Skocz do zawartości
IGNORED

KSS-210A


arti_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam gdzie moge kupic pewniaka , tzn oryginał ? szukam takiej głowicy nowej ale musi byc koniecznie oryginał mam dość zamienników , jest jeden na allegro w kwocie 85 zl

wyslalem do faceta zapytanie czy na 100 proc daje mi gwarancje ze to japosnki produkt sony , i czekam na odpowiedz

chyba ze macie gdzies pewne 100 procentowe źródło ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam gdzie moge kupic pewniaka , tzn oryginał ? szukam takiej głowicy nowej ale musi byc koniecznie oryginał mam dość zamienników , jest jeden na allegro w kwocie 85 zl

wyslalem do faceta zapytanie czy na 100 proc daje mi gwarancje ze to japosnki produkt sony , i czekam na odpowiedz

chyba ze macie gdzies pewne 100 procentowe źródło ?

 

Kolego nie kupisz oryginała bo takowych nie ma . Wszystkie dostepne KSS210 to chińskie produkty bardzo kiepskiej jakości. Oczywiście na każdym z nich jest napis "sony" . Bajki o oryginałach z allegro daj dziecku do poczytania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie kupisz oryginała bo takowych nie ma . Wszystkie dostepne KSS210 to chińskie produkty bardzo kiepskiej jakości. Oczywiście na każdym z nich jest napis "sony" . Bajki o oryginałach z allegro daj dziecku do poczytania.

 

to rozumiem ze lepiej kupic tanie cd dawce ! np jakas Yamahe w ktorej laser jeszcze jest w dobrej kondycji i wtedy ma sie pewnosc ze to oryginał?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to rozumiem ze lepiej kupic tanie cd dawce ! np jakas Yamahe w ktorej laser jeszcze jest w dobrej kondycji i wtedy ma sie pewnosc ze to oryginał?

 

Dokładnie tak. Pod warunkiem że dawca ma oryginał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Brałem u tego człowieka kilka razy - polecam, oryginały. Oryginał jest zapakowany w białe pudełko z z nadrukowanymi jak by drukarką igłową napisami (marka model) i właściwie cała reszta po japońsku. Wewnątrz laser zapakowany w wysokiej jakości opakowanie antystatyczne, porównywałem te lasery ze starymi oryginałami - są idealnie takie same, może się czasem różnić odcień metali.

Lasery KSS210A zapakowane w niebieskie bądź zielony blister (zwykle takie za 20-30zł) nie są produktami oryginalnymi, nic by nie stało na przeszkodzie ich stosowania, gdyby nie to, że ich trwałość że niesamowicie marna (niekiedy pada po kilku godzinach).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja taki montowałem niedawno sobie i buja narazie bez zarzutu wyglada identycznie jak ten ktory siedzial 8 lat w moim paganinim

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Copland CTA 402,Copland CDA 288 .Dali Mentor 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na rynku oryginałów. Te droższe są wyselekcjonowane, kalibrowane, pomierzone, lepiej zapakowane. Kilka lat temu kupiłem na ebay w Chinach za parę groszy od razu 5szt KSS213C. Z dwoma sztukami były problemy, trzy śmigają aż miło. Pudełka, kropkowane napisy...nie bądźcie naiwni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laser doszedł , porownywalem go pod lupą milimetr do milemetra z oryginałem z cedeka , zadnych roznic wykonanie perfekcja jak oryginał , lata az miło

takze trudno cokolwiek stwierdzić jak dla mnie ok , jak podróba to super jakości

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.