Skocz do zawartości
IGNORED

hk avr oraz jbl balboa 5.1 oplaca sie?


Bogeryl244

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przeszukuje aukcje w celu znalezienia w miarę melodyjnego zestawienia do filmów oraz gier ps4 oczywiście na samym koncu sluchanie muzyki, jednak największy nacisk na dwa pierwsze. Znalazlem pewien zestaw na aukcji m.in. Jbl balboa 5.1 oraz hk 132 z jakimś tam dvd hk za 1900-2000 zl. Nie wiem czy warto dlatego postanowilem sie poradzić, jesli macie jakieś propozycje to na audio wydam 2000zl lekko mogę naciągną budżet ale to jedynie przy oplacalnym wyborze. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj,

 

chyba widzę o którym zestawie piszesz. Nie ma go już jednak w ofercie. Z tego najmocniejszym ogniwem był subwoofer. Pozostałe produkty przeciętne.

 

Jeśli szukasz używanego zestawu, rozejrzyj się nad zestawem Tannoy F4 set lub M4 set. Buduj zestaw na dobrych frontach z czasem mania kina minie a zostaniesz słuchać muzyki z słabymi frontami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s4 dobrze prawi, grunt to fronty a co za tym idzie zadne zestawiki 5.1 z malymi glosniczkami nie zagraja jak porzadne podlogowki i od tego byl zaczol, a to jakie to maja byc podlogowki to juz zalezy od wlasnych preferencji odsluchowych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobilem ostanio tak.. Amplituner poszedl pod zestaw HKTS 11 od Harmana ( kupilem za dobre pieniazki uzywany) a na front postawilem duze Klipsch RF-82 ze stereo wzmakiem i jestem super zadowolony.

Owszem wydatek wiekszy ale robilem to powoli.nie zawsze trzeba do kina duzych frontow jak mozna zastapis je subem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.