Skocz do zawartości
IGNORED

FLAC po wifi lub kablu jakosc dzwieku


michal535

Rekomendowane odpowiedzi

Rzadko tu pisze ale wciagnal mnie watek i to ze kazdy po kazdym jedzie. Zerknalem na profil rafal 735r i na swoim profilu ma pieknie audiofilsko rozstawiony sprzet ze udziela rad.

Jak to jest ze ktos kto ma sprzet jak z niemieckiej wystawki do tego tak rozstawiony udziela takich madrych rad ?

Nie jezdzilem nigdy ferrari ale wiem o nim wszystko,hehehe

naprawde jest tu duzo wirtualnych madrali.to tytle na temat.koniec kropka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zajrzalem na twoj profil rafal735r - no i faktycznie pomieszczenie typowe jak dla audiofila z twoja wiedza , heheh

 

moze wklej swoje zdjecie tutaj , bo jako audiofil dasz nam dobry przyklad jak zorganizowac takie pomieszczenie.

 

masz jeszcze jakies inne madre rady ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko tu pisze ale wciagnal mnie watek i to ze kazdy po kazdym jedzie. Zerknalem na profil rafal 735r i na swoim profilu ma pieknie audiofilsko rozstawiony sprzet ze udziela rad.

Jak to jest ze ktos kto ma sprzet jak z niemieckiej wystawki do tego tak rozstawiony udziela takich madrych rad ?

Nie jezdzilem nigdy ferrari ale wiem o nim wszystko,hehehe

naprawde jest tu duzo wirtualnych madrali.to tytle na temat.koniec kropka.

Co tam nie gra z tym ustawieniem? Ustawilem na tyle najlepiej na ile pozwala pomieszczenie. Zeby znac podstawy jakiejkolwiek akustyki wystarczy troche poczytac i uzyc szarych komorek, a nie zadawac idiotyczne pytania o router i kabel. Kazdy idzie na kompromisy, ale nie pojme jak mozna wsadzic graty w kąt w gołe ściany i pytac o jakosc Flac po kablu czy Wi-Fi. Zamiast brnąc w takie pieroły lepiej moze zaczac od podstaw? Jezeli ty tez tego nie rozumiesz to rowniez i tobie skladam gratulacje. Chciales porżnąć cwaniaka, ale cos nie wychodzi? To czy ten sprzet jest z wystawki czy ze smietnika to akurat malo cie powinno obchodzic, bo go nawet nie slyszales. Po drugie nigdzie nie napisalem ze to cos audiofilskiego wiec nie przybijaj mi nie stworzonych rzeczy. Widze kolejnego mistrza manipulacji, duzo tu takich. A moze to kolejny klon, klonów?

A i jeszcze jedno, po trzecie wskaż mi gdzie ja tu komukolwiek rady ds. akustyki dawałem?

 

masz jeszcze jakies inne madre rady ?

Mam jak dla wielu nadymanych mlodziencow. Wiecej czytaj, sluchaj i nie zadawaj durnych pytan to bedziesz powaznie traktowany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idiotyczne pytania o ruter i kabel - dla ciebie moze to pytanie idiotyczne .dla mnie nie...,ja mam wieksze pojecie w tych kierunkach o ktorych ty nie masz zielonego pojecia i jezeli ty zapytalbys sie o cos co dla mnie jest idiotyczne to ja bym z takimi glupimi tekstami nie ,,wyjechal,,ale coz ,wszystko zalezy od inteligencji a sadze po twoich glupich tekstach ze jest ona na poziomie takim jaki w nich reprezentujesz...

wiem,mozesz sie pogubic lub nie zrozumiec powyzszego tekstu wiec popros kogos aby ci to wytlumaczyl w prostszy sposob...

zreszta-ty i tak tego nie zrozumiesz nasz drogi audiofilu...

 

poza tym nie sadzisz ze przydal by ci sie jakisz wiekszy dywanik niz ten ktory masz na tej drewnianej lub sklejkowej podlodze( to jedna wielu rzeczy ktore bym tam poprawil z moja maloaudiofilska wiedza ,nie znasz prostych zasad.przeciez to ,,postawy akustyki ,, o ktorych piszesz w poscie powyzej ty tak wszechwiedzacy audiofil...

 

ooo,i masz gole sciany tak jak ja kiedys mialem ...

 

,nawet ,,baba na przystanku i maly chlopiec takie rzeczy wiedza...,, - znajomy zwrot czyz nie ...?

