Jump to content
IGNORED

stk0050 czy stk0080

michal rozmus

Recommended Posts

Witam

Siadł mi wzmacniacz. Padly darlingtony. Oryginalnie są stk0050. Pomyslalem, że może by wymienić na stk080, tylko czy to będzie jakaś różnica?

Tzn z tego co wyczytałem to różnica jest w mocy oraz napięciu (53/65v)

stk050.jpg?1416745920

co polecacie?

ponadto prośba o komentarz do poniższego schematu mojego wzmaka. Czy/które elementy wymienić, ew jakiś inny pomysl co by ztuningować:) w zał. caly plik.

z góry dzięki za info!

13552577.jpg?1416746172

sanyo a35.pdf

Bez wymiany zasilacza nie uzyskasz większej mocy.

Na tym zasilaczu stk080 może gorzej grać niż 050, ponieważ będzie zasilany mniejszym napięciem niż znamionowe.

nie bedzie grac gorzej. lepiej tez nie. to zabezpieczenie na wypadek gdyby producentem jego byly male sprytne chinskie raczki. Chinskie raczki sa sprytne i malutkie i zazwyczaj wkladaja tam wszystko troszeczke mniejsze. i dobrym pomyslem jest wziac poprawke i zawsze ladowac najwieksze z serii dostepne, a jak nie ma to zmowic paciorek zeby nie odlecialo przy pierwszym wlaczeniu.

Zamowilem juz stk0050. Moze dostane dzisiaj to wstawie i sie zobaczy co to bedzie:)

Pytanie czy po prostu podmienic czy jeszcze cos wczesniej sprawdzic? Tak mnie cos nie daje spokoju ze oba kanaly w jednej sekundzie stanely choc wczesniej nie bylo zadnych oznak. Jest tam jakies zabezpieczenie czy cus? (Nie znam sie na tyle zeby wyczytac to ze schematu)

I jeszcze kolejne pytanie przy okazji czy ma znaczenie ustawienie 220v czy 240v?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.