Jump to content
IGNORED

Zagwozdka z SW i symulacją zwrotnicy

Irek_N

Recommended Posts

Zabrałem się za SW i napotkałem pewien problem z którym nie wiem jak sobie poradzić.

Zdjąłem ch-ki głośników, ich impedancje, zdefiniowałem drivery i zabrałem się za zwrotnicę.

Nic szczególnego - dla wprawy i nauki obsługi programu.

Ze zdziwieniem obserwuję, że głośnik podłączony bezpośrednio do źródła, ze znaną ch-ką przenoszenia po przeliczeniu ma zupełnie inną ch-kę.

Ewidentnie gdzieś coś wycina górę pasma. Nie mogę tylko załapać gdzie. Przeszukałem parametry wszystkiego co jakiekolwiek parametry posiada i nie znalazłem przyczyny dlaczego wykres głośnika i tego samego głośnika po zwrotnicy (której przecież nie ma!) się różnią.

Jakieś idee?

Irek.N.

Ok, ciekawość pozostaje, ale najwyraźniej ucząc się coś nagrzebałem z czym program sobie nie poradził.

To samo zrobione od zera zachowuje się poprawnie.

Mam za to kolejne pytanie, czy można w jednym projekcie SW wykorzystać więcej niż jedną krzywą wzorcową (Goal)?

Irek.N.

Ok, już wiem, że można.

Wiecie co, sorki za te pytania. Najwyraźniej muszę przysiąść i rozgryźć program.

Prośba do moderacji - skasować ten wątek, nic nie wnosi i tylko zaśmieca. Przepraszam za to.

Irek.N.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ale masz ładne wykresy, czy możesz zrobić zrzut ekranu z wszelakimi ustawieniami karty dźwiękowej i samego programu?

Kłopot będzie z tym. Pomiarówka to Clio. Próbowałem z kilkoma kartami i zawsze coś było nie tak.

Jak ktoś chce, to oddam kartę Art-a USB Dual za free. Sprawna, ale moim zdaniem za słaba.

Miłego.

Irek.N.

Guru nie obrażaj się :) (jak byś był spoko gość to byś nie pierdzielił idiotyzmów i inni szanowaliby ciebie jako człowieka ale także jako faceta który zna się na kolumnach, za patrzenie na innych z góry i swój narcyzm trzeba ponosić konsekwencje więc paluszek środkowy górę)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.