Skocz do zawartości
IGNORED

Czy lampa jest dla mnie i jaka? budżet ~5 kzł


smog

Rekomendowane odpowiedzi

Jak oceniasz jakość transformatorów po ich wadze, to gratuluje Ci wiedzy i samopoczucia:-) Nie ośmieszaj się. Po twojej wypowiedzi przynajmniej będę wiedział na przyszłość jakie salony audio omijać szerokim łukiem...

 

Porządne trafo głośnikowe kosztuje tyle co ten śmieszny chiński wzmacniacz...

 

Normalny człowiek który wie czego chce od muzyki, to na pewno nie kupi tego chińskiego gówna choćby nie wiadomo jak prężyłbyś się za sklepową ladą.

 

Normalny człowiek to na pewno kupi wzmacniacz za 100 tyś zł gdzie jak twierdzisz same trafa to koszt 30 tyś zł, nas napewno będziesz omijał bo my takiej ciemnoty ludziom nie wciskamy. Normalny człowiek w (99% kupujących) chce system do 10-15 tyś nowy i grający jak najlepiej i nie ma szans aby coś lepiej zagrało od dobrej chińskiej lampy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z audio jest jak z chlebem, jeden lubi słodki a drugi kwaśny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie ma szans aby coś lepiej zagrało od dobrej chińskiej lampy.

:) A jaka to jest dobra chińska lampa? To nie sarkazm i nie mówię, że takich nie ma. Proszę tylko wskazanie bo dotychczas bez przeróbek żadna z Mingd i żaden Yaqin czy Music Angel mnie nie przekonał. Bewitcha czy Cayina nie słuchałem tak długo aby móc wydać opinię.

chce system do 10-15 tyś nowy i grający jak najlepiej

Dziwne gdyby chcieli grający jak najgorzej :) Nowy to kupują bardzo bogaci ludzie, bo po wyjściu z salonu można go odsprzedać z min. 20% stratą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Odmienny obraz każde widzi oko a każde ucho inny słyszy śpiew. A każde serce gdy wejrzysz w nie ukaże własną słabość i grzech"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...taki sprzęt to gra już nawet bez głosników...ha ha ha ;-)

 

post niesamowicie merytoryczny i wiele wnoszący odnośnie tytułu wątku. Temat zlazł na psy, Smog nam tu niezłą wrzutkę zrobił, a my jak to Polacy, zaczynamy gryźć się po kostkach. I jeszcze jedno, wydolność prądowa też jest w lampkach wiele wnosząca, nie samymi OT wzmak żyje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Moje www.seozmagania.blogspot.com dla wszystkich ciekawskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już dziękuje, życzę miłego dnia. Każdy ma ucho i wybierze sobie sam. Co do tuningu to merecedesa też możesz stuningować w AMG. Możesz też kupić nową psełdo zachodnią lampe made in china z niby dobrym brandem za 15 tyś i będziesz miał to samo co w prawdzimy chińczyku za 5 tyś. No ale jak już wydasz 15 tyś to tuningu nie wymaga. Z jednej strony wszyscy na forum płaczą że sprzęt drogi, że koszt produkcji 1 tyś a sprzedają po 8 tyś a jak się Wam coś zaproponuje taniego i dobrego i to lament że tanie badziewie, sami jesteście sobie winni i sprzęt poprostu musi być drogi żebyście się dowartościowali i myśleli że macie coś wyjątkowego. Jako że siedzę w branży i poznałem kilka cen zakupu z fabryk to powiem Wam to czasami jest przerażające. Gdybyście wiedzieli dla kogo MingDa czy Cayin robi wzmacniacze tzn tylko branduje to nie jeden mógłby przestać być audiofilem.

