Skocz do zawartości
IGNORED

emeryt wygrał sprawę z negatywna korporacja o żarówkę.


antymalkontent

Rekomendowane odpowiedzi

A czy TY też Walczysz z NEGATYWNĄ KORPORACJĄ ? Jeżeli nie - to dokąd zmierza Twoje życie ???

 

P.S. Wyjątek robimy dla BMW. W różowym kolorze. Ta korporacja jest dla nas pozytywna...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wroc do kumpli na silke i polizcie sobie bicki :)

Może wróć do szmaty w piwnicy czyścić z pajęczyn te szroty co je dzisiaj od turka na giełdzie kupiłeś,

a jutro na Allegro wylądują po naprawie młotkiem i reklamie w szesnastu wątkach na audiostereo.pl

Nie zapomnij linków do aukcji wszędzie powklejać, bo jeszcze ktoś kupi gdzie indziej to samo taniej

i cały wysiłek psu w dupę pójdzie. Znowu będziesz na forum płakał, że taki super sprzęt wystawiasz,

a pies z kulawą nogą nie chce go nawet obeszczać, bo ludzie debile sie nie znajo i syf kupujo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Daj zarobić polskim pracownikom, płaci podatki polskiemu państwu i władzom lokalnym.

 

A ja kupuje w małych sklepach, prywatnych, znajomych i nie klepię w kółko o złych korporacjach itp po prostu działam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wróć do szmaty w piwnicy czyścić z pajęczyn te szroty co je dzisiaj od turka na giełdzie kupiłeś,

a jutro na Allegro wylądują po naprawie młotkiem i reklamie w szesnastu wątkach na audiostereo.pl

Nie zapomnij linków do aukcji wszędzie powklejać, bo jeszcze ktoś kupi gdzie indziej to samo taniej

i cały wysiłek psu w dupę pójdzie. Znowu będziesz na forum płakał, że taki super sprzęt wystawiasz,

a pies z kulawą nogą nie chce go nawet obeszczać, bo ludzie debile sie nie znajo i syf kupujo.

 

Ale żeś się wygadał... Jek tak "dosrałeś" koledze, to nie zapomnij kału z brody zmyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeś się wygadał ... Jak tak bronisz kolegi, to nie zapomnij od niego kupić jakiegoś skwarka po renowacji na stole w kuchni.

Poza tym nie noszę brody w przeciwieństwie do niektórych...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeś się wygadał... Jek tak "dosrałeś" koledze, to nie zapomnij kału z brody zmyć.

 

Oj tam, on po prostu tak z konkurencją walczy ;P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dla mnie konkurencja jest? Psia mać, nawet nie wiedziałem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parantulla, mi nie przeszkadza że ktoś lubi sobie ponarzekać albo popsioczyć, odrobina fantazji by Tobie czasem nie zaszkodziła, nie każdy musi jeździć nowym, ekologicznym, bezawaryjnym matizem. Podobnie po to jest market, żeby człowiek sobie pochodził, pooglądał, powybrzydzał, nie ważne czy pasjonuje się żarówkami, kablami, czy glazurą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie nie przeszkadza, bo w tym markecie nie pracujesz. Wszystko jak zwykle zależy od punktu siedzenia.

Możesz mi wierzyć, możesz nie wierzyć, ale po dwudziestu latach w handlu i usługach optyka się zmienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... pewnie gdybyś był mechanikiem, to wolałbyś naprawiać stare auta, a nie nowe, gdzie żeby wymienić jakiś dzyndzel trzeba cały silnik wyjmować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.