Skocz do zawartości
IGNORED

pojawil sie król ?


AL

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem i od poczatku wiedziałem, że sieciówka badziewnie wykonana za np. 2800 zł czy więcej to musi być ściema i nabijanie w butelkę :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zyzio - Ty tak jak i inny forumowicz , jesteś przeciw , ok , ale z Twojej strony jest to do przesady !

Nie słuchałeś i tyle :(

A Twoje przeciw wiąże sie z czymś innym :)

Ale temat tego wątku jest zupełnie inny , tak wiec pogadajm o dd32 , co ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->Frank

Święte słowa przyjacielu; posiadacze NADów i Soniaczków dopuszczają się "krytyki" atrakcyjności zestawu dzielonego Syphinic Line tylko dlatego że poza standardową ofertą swojego hajfaj nie raczyli dobrze zagłebić się w temacie...

Panowie - nie odrobiliście lekcji !

Wszystko jedno czy dd32 czy qq58 będzie sprzedawał sprzęt Symphonic Line - czy ktoś wogóle zadał sobie trud aby zapoznać się chociaż w teorii z tym urządzeniem.

Uprawiacie jest typowe, polskie gadanie - takie sa prawa rynku !

Jeżeli znajdzie nabywcę na parę lamp ecc88 i za 1000,- PLN to jego sprawa i job. I nic Wam do tego.

To normalny handlarz jak kązdy inny, jak nie chcecie kupowac to po prostu nie kupujcie.

 

Ale żeby robić sobie jaja z kpl Symphonic Line, jestem zażenowany...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Barthuss

Jak każdy forumowicz mogę wyrazić swoją opinię co do niektórych ofert na allegro i nie widze w tym nic dziwnego.

To, czy ktoś inny kupi tego "kóla" za tą cenę ( w/g mnie absurdalną ) to już inna sprawa - jego sprawa.

Co do "posiadaczy NAD-ów i Soniaczków" to nie wiem, czy słuchałeś takiego Soniaczka, ale bez tego czarnego skocza na tylnej ściance ? Chyba nie..... A te płyty granitowe zamiast o niebo ładniejszych deseczek ?? Jak już dociążać klocek to na pewno nie jego boki, tylko górę i dół. Dociążenie boków powoduje odkształcenie obudowy - granit trochę waży.

Życzę trochę mniej emocji a więcej praktyki :-))

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> Stożek

 

"Posiadacze NADów i Soniaczków" to była w prostej linii trawestacja wypowiedzi Franka.

 

Nie wypowiadam się co do sensowności upgrade`u 77ES przez Symphonic Line, tez uważam niektóre rzeczy tu konretnie za absurdalne, ale nie o tym;

 

Masz do wszystkiego prawo, a jakże - a ja mogę ocenić taki "sabat czarownic" z boku.

Nie chodzi mi tu o osobe i styl działania Pana od tych aukcji ale bardziej właśnie o trochę tej klasy jakiej wymaga się od nas jako przedstawicieli bynajnmiej tak kuriozalnego jak intelektualistycznego hobby.

A ten wzmacniacz Symphonic Line to naprawdę wysoka pólka, Niemcy sprzęt HI-END robią dobry, choć drogi.

 

A co do moich doświadczeń praktycznych-cóż jeżeli cechujesz się taką przenikliwością, pozostaje mi tylko pogratulować drogiemu adwersarzowi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak jest..zacytuję znanego polaka:

 

"PIENIĄDZE LUBIĄ SPOKÓJ .....DUŻE PIENIĄDZE LUBIĄ IDEALNY SPOKÓJ"-Jan Kulczyk.

 

Widocznie ten sony musi pójsc za te cenę:):)A gra to niestety przecietnie..dace starej generacjii graja doskonale technicznie...ale brak im powabu miekkosci..zaden upgread nie pomoze starym soniaczom...takie pomysły juz mam za sobą...CXD2552Q jest dosc szorstki...dlatego szybko wyszedł z produkcjii i zastapił go nowy do dzis stosowany CXD2562Q....ten to gra..miodunki:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Piotrek608

Może jakiś autonomiczny dac na cqx2562q ? Kości można kupić, ładnie zasilić, dać ładny filr i obudowę, baterię wejść i wyjwyjść ( z zegarem do transportu na czele ) ?? A transport na napędzie z np. 779es/707es ?

Akurat czekam na płytki zegara ( oscylator tent-a ) + recklokowane wyjscie spdif na laserze ST. Mam zamiar wreszcie sprawdzić, jak gra na tym łączu mój zestaw. Jak bedzie dobrze to mogę trochę przerobić układ, aby się nadawał jako zestaw diy dla es-maniaków :-)

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebym ja na to miał czas..ehhh to bym sobie po szesc stereo takich daców złozył po trzy na kanał..odstep S/N wyszedł by chyba ze -130dB....ale czas...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dodać pewną wiadomość, która powinna wyjaśnić profesjonalność wykonania tej modyfikacji :]

 

Po pierwsze Symphonic Line nie przeprowadzał nigdy modyfikacji odtwarzaczy i nigdy prawdo podobnie nie będzie tego robił. Oferują tylko upgrade swoich sprzętów.