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich i już się z tąd wynoszę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z audio jest jak z chlebem, jeden lubi słodki a drugi kwaśny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to nie napisałem, że Chińczyki są złe. Napisałem tylko, że trochę przesadzonym jest piać z zachwytu, że do 5tys. to nic innego tak dobrze jak Chińczyk nie zagra. Napisałem też, że nie słyszałem Chińczyka, który by mnie ujął tak żebym piał z zachwytu. Nad moim Phastem też z zachwytu nie pieję ale wg mojego ucha jest prawdziwszy od Chińczyków, które słuchałem (niestety prawdziwszy bez pre Phasta). Słyszałem natomiast Chińczyki, które po włożeniu w tuning około 1500zł plus prawie drugie tyle za lampy naprawdę grały bardzo dobrze. Nawet Yaqin MC 100 na KT88, której nie lubię, po przeróbkach zagrał zadziwiająco dobrze.

Każdy ma swoje upodobania co do dźwięku dlatego po raz kolejny namawiam Smoga do tego aby trochę się poświęcił, kolumny mimo swej wagi wziął pod pachę i sam sobie wyrobił zdanie na temat jaka lampa do 5tys. jest dla niego najlepsza.

Prosiłem też Was, jako ludzi, którzy handlują Chińczykami o wskazanie wzmacniacza, które wg Was gra najlepiej i prezentuje najlepszy stosunek jakości do ceny. Z chęcią bym takiego posłuchał, może to będzie właśnie ten "och i ach".

A to że Mingda czy Cayin robi wzmacniacze dla firm z innej pólki cenowej to mnie akurat nie dziwi, może tak być. Moja znajoma, która pracuje w branży odzieżowej mówi, że jak wizytowała chińską firmę szyjącą ciuchy outdoorowe to widziała że ci sami ludzie szyli dla marki X kurtkę za 15$, która potem w sklepie kosztuje 300zł a potem otrzymywali zlecenia od firmy Y i szyli kurtki za 40$ z późniejszą ceną dla klienta końcowego na poziomie 1000zł. Fakt, materiały, nici, zamki z jakich szyli dla firmy Y były lepszej jakości ale nadal szyli to ci sami ludzie. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Odmienny obraz każde widzi oko a każde ucho inny słyszy śpiew. A każde serce gdy wejrzysz w nie ukaże własną słabość i grzech"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

 

 

post niesamowicie merytoryczny i wiele wnoszący odnośnie tytułu wątku. Temat zlazł na psy, Smog nam tu niezłą wrzutkę zrobił, a my jak to Polacy, zaczynamy gryźć się po kostkach. I jeszcze jedno, wydolność prądowa też jest w lampkach wiele wnosząca, nie samymi OT wzmak żyje.

 

...dlatego taki głupi wpis z mojej strony...żebyście się w końcu obudzili i przestali sie zachowywać właśnie jak przysłowiowi Polacy...

Nie czas zachowywać się jak dzieci tylko wrócić do tematu wątku...

Ja mam hybrydę Jolidy i myślę, że spokojnie by zagrała z głośnikami przedstawionymi przez załozyciela wątku, było by jasno, pięknie na górze, wokale podane na dłoni...można wokalistkę za cycka złapać ;-) a bas w pełni kontrolowany, barwny, zmieniający fakturę a nie nudny, misiowaty i monotonny...

 

<br />Gdybyście wiedzieli dla kogo MingDa czy Cayin robi wzmacniacze tzn tylko branduje to nie jeden mógłby przestać być audiofilem.<br />

 

...i dlatego ciągła wojna tych co o tym wiedzą z tymi co myślą, że ceny "grają"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i dlatego ciągła wojna tych co o tym wiedzą z tymi co myślą, że ceny "grają"...

 

Nie... Mylisz się cena nie gra, tylko dobry sprzęt, ale na pewno nie chińskie badziewie które jest przez niektórych na tym forum wciskane. Owszem jest garstka naiwnych, nieświadomych na początku przygody z audio ludzi, którzy dają się nabrać na pięknie owinięte w sreberko gówno. Jednak gdy posłuchają porządnego sprzętu audio, to później zastanawiają czemu kupili te chińskie badziewie wywalając na to kasę w błoto. A jeśli zacznie się psuć, to zostają sami na pastwę losu, bez żadnego wsparcia ze strony producenta i bujają się po pseudo szamanach znawców wzmacniaczy lampowych i wywalają kolejne pieniądze w błoto. A jak to się mówi z gówna bata nie ukręcisz.

