Skocz do zawartości
IGNORED

Niezły sprzęt do łazienki


fadeover

Rekomendowane odpowiedzi

Niezły sprzęt - tak swoją drogą jestem ciekaw czy ktoś , kto aranżował to pomieszczenia , znał sie na klockach,

po drugie: jak długo wytrzyma wzmak i po której kąpieli wyleca membrany :)

[obrazekLUKASZ-190352_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnetrze bardzo ładne - ale niepokoi to, ze do tak ekskluzywnego wnetrza, do pieknego maczka, architekt powiesił reprodukcje zdjęc, kótre można nabyć w ikei czy niemal kazdym sklepiku z plakatami na świecie. troche to obciach. chyba, ze to oryginał (tzn autorska odbitka kolekcjonerska)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styliści to w ogóle jakiś chory naród. Słyszałem kiedyś, jak znajoma pojechała z chłopakiem - stylistą - do Zakopanego. Oczywiście zabrał aparat w celu: porobić zdjęcia gór i psirody. Ledwo zdążyli się rozpakować, coś trzasło na korytarzu. Chłopak wyszedł zobaczyć co się stało. Jakaś starsza pani przewróciła się na schodach i potłukła porcelanowe filiżanki, które chciała odnieść do kuchni. Facet złapał za aparat i napstrykał z dziesięć fotek tym potłuczonym kawałkom porcelany. Starszą panią po jakimś czasie zaopiekowali się inni pensjonariusze.

 

Na tym zdjęciu też jakieś to wszystko nie do końca normalne. Na schodach rozrzucone poduszki, kolumny w narożnikach pomieszczenia (kabli jakoś nie widzę) no i te fotki na ścianach. Zawsze tak jest, że pierwsze wrażenie w porządku., ale jak się tak przyjrzeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, jeśli idzie o cenę to wiedziałem.

 

Ale dlaczego dizajnerska?

Większego idiotyzmu w języku polskim nie słyszałem.

Bodajże Zochna Czernicka przed kilku laty pokazywała swoje mieszkanie, gdzie w salonie ustawiono wannę.

I co? I nic. Otóż stwierdziłe, że nie mogła sobie tego odmówić bo to taaakie d i z a j n e r s k i e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cynamon chyba zastosował tę nowomowę w sposób przewrotny. Przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie, że chodziło mu o napietnowanie bezsensownego szpanu i niefunkcjonalności tego "dzieła" projektanta - aż po samą baterię wannową. Zapewne bardzo drogi autorski projekt jakiegoś bardzo sławnego projektanta - oczywiście sławnego w światku projektantów kranów i sraczy :)))

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slowo 'dizajn' jest normalnie uzywane w srodowisku projektantow, grafikow, architektow. Ma znacznie bardziej pojemne znaczenie niz np. 'wzornictwo przemyslowe' no i jest krotsze:). Chyba kazda branza ma jakis swoj slang. Pogadajcie z bankierami albo informatykami, Ci to dopiero maja slownictwo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszki na schodach... luxferek...bateria "designerska" czyli czesto niewygodna... to takie nieco oderwane od rzeczywisoci wyobrazenie o uzytkowym wnetrzu jakich wiele w roznych pismach. ot, takie katalogowe wnetrze. ale bywaja tez ciekawe pomysly :) lezec sobie w wannie, sluchac muzy z takich klockow - fajna sprawa :) (potrzebna sprawna klima tylko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Dizajnerskie, czyli podporządkowane formie a nie funkcji. Jak na to co widać, określenie idealne. Ale: ludzie kochane, co za problem? Wynieść to wszystko do przyzwoitego pomieszczenia do słuchania i cześć. A w łazience się zwyczajnie umyć, patrząc ewentualnie na tych fallicznych facetów na kiju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>> Zbig

 

"Ciekawe jak wygląda seks dizajnerski :-)"

 

W Japonii wyprodukowano swego czasu prezerwatywy z pozytywką (jak się rozwija, to gra). Nie wiem, że gadżet wygląda designersko, ale powinien być na wyposażeniu każdego audiofila, który określa się mianem "trendy". Gdybym miał coś takiego, mógłbym z ręką na sercu powiedzieć, że w moim życiu wszystko sprowadza sie do muzyki :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako architekt jestem zmuszony naprostować kilka nieporozumień względem obrazka na górze.

 

Po pierwsze - najważniejsze moim zdaniem jest wino i kieliszki.

Po drugie - pod podwyższeniem jest prawdopodobnie klimatyzowany schowek na wino i coś mocniejszego

Kieliszki - wiadomo w jakim celu.

Muzyka - pomaga w wiadomo czym

Wanna - musi być miejsce do którego można żygać lub zrobić numer w wannie...

 

W sumie bardzo funkcjonalne wnętrze - rozrywkowe ale jak ktoś ma pieniądze to może sobie coś takiego zamówić

 

:-)))))))))))))))

 

Żartowałem

 

 

 

W XVIII-wiecznej Anglii mieli nawet opracowany sposób sprawdzania czy woda do kąpieli nie jest za gorąca (wannę mieli bogaci - były wtedy nawet takie cymelia jak porcelanowe - kilka takich po wojnie zostało nawet np. w Szczecinie). Brało się niewielkiego murzyna, wrzucało do wanny i słuchało. Jeżeli krzyknął i wybiegł to znaczyło że woda jest za gorąca. W innym wypadku murzyna wyciągano i dawano mu po łbie za to że wchodzi do pańskiej wanny. Tak czy tak murzyn skorzystał bo robił się czystszy. I pan zadowolony i niewolnik miał się ku lepszemu :-))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • Biuletyn

      Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
      Zapisz się
    • KONTO PREMIUM


    • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

      Ostatnio dodane opinie o albumach

    • Najnowsze wpisy na blogu

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

     

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.