 

 

czyz to nie twoje pomieszczenie audiofilskie...?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywscie, tylko niestety audiofilem nie jestem i dywan musi byc taki. To ze lezy tam taki, a nie inny nie znaczy ze nie wiem jaki powinien byc. Ty natomiast wepchales graty w kąt z gołych ścian i pytasz o jakośc Flac po wi-fi nie dziw sie wiec ze w twoim temacie jest tyle bzdurnych wpisow.

Nawiazujac jeszcze do moich gratow. Tak mam na tyle duze jaja zeby sobie wstawic w "O Mnie" moje graty i zdjęcia i uwierz mi ze wisi mi zdanie tego pana powyzej czy twoje, bo to wszystko co tam jest to moj swiadomy wybor poprzedozny odsluchami etc. Natomiast cala rezta jak 90% mądrali (takich np jak pan powuzej) wlezą na jeden wzmacniacz i jedno źrodło i mysla ze Boga za nogi zlapali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u ciebie musial byc taki dywan ,a moze u mnie musialy byc takie sciany- ale co tam.przeciez ty o tym nie mogles pomyslec...

 

sciany tez masz gole,kurcze tak samo jak ja 2 lata temu...

 

no i nie pytalem nikogo o moja akustyke a pytanie bylo na inny temat.a wiele osob tego nie zauwazylo...

 

i nie wrzucal by ,,tego pana,, do jednego worka z innymi bo nie wiemy kim on jest ,jaka wiedze ma i w posiadaniu czego jest

 

ale ty jak zwykle oceniles kogos nawet go nie znajac tak jak oceniles mnie...

 

powtarzasz te same bledy, ucz sie z nich

 

powtarzajac te same bledy nie bedziesz nic madrzejszy wiec stoisz w miejscu chlopie...

 

przemysl to , straw to ,przespij sie z tym i wyciagnij wnioski...

 

nie oceniaj innych a sam nie bedziesz oceniany(bo jak w tym wypadku glupio bedziesz wygladal...)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wklejaj tu moich zdjec bez mojej zgody po pierwsze. Po drugie uwazaj, bo zaraz pękniesz.

sciany tez masz gole,kurcze tak samo jak ja 2 lata temu...

Dar przenikania poza aparat? "Czyzby dar jasnowidzenia sie udzielil ?"

Napisze ci krótko i węzłowato bo szkoda mi klawiatury na rozmowe z tobą. Przez takie jajka mądrzejsze od kury sporo ciekawych osob od ktorych mozna by bylo sie sporo nauczyc juz tu nawet nie pisze. Przemysl to.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz , znow nie opanowales hormonow i emocje wziely gore nad rozumen(to do stwierdzenia ze zaraz pekne)

 

a radzilem przemyslenie calej sytuacji na spokojnie...

 

co do przenikania poza aparat to uzylem twojej wlasnej broni...a teraz odpowiedz sobie na pytanie -ile ty mogles widziec na moim avatarze?

 

i tak odpowiesz sobie sam na wlasne pytanie...

 

w tym wypadku,owszem jestes jajkiem ktore stara sie byc madrzejsze od kury-chociaz masz wyrazny problem chociazby z,,ubraniem,,tego w slowa

 

pisze z wyraznymi przerwami abys sie nie pogubil i zeby wszystko bylo jasne i czytelne bo wiem ze masz problem z odczytywanie tresci postow jak to juz udowodniles w poprzednich wypocinach...

 

a co do tego ze marnujesz swoja klawiature,nie musisz juz tego wiecej robic , mi nie jest szkoda mojej bo mam nadzieje ze odnajde w tobie jakies poklady inteligencji co spowoduje ze zaczniesz ich uzywac...i tak podejrzewam ze umysl twoj pracuje na takich obrotach teraz z powodu tej dyskusji jak nigdy dotad...a to tylko dobrze dla ciebie.pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do przenikania poza aparat to uzylem twojej wlasnej broni...a teraz odpowiedz sobie na pytanie -ile ty mogles widziec na moim avatarze?

Wystarczajaco duzo, kto posiada sprawny wzrok.

 

Chlopaki dajcie widly, balon jest takich rozmiarow ze igla juz nie wystarczy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.a teraz odpowiedz sobie na pytanie -ile ty mogles widziec na moim avatarze?

Kolego, na Twoim avatarze widać wystarczająco dużo, żeby móc ze sporą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, iż właściciel systemu przedstawionego na zdjęciu nie wie nawet jak ten system gra, bo w takim ustawieniu i warunkach akustycznych nie da się tego po prostu usłyszeć. Tam muszą być odchyły na charakterystyce rzędu 20-30 dB i w takim kontekście pytanie o transmisję wifi vs kabel staje się wręcz groteskowe. Nie dziw się więc, że niektórzy koledzy potraktowali ten wątek nieco humorystycznie.