 

Owszem są firmy europejskie które zlecają produkcję wzmacniaczy w chińskich fabrykach dla cayina i mingdy, ale to firmy mało szanujące się w świecie audio, nie dość że nie szanują klienta to i siebie zarazem... i takie firmy omijam szerokim łukiem. TRZEBA WIEDZIEĆ CO KUPOWAĆ I GDZIE !

 

chce system do 10-15 tyś nowy i grający jak najlepiej i nie ma szans aby coś lepiej zagrało od dobrej chińskiej lampy.

 

Tak się składa że za 15 tyś. mogę mieć nowy bardzo dobry sprzęt... bez rodowodu chińskiego, który będzie grał o wiele lepiej od Twego chińskiego szmelcu. A po drugie nie muszę mieć nowego sprzętu, mogę mieć używany bardzo zadbany ale porządny sprzęt, a za tą kwotę to można mieć sprzęt z drugiej ręki naprawdę bardzo dobrej klasy i pięknie grający.

 

Wiem że opinie negatywne o wzmacniaczach chińskich godzą w Twoje interesy ale takie jest życie i ludziom nie można całe życie wciskać ciemnoty... Zmień Swoje podejście do ludzi... i jak sprzedajesz to nie wciskaj im że to coś gra dobrze, bo tak nie jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W życiu piękne są tylko chwile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś polecisz bo ja mam Jolidę...więc chyba też mam "bat ukręcony z gówna"...ale za to jaki bat ;-)

 

 

Widzisz nie oto tu chodzi czy masz chinola czy nie masz... to jest Twój wybór, ale nie lubię jak ktoś wciska nachalnie bubel ludziom nieświadomym w temacie audio...

 

 

A jeśli mam Ci wskazać coś dobrego... to proszę:

 

Najnowsze monobloki Phast na 6c33c z bardzo dobrymi trafami ze stali amerykańskiej... Granie bajka... MADE IN UKRAINA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W życiu piękne są tylko chwile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu lampa 6c33c, Zurek, ta lampa to gówno nie lampa i nawet amerykańska stal tego nie zmieni i tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Moje www.seozmagania.blogspot.com dla wszystkich ciekawskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu lampa 6c33c, Zurek, ta lampa to gówno nie lampa i nawet amerykańska stal tego nie zmieni i tyle.

 

 

To Twoje zdanie... Ale większość ludzi którzy mają pojęcie o muzyce i lampach mają odmienne zdanie:-)

 

Z nam tu ludzi na forum którzy mają sprzęt za kilkadziesiąt tysięcy i dużo więcej, a jednak zamawiają te monobloki Phasta i sobie je bardzo chwalą, choć są tanie w porównaniu do innych luksusowych klocków... Tu chodzi o dobre granie, a te lampki pięknie wydobywają dźwięk...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W życiu piękne są tylko chwile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalcie między sobą najpierw czy mówicie o lampach brzmiących tak jak ma się podobać czy o lampach brzmiących jak najbliżej wzorcowi czyli żywemu instrumentowi. Pisząc w którymś klubie przekonałem się, że najwięcej do powiedzenia w kwestii poprawności brzmienia mają ci, którzy nie byli ani razu w filharmonii i tacy, którzy nie rozróżniają brzmienia fagotu od oboju. Wiedząc, że nie tylko klasyka się liczy, spytałem czy kiedykolwiek słyszeli brzmienie wzmacniacza Peaveya 5150, Marshalla JCM 900 czy Mesa Boogie Dualrectifier i co? Znowu to samo. Najwięcej do powiedzenia mieli ci, którzy nigdy tych wzmacniaczy na żywo nie słyszeli. Więc spytałem się skąd możecie wiedzieć czy produkowane brzmienie przez Twój system zbliża się choćby do brzmienia jednego z wyżej wymienionych wzmacniaczy. Ktoś powiedział-bo takie mi się podoba :) Więc dobrze jest ustalić jakiś punkt odniesienia przed każdą rozmową.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Odmienny obraz każde widzi oko a każde ucho inny słyszy śpiew. A każde serce gdy wejrzysz w nie ukaże własną słabość i grzech"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Defol,święte słowa, grałem na scenie przez lat ileś tam to choć troszkę wiem jak brzmi gitara NA SCENIE, a nie za nagłośnieniem dla gawiedzi i tam nie ma słodziutkiej gitary jak z lampki diabełka, tam jest cięcie po uszach jak trzeba, nie cukierek tylko żyleta, ale "znafcy" wiedzą lepiej, spadam z wątku, który przeszedł z 5k na monobloki z ukrainy, nowe heheh, ahahahah niesamowite, żurek za 5 k biorę te chwasty w ciemno,szybko znajdę kupca na all......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Moje www.seozmagania.blogspot.com dla wszystkich ciekawskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żurek za 5 k biorę te chwasty w ciemno,szybko znajdę kupca na all......

