Jump to content
IGNORED

AMplituner 5.1.4 i głośniki

max720

Recommended Posts

Witam .

Kręci mnie coś na zmianę :) Myślę o przebudowie systemu i większej ilości głośników :)

Nie wiem , czy mi sie uda dobrnąć do końca , ale chętnie wysłucham Waszych propozycji , sugesti .

Teraz używam HK 370 , Klipsch rf62II , RC 52II , RS 52II ( chciałbym je zachować , bo spisują się bardzo dobrze ) SW 110 . W sumie z głośników w KD jestem zadowolony , ale może ....

Myślałem o Onkyo 800-900 , ale są tylko 5.1.2 :( , jak robić demolkę to porządnie .

Jakie głośniki np do Onkyo 3030 ? Jakie sufitowe do reszty systemu ?

Bedą to głośniki montowane do sufitu?

Czy głośniki atmos stojące na obecnych kolumnach?

Jeśli opcja pierwsza to brzmieniowo dobrał bym Cantona do zabudowy. Jeśli zależy Ci na cenie Magnat seria Interior do zabudowy.

W razie pytań lub wycen zapraszam

| INSTALACJE | ODSŁUCHY | WYPOŻYCZENIA | PORADY | - Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

www.S4Home.pl | tel: 514-500-824 | Specjalne oferty dla forumowiczów.

• 2 weeks later...

Upgrade do 5.1.2 polecam. Generalnie Mam Zensory, więc po prostu dokupiłem dwa Zensor 1 i podwiesiłem pod sufitem. Różnica ogromna na plus (chętnie bym zrobił 7.1.2, ale kanapa przy ścianie więc niestety odpada).

Co do głośników to niestety trudno mi powiedzieć. Poszedłem w najprostsze jak dla mnie rozwiązanie, ale nie zależało mi na głośnikach wmontowanych w sufit.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.