Jump to content
IGNORED

amplituner vs wzmacniacz

Guest stiq

Recommended Posts

Guest stiq

(Konto usunięte)

Może wkońcu ktoś rozwiąże ten cały spór o to czy wzmacniacz stereo jest lepszy od amplitunera i KD , nie mam zamiaru drażnić nikogo i się pojedynkować które jest lepsze a które gorsze, mam tylko zamiar nabyć taki sprzęt ale nie mogę się zdecydować co wkońcu wybrać a chciałbym mieć wzmacniacz i tuner radiowy w jednym i nie dokupywać tunera tracąc bez sensu pieniądze i miejsce na biurku.

Ja się nie bede wypowiadać pod tym tematem tylko bedesię przyglądać z przymróżeniem oka co kto pisze, jakby co to jestem tylko na pw/pm.

Kup se ten ampli KD i nie zawracaj głowy pierdołami.

Wystaczy poszukać a nie zakładać kolejne tematy.

Dobry ampli jest porównywalny ze słabym wzmakiem stereo.

Testowałem jakiegoś Denona z 2008r wysoki model i dawał rade,tym bardziej że dla szwagra go kupiłem za całe £30 gdzie na allegro ponad 1000pln.

Szukał czegoś pod dekoder sat z optykiem.

Łokmen Saba

Guest numik

(Konto usunięte)

trolkowy temat :), posłuchaj gdziekolwiek i sprawdź, poczytaj podstawy - są też amplitunery stereo - wow, co? :), po Twoim wpisie proponuję zakup na allegro wzmaka za 130 zł, cd za 30 i kolumn za 50 :)

Nie akceptujesz odpowiedzi ze swojego poprzedniego zapytania o to samo? Zakończysz dopiero jak ktoś napisze że amplituner kina, korektor i kolumny od mikro wieży są najlepsze? Nie ma sporu, to ty nie akceptujesz faktów i szukasz poklasku dla swoich pomysłów.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.