 

Nawiązując do wypowiedzi forumowicza "Elektropunkt" który napisał, "system do 10-15 tyś nowy i grający jak najlepiej i nie ma szans aby coś lepiej zagrało od dobrej chińskiej lampy" odpisałem koledze "ziko369" że jest taki i że zagra lepiej:-)... To jest Phast...

 

Za 15 tyś. to można mieć również nowe monobloki pięknie grające na EL84 MAHI Manleya oraz używane monobloki SNAPPERY na EL34/6CA7 również Manleya...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W życiu piękne są tylko chwile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dlatego dla każdego coś dobrego...ja lubię jak jest ostro to ostro, jak słodko to słodko...przeciez death metalu nie będę słuchał jak plumkania...

 

Teraz słucham Behemoth "Evangelia Heretica"...i jest tak jak ma być...

Mój system jest uniwersalny i różnicuje nagrania...mocno nagrane to mocno gra...lekko to lekko, intymnie to intymnie...nigdy nie ma nudy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie... Mylisz się cena nie gra, tylko dobry sprzęt, ale na pewno nie chińskie badziewie które jest przez niektórych na tym forum wciskane. Owszem jest garstka naiwnych, nieświadomych na początku przygody z audio ludzi, którzy dają się nabrać na pięknie owinięte w sreberko gówno. Jednak gdy posłuchają porządnego sprzętu audio, to później zastanawiają czemu kupili te chińskie badziewie wywalając na to kasę w błoto. A jeśli zacznie się psuć, to zostają sami na pastwę losu, bez żadnego wsparcia ze strony producenta i bujają się po pseudo szamanach znawców wzmacniaczy lampowych i wywalają kolejne pieniądze w błoto. A jak to się mówi z gówna bata nie ukręcisz.

 

Owszem są firmy europejskie które zlecają produkcję wzmacniaczy w chińskich fabrykach dla cayina i mingdy, ale to firmy mało szanujące się w świecie audio, nie dość że nie szanują klienta to i siebie zarazem... i takie firmy omijam szerokim łukiem. TRZEBA WIEDZIEĆ CO KUPOWAĆ I GDZIE !

 

 

 

Tak się składa że za 15 tyś. mogę mieć nowy bardzo dobry sprzęt... bez rodowodu chińskiego, który będzie grał o wiele lepiej od Twego chińskiego szmelcu. A po drugie nie muszę mieć nowego sprzętu, mogę mieć używany bardzo zadbany ale porządny sprzęt, a za tą kwotę to można mieć sprzęt z drugiej ręki naprawdę bardzo dobrej klasy i pięknie grający.

 

Wiem że opinie negatywne o wzmacniaczach chińskich godzą w Twoje interesy ale takie jest życie i ludziom nie można całe życie wciskać ciemnoty... Zmień Swoje podejście do ludzi... i jak sprzedajesz to nie wciskaj im że to coś gra dobrze, bo tak nie jest.

 

A ja znam ludzi, użytkowników tego forum którzy po zakupie MingDa za 4999 zł sprzedawali dzielone Naimy, jeżeli to jest Twój wyznacznik, jakości to przechodzimy z HiFi na Hiend. Dziękuje za podniesienie statusu marki MingDa.