 

Po drugie taka modyfikacja (jakość wykonania) nigdy w zyciu nie przeszła by przez niemiecki TUV - a bez tego nie ma co marzyć o oferowaniu jakichkolwiek usług elektronicznych.

 

Po trzecie juą po naklejce widać że ktoś sie bardzo starał by to był właśnie Syphonic Line :)) Biorąc pod uwage posiadanie takowego wzmacniacza przez pana dd32 jest już raczej wszystko jasne :)

 

pozdrawiam

Arek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez kupowałem od dd32, jeśli pisze , że cos wygląda jak wygląda , to znaczy że tak jest, w moim wypadku był to cd yamahy, wymagal, drobnej reguacji lasera, ale naprawde drobnej i serwis nie był potrzebny, jeśli omnie chodzi to polecam tego pana

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie jest bez skazy - coś chyba niedawno rozpruł;-)

 

Pal55 - dokładnie.

Dobra - moje Fadelumki czekają a więc lecę;-)

i nie nieciepliwić się mi tam z tyłu kolejki;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem u pana DD32, i zakup jest jak najbardziej OK. Widziałem tego Sony, również od środka, tuning został faktycznie wykonany, i zrobiono to fachowo, choć raczej wątpię, by był zrobiony przez Symphonic Line, gdyż tylna ścianka wygląda jak dziurawiona gwoździami, niemniej z krótkiego odsłuchu wrażenia były jak najbardziej pozytywne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem u pana DD32, i zakup jest jak najbardziej OK. Widziałem tego Sony, również od środka, tuning został faktycznie wykonany, i zrobiono to fachowo, choć raczej wątpię, by był zrobiony przez Symphonic Line, gdyż tylna ścianka wygląda jak dziurawiona gwoździami, niemniej z krótkiego odsłuchu wrażenia były jak najbardziej pozytywne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broda - mala prywatna prosba - do tej pory dales sie poznac jako sympatyczny facet - nie psuj tego probujac dopiec dd32 za to, ze rozprul lelumka i pokazal zdjecia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pall55 - Przecież napisałem " pal55 i inni - O.K :) Jak tak mówicie musi coś w tym być :)

Dalej O.K , ale .............................. pozostaje ( to moje ale ) . Wiem , że w sprawie Veluma jest pewien niesmak , ale jednocześnie proszę , e , nic :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowalem u dd32 swoje Harbethy HL k6 i wszystko bylo OK. Jak zobazcylem co zrobiono z tym cd to sie zalamalem i ta cena.Mialem juz kilka "soniaczkow" x77es,x779es,x707es, xa5es i teraz mam xa7es.zycze kazdemu takiego cd.mialem theta miles na xlr z electocompanietem aw100 zbalansowany i ten zestaw przegrywał z tym co mam. teraz odsłuchy to sama radosc i nie mecza. szukajac wiadomosci w necie o xa7 doszukalem sie wielu porownan min. z sonic frontiers, dzielonym levisonem, czy meridianem 508.24. tak samo bylo przy wczesniejszych cd sony w moim posiadaniu.stare nie zawsze znaczy gorsze.swoja droga widzialem ostatnio ogl. o sprzedazy takiego meridiana 508.24 za chyba 8500 czy 8700. na ebayu sprzedano ostatnio takiego za 1100euro i to nie pierwszy raz. to nasze swoiste piekielko i ceny z nieba wziete.pozdrawiam forum

[obrazekLUKASZ-217910_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam luxmana od DD32. Faktycznie zaklada swoje plomby na sprzet i czasem nie mowi wszystkiego. Gadalem z nim pare razy przez telefon i na GG. Facet jest spokoi mozna z nim negocjowac i napewno jesli cos bylo grzebane to powie. Tylko trzeba dobrze gadac a nie sie rzucac odrazu do niego. Mi powiedzial prawie wszystko o moim Luxmanie :P Teraz wziolem od niego Protona zobaczymy jak to bedzie gralo i co zostalo "naprawione" hehe:P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> rbo: przeczytałem Twój powyższy wpis i Twoje "o mnie". Przyjrzałem się uważnie powyższej fotce.

Konkluzja: wierzę Ci, że Twój system świetnie gra, jak to sam zresztą napisałeś.

I tyle ;)

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> rbo: przeczytałem Twój powyższy wpis i Twoje "o mnie". Przyjrzałem się uważnie powyższej fotce.

Konkluzja na niuch: wierzę Ci, że Twój system świetnie gra, jak to sam zresztą napisałeś. Dasz kiedyś BTW posłuchać ;) ?

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.