I już tak całkiem na poważnie - jeżeli to nie jest twój system to nie było tematu, ale jeśli jest twój... to naprawdę szukasz rozwiązania problemu nie tam gdzie potrzeba.

Jeszcze mała prośba z mojej strony - staraj się nie pisać postów w stanie tak silnego pobudzenia emocjonalnego, bo wygląda to trochę tak jakbyś próbował dyskutować sam ze sobą i momentami naprawdę trudno ogarnąć ten słowotok, który przelewasz na ekran ze swojej klawiatury.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avatar jest sprzed dwoch lat. Nieaktualny...

Slowotok - kto ma zrozumiec i chce to zrozumie

Jak dla mnie jest klarowny...

Emocje - coz , moze tak to odbierasz.wszystko zalezy od twojej interpretacji...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avatar jest sprzed dwoch lat. Nieaktualny...

 

Michale, koniecznie zaktualizuj, bo wprowadzasz w błąd chłopaków, a przy okazji zaktualizuj oprogramowanie routera :) :) :). Do tego koniecznie, ale to koniecznie zgrabna pisownia, polskie znaki itp., bo tego bełkotu się nie da czytać.

 

Faktycznie, niech moderator któryś w końcu zamknie ten bezsensowny wątek swądek :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Michale, koniecznie zaktualizuj, bo wprowadzasz w błąd chłopaków, a przy okazji zaktualizuj oprogramowanie routera :) :) :). Do tego koniecznie, ale to koniecznie zgrabna pisownia, polskie znaki itp., bo tego bełkotu się nie da czytać.

 

Faktycznie, niech moderator któryś w końcu zamknie ten bezsensowny wątek swądek :).

 

 

A ty znowu z tym ruterem...fakt ze belkot z twojej strony jest juz nudny o ruterze

Moderator temat juz dawno zamknal jakbys nie zauwazyl..

Klawiature mam obcojezyczna.pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moderator temat juz dawno zamknal jakbys nie zauwazyl..

 

Odstaw % :-D

 

 

 

 

Klawiature mam obcojezyczna.

Na mojej jest napisane Made in China.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obstawiam bo z tego wyroslem...

 

Haha. Ale jaja. Piatki ci nie sluza.

 

A i jeszcze jedno. Nie uzywaj dwoch kont na raz, bo wychodzisz na durnia rozmawiajac ze soba via jurek kiler i michal535.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post 12 strona 1 ...

 

Post 12 strona 1 to moja odpowiedz

Bez sensu to kontynuowac

Nie bede znizal sie do twojego poziomu...marnuje tylko moj czas

 

Koniec...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma juz wiecej sensu z toba pisac.do ciebie I tak nic nie dociera.wiec to zakonczylem....

 

I szkoda ze moj niby klon napisal tylko jednego posta.chetnie napisalbym wiecej gdybym nim byl...

 

Jak wytlumaczyc glupiemu ze jest glupi...

 

Tak czy inaczej ...

 

Post 12 strona 1 ...

 

TO BYL MOJ OSTATNI POST W TYM TEMACIE...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty znowu z tym ruterem

 

Mistrzu nie tykaj mnie. Skoro i ja się do Ciebie z szacunkiem zwracam (teraz zwracałem), to i oczekuję tego od innych. Twoje zachowanie jednak od razu dawało wiele do życzenia, więc czego się spodziewać. Przysłowiowa słoma jeszcze nawet nie zaczęła z butów wychodzić, bo siedzi zbyt głeboko, a to tego ta młodzieńcza buta. Do tego nawet nie potrafisz odróżnić kiedy ktoś drwi, a kiedy nie: wóczas może być od razu dostrzegł, że koledzy z Ciebie niezłego łacha drą. Spinaj się dalej, bez takich tutaj byłoby torchę nudno :).

 

P.s. I nie zapominaj o routerze :):):) ...nadal pewnie nie zaczaiłeś.

 

TO BYL MOJ OSTATNI POST W TYM TEMACIE...

 

Żegnaj! Trzymamy za słowo i raczej nikt nie będzie szlochał. Najlepiej, gdyby to był ostatni post twojego autorstwa na całym forum, przynajmniej do czasu aż się nauczysz obycia oraz podstaw prawidłowej pisowni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.