Mnie nie razi wciskanie ludziom konstrukcji garażowych także nie będę Cię obrażał jak Ty mnie.

Co do MADE IN UKRAINA to już wole China, Ukraina już pokazała swoją jakość np. w Czarnobylu, innymi produktami też mnie nie zachwycili, węgiel słyszałem nawet mają gorszy od Chińskiego.

O moje interesy nie musisz się martwić MingDa sprzedaje się z przedziału 3-5 tyś za nowy egzemplarz także konkurencji nie mamy.

Także się wypisuje z tego wątku

Życzę radości z Phasta i pozdrawiam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z audio jest jak z chlebem, jeden lubi słodki a drugi kwaśny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do MADE IN UKRAINA to już wole China, Ukraina już pokazała swoją jakość np. w Czarnobylu, innymi produktami też mnie nie zachwycili, węgiel słyszałem nawet mają gorszy od Chińskiego.

Oj emocje, złe emocje. Przykład akurat od d.... strony.

Może zrobić konfrontację Phasta z Mingdą w szerszym gronie. Tylko jak napisałem wyżej, niech biorą w nim udział ludzie, którzy słyszeli na żywo instrumenty i niech ustalą między sobą czy ma się podobać czy ma grać jak w realu.

Ja nie bronię ani jednych ani drugich. Mnie podoba się bardziej Phast, ale nie na diabłach, od chinoli, wg mnie pokazuje więcej muzycznej prawdy i dlatego mam Phasta a nie chinola :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Odmienny obraz każde widzi oko a każde ucho inny słyszy śpiew. A każde serce gdy wejrzysz w nie ukaże własną słabość i grzech"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mnie nie razi wciskanie ludziom konstrukcji garażowych

 

No pewnie że Ciebie nie razi wciskanie konstrukcji garażowych ... Pieniądz to pieniądz, a sumienie sobie...

 

Tak się składa że wszystkie chinole to konstrukcje klepane po różnych norach i garażach w Chinach... A co ciekawe większość składających te klocki nie ma pojęcia nic o elektronice...Tylko klepią wedle schematu który mają przed nosem...

 

 

Ja nie bronię ani jednych ani drugich. Mnie podoba się bardziej Phast ale nie na diabłach od chinoli, wg mnie pokazuje więcej muzycznej prawdy i dlatego mam Phasta a nie chinola :)

 

 

Święta prawda... Właśnie to miałem na myśli...Tu chodzi o przekaz muzyki, którego jest brak chinolom...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W życiu piękne są tylko chwile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj emocje, złe emocje. Przykład akurat od d.... strony.

Może zrobić konfrontację Phasta z Mingdą w szerszym gronie. Tylko jak napisałem wyżej, niech biorą w nim udział ludzie, którzy słyszeli na żywo instrumenty i niech ustalą między sobą czy ma się podobać czy ma grać jak w realu.

Ja nie bronię ani jednych ani drugich. Mnie podoba się bardziej Phast, ale nie na diabłach, od chinoli, wg mnie pokazuje więcej muzycznej prawdy i dlatego mam Phasta a nie chinola :)

 

Nie ma sprawy wystawiam MingDa za 4999 zł, proszę o konkurencje nową w tej samej cenie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

teraz pokaż norę Phasta

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z audio jest jak z chlebem, jeden lubi słodki a drugi kwaśny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz pokaż norę Phasta

Zluzuj trochę bo się spocisz.

Konkurencję do czego, do jakiego grania? Do grania jak najbliżej ideałowi czy do jakiego grania?

Powtarzam, nie staję po żadnej ze stron i z chęcią przekonam się jak ta Mingda brzmi.

I jeszcze raz powtórzę. Jak kupowałem lampę to Mingdy za 3tys.zł grały na tyle przeciętnie, że się zdecydowałem na używanego Phasta na 6L6/KT66. Około roku szukałem pieca, w tym czasie przesłuchałem z 10szt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Odmienny obraz każde widzi oko a każde ucho inny słyszy śpiew. A każde serce gdy wejrzysz w nie ukaże własną słabość i grzech"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cały czas jestem wyluzowany i piszę argumentami, a wydaje mi się że jestem atakowany, czy ja pierwszy napisałem nora ?

