/ sprzedaż

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GratefullDe

... albo Seven days of falling....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

- właściwie nie bardzo rozumiem całego tego zamieszania wokół tej płyty - mam ją jeszcze z czasów przedcyfrowych - pierwszy właściciel :) - muzyka bez rewelacji a brzmieniowo nienajlepsza, nagrana z dużą /za dużą/ dominacją basu -i wiele innych płyt polskich z tego okresu brzmi dużo lepiej, ale pewnie warto ją miec jako ciekawostkę....

Jest jakieś zamieszanie dotyczące tych nagrań? Nie wiedziałem:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jakieś zamieszanie dotyczące tych nagrań? Nie wiedziałem:)

- no, coś chyba jest na rzeczy, gdzieś tam czytałem....ale fakt, ze osiąga na aukcjach wysokie ceny - chyba jakaś fama poszła, ale moim zdaniem jest wiele polskich płyt, szczególnie jazzowych które brzmią dużo lepiej i są dużo tańsze - tak na szybko znalazłem tylko notkę z 2005 roku / to 4 lata wcześniej zanim zacząłem za sprawą winylu, słuchac muzyki ! - szkoda, że wtedy tego nie przeczytałem ::(/ i link do nieaktualnej już aukcji...pzdr..

http://www.wprost.pl/ar/85223/Czarny-krazek-zloty-interes/

http://olx.pl/oferta/henryk-debich-string-beat-idealna-CID751-ID5rkcL.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprzedam project 1,3 czerwony

karton 1000zł

10816173_1398216960469369_895207682_n.jpg?oh=0b1e349e622ecba8558a05396055fdc1&oe=547314AF&__gda__=1416793407_0bb51e07b40369e8b7da593ded1ef4c1

Edytowane przez Azus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupię wkładkę gramofonową DENON DL160 lub inną z serii DL.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oddam gratis gramofon Dynamic Speaker DP 5100 kolor srebrny, wkladka Mf-100. Pokrywa nie popekana. Z oczywistych wzgledow brak opakowania.

Prawdopodobnie dla entyzjasty majsterkowania bo wymaga ustawien, przestawien i byc moze nalezaloby przyjrzec sie elektronice bo chyba nie trzyma obrotow.

Odbior osobisty z Lodzi, Radogoszcz Wschod, w dni robocze po 18.

Kto pierwszy ktory zaproponuje blizszy termin, ten lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rochu

Oddam za darmo dwie sztuki PRO-JECT - WALLMOUNT IT 2.

Mają ślady używania ale nie są zniszczone i prezentują sie dobrze.

Odbiór tylko osobisty w Krakowie przy Al. Pokoju, okolice M1..

(zdjęcie poglądowe)

wallmountit2.jpg

Edytowane przez rochu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukuję płyt zespołu The Nits. Jakby ktoś miał na sprzedaż któryś z albumów tego zespołu na czarnym krążku, proszę o pisać na PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy, poszukuję uszkodzonej wkładki Ortofon 2M Red. Może być uszkodzona, nie działać, bez igły, może mieć ułamane piny. Chodzi mi głównie o tą blaszkę która jest u góry wkładki i posiada 2 otwory M2,5 oraz otwór na wkręt do mocowania do wkładki. Ja mam idealną wkładkę a jedynie uległa mi uszkodzeniu ta blaszka z otworami. Ukręciła się śrubka i część śrubki tkwi w otworze. Główka śrubki odpadła. To co tkwi w gwincie, wkręciło się krzywo i niestety mocowanie wkładki uległo zniszczeniu a wkładka ani razu nie zagrała. Wypadki niestety chodzą po ludziach. Gdyby ktoś miał taką uszkodzoną wkładkę z nieuszkodzonym mocowaniem to ja chętnie przyjmę.

Edytowane przez JOT-23

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pokaż jakąś fotkę (makro). Może uda się to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naprawić, już nawet tak chciałem ale za bardzo nie mam komu dać tej blaszki, bo nie znam żadnego ślusarza a najlepiej narzędziowego. Mam pewien pomysł, ale nie wiem czy będzie realny do zrobienia. Muszę to przedyskutować z kolegą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli chcesz to podeslij mi te wkladke. Postaram sie to naprawic i nie uszkodzic. Oczywiscie free. Tylko koszty wysylki bylyby po Twojej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość chml

Naprawić, już nawet tak chciałem ale za bardzo nie mam komu dać tej blaszki, bo nie znam żadnego ślusarza a najlepiej narzędziowego. Mam pewien pomysł, ale nie wiem czy będzie realny do zrobienia. Muszę to przedyskutować z kolegą.

O! Mam tak samo uszkodzonego Ortofona Blue. Moim zdaniem winne są grówniane oryginalne śrubki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasem coś kupię, a czasem coś sprzedam - ruch musi być:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprzedam Pro-Ject RPM5 + Speed Box S + wymieniony standardowe okablowanie ramienia na SME Silver Litz, wszystko co dała fabryka. Stan idealny (oryginalny karton) 1950zł. (fotki na email). Odbiór osobisty Warszawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupię lekki headshell typu SME. Im lżejszy tym lepiej np 6.5g. W miarę możliwości do odbioru osobistego w Wawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupię mate do pro-ject 1.3 nie mam żadnej wiec jaka kolwiek pasująca będzie dobra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi