Skocz do zawartości
IGNORED

Nie żyje Krzysztof Krauze


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Następna wielka strata. Nawet nie wiedziałem, że miał dopiero szesćdziesiąt jeden lat... to dla artysty dopiero dojrzały i twórczy wiek - zdecydowanie za wcześnie odszedł. Widocznie ma jakieś ważne zadanie do wykonania tam na górze skoro the Almighty wezwał go do siebie w wigilijny dzień.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy musi odejść ale dlaczego w takim wieku.

 

każdy wiek jest dobry na odejście, a stan "niebytu" najprawdopodobniej jest stanem najbardziej zblizonym do nirwany, więc naprawdę nie ma co pękać.

ja na swój koniec czekam z utęsknieniem :-)! pomijając zalety o których tu i teraz nie będę sie rozpisywał męczy mnie ciekawość, czy mam rację sądząc, że tam nic nie ma, czy też frajerzę do kwadratu :-)

nie martwcie się więc o Krzyśka, ma już chociaż spokój od wszystkiego i wszystkich, gdziekolwiek by teraz był lub..nie był

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Smuga cienia spowija..;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz, że ma spokój? Dzwoniłeś do niego dzisiaj i z nim rozmawiałeś, czy tak tylko rekreacyjnie pociskasz?

 

Rozumiem z Twojej wypowiedzi, że ganiają go diabły z płonącymi widłami :-) ? Skoro podważasz najlogiczniejsze z tłumaczeń

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Smuga cienia spowija..;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy piłkarze po strzeleniu GOLA ;) wznoszą ręce w kierunku "nieba" czyli do góry, to biorąc pod uwagę fakt, iż ziemia jest kulą (nie dotyczy motłochu baraniego, który uważał i uważa, że ziemia jest płaska) to należy sądzić, że domniemane "niebo" jest w każdym kierunku! Jeżeli "niebo' jest wszędzie to gdzie jest piekło? Pozostaje tylko wnętrze ziemi, dlatego też uważam, że wydobycie gazu łupkowego jest potencjalnie niebezpieczne. Tak, tak, gaz łupkowy to szatan energiczny, przepraszam - energetyczny ;) i niewolno go wydobywać dopóki nie zostanie zakropiony wodą przez największą światową firmę, której rok założenia nie jest dokładnie znany i nie jest to MC Donald.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak byłem w kinie na filmie "Dług" i zrobił na mnie na tyle duże wrażenie, że po wyjściu z kina cofnąłem się do kasy i zakupiłem bilet na następny seans zaczynający się za niewiele minut. To chyba jedyny przypadek, kiedy zaliczyłem w kinie ten sam film dwa razy w ciągu kilku godzin i raczej już tego wyczynu nie wyrównam, ani tym bardziej nie rozwinę. Szacunek dla twórców filmu mam więc szczególny.

Odszedł bardzo utalentowany i umiejący ten talent wykorzystać twórca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka strata dla polskiego kina, bezprzecznie jeden z najwybitniejszych reżyserów po 89 roku. Dług i Plac zbawiciela to dzieła wyjątkowe. Niech spoczywa w pokoju.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Jak to jest, że nikt, dosłownie nikt, nie chce sobie przypomnieć o filmie Gry uliczne.

Przy tym filmie, Dług wydaje się programem interwencyjnym nadawanym w czwartki o 21:00.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.