Jump to content
IGNORED

Klipsch RF 52 II dobór wzmacniacza


Piotr Gonciarski

Recommended Posts

Dzień dobry

 

Posiadam owe kolumny, napędza je jak na razie amplituner HK 3490. Wydaje mi się że nie oddaje on pełnego brzmienia tych kolumn. Źródłem wszystkiego jest PC i Asus Xonar Phoebus. Zastanawiam się czy nie sprzedać tego HK i zainwestować w solidny wzmacniacz taki do 1500 zł, jest coś godnego uwagi do tych kolumn ?

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Posiadam owe kolumny, napędza je jak na razie amplituner HK 3490. Wydaje mi się że nie oddaje on pełnego brzmienia tych kolumn

Zależy co chcesz z nich wydobyć, ten HK jest raczej neutralny, podpięcie pod np. Exposure ( była propozycja), Cambridhe audio, Yamahę to będą żyletki w uszach. Jak chcesz uspokoić górę pasma klipscha to jakiś denon, pioneer, a jak jeszcze bardziej jakiś adavance, xindak 06.

Link to comment
Share on other sites

Myślałem o używanym rotelu ra plus końcówka mocy dużo dobrego czytałem o rotelu. Wydaje mi się że ten harman to sama chińszczyzna zrobiona na odpiernicz. Mam odczucie że te kolumny potrafią dużo wiecej. Słucham głównie rocka i bluesa, nie brzmi to dalej tak jak bym chcial. Lubię ciepłe brzmienie może dac by rozwiązał problem ? Ten asus xonar phoebus to nie jest jakieś super rozwiazanie...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.