Jump to content
IGNORED

Kino domowe Cervin Vega V-sercies czy Tonsil Zeus

Radek Bryła

Recommended Posts

Witam.

Myślę nad dość fajnym kinem domowym z Cervin Vega a mianowicie zestaw:

przednie 2 x V-12F,

tylne 2 x V-5M,

centralny V-5C

+ Yamaha RXV-800RDS

(wszystko ma około 10 lat)

Cena troszkę śmieszna bo tylko 1500zł.

A drugą opcją są same głośniki Tonsil Zeus nowe 5 letnia gwarancja za 1600.

Co będzie lepszym wyborem?

Dziękuję za rady.

Te Cerwiny grają całkiem przyjemnie. Za te pieniądze się rzeczywiście opłaca, ale jak to ma grać tylko w kinie to lepiej mniejszy zestaw (lepszej jakości) + osobny subwoofer. Te Cerwiny pod Yamahą i tak nie zagrają nawet blisko pełni swoich możliwości (mocowych), potrzebny byłby mocniejszy wzmacniacz. Z subwooferem nie ma takich problemów.

Te Cerwiny grają całkiem przyjemnie. Za te pieniądze się rzeczywiście opłaca, ale jak to ma grać tylko w kinie to lepiej mniejszy zestaw (lepszej jakości) + osobny subwoofer. Te Cerwiny pod Yamahą i tak nie zagrają nawet blisko pełni swoich możliwości (mocowych), potrzebny byłby mocniejszy wzmacniacz. Z subwooferem nie ma takich problemów.

Już goszczą u mnie w pokoju, grają nieziemsko, mam tylko problem z ustawieniem surroundu w tym amplitunerze, strasznie cicho grają tylne głośniczki, zaś jeśli załączam normalnie 6CH INPUT i połączę wejście pod surround to grają normalnie.

Może ktoś jest w stanie podać link do instrukcji w języku polskim? Znalazłem w angielskim, ale bardziej przejrzyście by mi było w naszym ojczystym.. Dziękuję i pozdrawiam!

Guest Gosc

(Konto usunięte)

Fajnie że udało się podpowiedzieć.

Z czasem poszukaj solidnego amplitunera też używki i suba do kompletu. Poziom szczęścia znacznie wzrośnie.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.