Jeden lubi słodko, drugi naturalnie a trzeci jasno.

Ja już naprawdę uciekam bo nie ma sensu jeżeli ktoś kiedykolwiek będzie chciał skonfrontować nowy wzmacniacz do 5000 zł z MingDa to zapraszam, a pisanie że coś tam używanego kupisz podobnie, tak samo możesz kupić MingDa używaną sporo taniej choć nie będzie to łatwe bo mało na rynku.

A ataki o moje dochody są co najmniej śmieszne, kupa zamrożonej kasy którą bym zainwestował w masowe amplitunery kina domowego i do wyciągnięcia ze trzy razy tyle w tym samym czasie bez zapewniania serwisu i użerania się z urzędem celnym.

 

Pozdrawiam i nie wracam, dla niektórych pewnie ku radości :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z audio jest jak z chlebem, jeden lubi słodki a drugi kwaśny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja pierwszy napisałem nora

A czy ja tak napisałem? :) Nie napisałem a oberwało mi się za kogoś :)

kiedykolwiek będzie chciał skonfrontować nowy wzmacniacz do 5000 zł z MingDa

Będę przejeżdżał odezwę się wcześniej. Otwarty jestem na nowe.

tak samo możesz kupić MingDa używaną sporo taniej

Ale mój Phast to stary wzmacniacz, model chyba z 2006r i już go dawno nie robią. Ale cenowo chodzi podobnie do Mingdy 34.

A ataki o moje dochody są co najmniej śmieszne

Też nigdzie tego nie napisałem. Znowu mi się dostało za kogoś :) A zarabiaj jak najwięcej, mnie to akurat nie przeszkadza. Nikomu na siłę pieca do domu nie wciskasz ani spluwy do głowy nie przystawiasz żeby kupił. Jak ktoś słuchał i kupuje to się tylko cieszyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Odmienny obraz każde widzi oko a każde ucho inny słyszy śpiew. A każde serce gdy wejrzysz w nie ukaże własną słabość i grzech"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie u Phasta przerwa technologiczna :( Rozebrali ostatniego Rubina który został w świetlicy w dawnej jednostce po armii radzieckiej i nie ma już z czego składać :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja tak napisałem? :) Nie napisałem a oberwało mi się za kogoś :)

 

Będę przejeżdżał odezwę się wcześniej. Otwarty jestem na nowe.

 

Ale mój Phast to stary wzmacniacz, model chyba z 2006r i już go dawno nie robią. Ale cenowo chodzi podobnie do Mingdy 34.

 

Też nigdzie tego nie napisałem. Znowu mi się dostało za kogoś :) A zarabiaj jak najwięcej, mnie to akurat nie przeszkadza. Nikomu na siłę pieca do domu nie wciskasz ani spluwy do głowy nie przystawiasz żeby kupił. Jak ktoś słuchał i kupuje to się tylko cieszyć.

 

 

Wpadaj, weź tylko Phasta bo nie słyszałem, Ciekwe po ile będą 8 letnie MingDa latać, za 5 lat się przekonamy. Może też wrócimy do czasów dolara po 2 zł i wtedy poszalejemy z ceną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

takie sprzęty były by po 6000 zł nowe i rata za mieszkanie mniejsza :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z audio jest jak z chlebem, jeden lubi słodki a drugi kwaśny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie u Phasta przerwa technologiczna :( Rozebrali ostatniego Rubina który został w świetlicy w dawnej jednostce po armii radzieckiej i nie ma już z czego składać :(

Całe szczęście bo chinole teraz mogą chwilę odetchnąć. Jak znajdą kolejne Rubiny to znów chinole będą z tyłu...daleko :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Odmienny obraz każde widzi oko a każde ucho inny słyszy śpiew. A każde serce gdy wejrzysz w nie ukaże własną słabość i grzech"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.