Skocz do zawartości
IGNORED

amplituner vs wzmacniacz


Gość stiq

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stiq

(Konto usunięte)

Może wkońcu ktoś rozwiąże ten cały spór o to czy wzmacniacz stereo jest lepszy od amplitunera i KD , nie mam zamiaru drażnić nikogo i się pojedynkować które jest lepsze a które gorsze, mam tylko zamiar nabyć taki sprzęt ale nie mogę się zdecydować co wkońcu wybrać a chciałbym mieć wzmacniacz i tuner radiowy w jednym i nie dokupywać tunera tracąc bez sensu pieniądze i miejsce na biurku.

 

Ja się nie bede wypowiadać pod tym tematem tylko bedesię przyglądać z przymróżeniem oka co kto pisze, jakby co to jestem tylko na pw/pm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup se ten ampli KD i nie zawracaj głowy pierdołami.

Wystaczy poszukać a nie zakładać kolejne tematy.

Dobry ampli jest porównywalny ze słabym wzmakiem stereo.

Testowałem jakiegoś Denona z 2008r wysoki model i dawał rade,tym bardziej że dla szwagra go kupiłem za całe £30 gdzie na allegro ponad 1000pln.

Szukał czegoś pod dekoder sat z optykiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Łokmen Saba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

trolkowy temat :), posłuchaj gdziekolwiek i sprawdź, poczytaj podstawy - są też amplitunery stereo - wow, co? :), po Twoim wpisie proponuję zakup na allegro wzmaka za 130 zł, cd za 30 i kolumn za 50 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie akceptujesz odpowiedzi ze swojego poprzedniego zapytania o to samo? Zakończysz dopiero jak ktoś napisze że amplituner kina, korektor i kolumny od mikro wieży są najlepsze? Nie ma sporu, to ty nie akceptujesz faktów i szukasz poklasku dla swoich pomysłów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.