Jump to content
qqrydza

ANALOG kupno/ sprzedaż

Recommended Posts

Zapraszam, jeśli ktoś jest zainteresowany jazzem na winylu ;

http://my.ebay.pl/ws...lFormat#GoTo315

Monk, Davis, Rollins, Roach, Peterson, Jarrett, Taylor

W razie pytań, służę pomocą :)

Coś ten link nie keke, bo chce mnie logować na jebaju :-)

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic na przeciwko, ale..."

ale, że której ? Szczerze, mam te płyty od roku do trzech, i nie słuchałem, albo dubel.

A miejsce ograniczone, i nowe nabytki w planach, i po co mi płyty, których nie będę słuchał ? Aby sobie stały ? E tamm

Więc nie :)

Zapraszam, jeśli ktoś jest zainteresowany jazzem na winylu ;

http://my.ebay.pl/ws...lFormat#GoTo315

Monk, Davis, Rollins, Roach, Peterson, Jarrett, Taylor

W razie pytań, służę pomocą :)

zalaczyles link, ktory otwiera wlasny (otwierajacego) profil ebayowy;)

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Jeszcze kilka płytek wystawiłem (licencje The Beatles, Led Zeppelin itd)

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=493163&id=1

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Cześć wszystkim,

Poszukuję przedwzmacniacza i wzmacniacza do Technicsa 1210.

Ktoś może zamierza zmieniać swój zestaw i ma coś ciekawego na zbyciu?

Co do Pre chciałem Phonoboxa SE, ale jeśli ktoś ma coś innego to chętnie się dowiem.

Oddam w dobre ręce - inkasując uzgodnioną kwotę - przedwzmacniacz gramofonowy CS BLUE na zasilaniu akumulatorowym.

Posiadam dwie największe kompletne opery P.Czajkowskiego. Chciałbym 20 zł za sztukę

E.Oniegina - 19 płyt szalakowych 78RPM

Dama Pikowa- 22 płyty szelakowe 78 RPM

Nie ma aktualnie najmniejszych szans nigdzie na świecie zakupić takiej kolekcji,można sprawdzić na internecie i w każdym antykwariacie. Dlatego moja cena za płytę jest na chwilę obecną bardzo zaniżona. Jeśli jednak zainteresowania kolekcją nie będzie to taka ostatecznie pozostanie. Kolekcja tylko i wyłącznie dla największych wyrafinowanych koneserów. Stan płyt jest idealny,wyglądają jakby nigdy nie były używane, każda w osobnym papierowym kołnierzu,całość w grubym tekturowym pudełku, każda opera osobno. Płyty ewidentnie produkcji ZSRR. Kolekcję posiadam po dziadkach,niestety byłem zbyt mały by pamiętać czy jeśli kiedykolwiek były odtwarzane. Patefon dziadka pamiętam ale później służył jako stolik pod telewizor. Nie jestem handlarzem,sprzedaję jako osoba prywatna. Pozdrawiam

Zdjęcia zainteresowanym wyślę na maila.

Do sprzedania , Goldring 2100 i AT 110 E

Stan techniczny , bardzo dobry , odtworzyły może po 20 płyt , oryginalne opakowania !

Zapraszam na PW

post-21445-0-02909800-1415721781_thumb.png

post-21445-0-12907200-1415721805_thumb.jpg

Widziałem na alle 2LP E.S.T. " 301" nowe za bodaj 53 PLN

Edited by Thorogood

- właściwie nie bardzo rozumiem całego tego zamieszania wokół tej płyty - mam ją jeszcze z czasów przedcyfrowych - pierwszy właściciel :) - muzyka bez rewelacji a brzmieniowo nienajlepsza, nagrana z dużą /za dużą/ dominacją basu -i wiele innych płyt polskich z tego okresu brzmi dużo lepiej, ale pewnie warto ją miec jako ciekawostkę....

excelvinyl winylmania blog szukaj

Kupiłem EST Gagarina na Merlinie ostatnio :).

widziałem te ceny, 301 chodziła po 60 zł. a człowiek w okresie premiery płacił po 100.

Może być tak teraz Live '95 na winylu wydać, albo Strange Place For Snow.