Jump to content
IGNORED

Nietypowy pokój.

Rafał Adamczyk

Recommended Posts

Witam.

Planuję w niedługim czasie zakup KD.

I właśnie zastanawiam się jak rozmieścić kolumny w moim nietypowym pokoju.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Na Pana miejscu planował bym wcześniej... z architektem. Instalacja Kina Domowego w takim pomieszczeniu nie jest najlepszym pomysłem.

Pozdrawiam

To jest kamienica więc nie rozumiem sugestii z architektem , chyba nie masz na myśli tego Niemca sprzed wojny?

Myślałem by te tylne dać po dwóch stronach kanapy ale czy nie będzie ten jeden za blisko tego z przodu?

Nieśmiało zaproponuję małe przemeblowanie. Stół na skośną scianę, kanapa na 200 cm-ową, na wprost niej tv a szafy tak, żeby kolumny stojące obok tv nie kisiły się. Centralny wiadomo a surroundy za kanapą, np wiszace na ścianie. Albo. Kanapa tam zostaje gdzie narysowana, na wprost niej w rogu po skosie w miare równolegle do kanapy tv , kolumny po jego bokach centralny wiadomo i tyły też. Szafy tak, żeby nie stały na drodze dzwiękowi między słuchaczem a kolumnami. I stół, zeby nie stał między słuchaczem a kolumnami.

Witaj,

Także proponuję dokonanie zmian jak przedmówca. Jeśli faktycznie jak na rysunku jedna szafa jest krótsza od drugiej proponuję także ich zamianę. Wówczas będziesz siedział wprost TV.

Reszta bez zmian. Pozdrawiam

| INSTALACJE | ODSŁUCHY | WYPOŻYCZENIA | PORADY | - Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

www.S4Home.pl | tel: 514-500-824 | Specjalne oferty dla forumowiczów.

Sugestia z architektem dotyczyła chyba tego że trzeba tą cześć domu wyburzyć i wybudować jeszcze raz uwzględniając "kino" w nowym projekcie ;)

Przy załóżeniu żę pomieszczenie jednak zostaje takie i jak rozumiem nie ma tu za bardzo możliwości przemeblowania...

Można dać głóśniki frontowe (FL i FR) po bokach szaf, głóśnik centralny © pod telewizorem...

Co do tyłów to lewy (SL) w miare wysoko na wysokości prawego końca (oparcia) sofy, a prawy (SR) na tej samej linii "symetrycznie" nad stołem (tam gdzie na rysunku jest literka "Ł")

Nie wiem na ile dokładnie ten rysunek odpowiada rzeczywistośći, ale chyba wiadomo co mam na myśli ;)

Resztą zajmie się "auto kalibracja" amplitunera...

Wspomniany zestaw w tej cenie jest godny uwagi...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.