Jump to content
IGNORED

Zasilanie bateryjne

TomekMad

Recommended Posts

Witam

Wiele osób by polepszyć zasilanie stosuje baterie/akumulatory (chodzi mi o urządzenia małej mocy np preampy, dac itp.). W sieci znalazłem jednak trochę informacji, iż baterie/akumulatory w zależności od budowy mogą też generować nawet dość duże szumy. W związku z tym mam pytanie do osób stosujących takie zasilanie o rozwiązania układowe. Może jakieś linki do rozwiązań DIY w sieci.

Guest vittorio

(Konto usunięte)

Nie ma mniej szumiącego źródła zasilania niż bateria akumulatorów, jeśli zaś masz w dalszym ciągu co do tego jakieś wątpliwości zapoznaj się z zawartością załączonego pdf'a.

1133.pdf

Zasilanie bateryjne to przede wszystkim uniknięcie wielu problemów "ścieżek zasilania", tych związanymi z rozpływem prądów "własnych" jak i tych związanych z przenikaniem prądów "błądzących" z zewnątrz...

Sprawdza się znakomicie w układach wzmacniaczy gramofonowych (szczególnie MC), magnetofonowych...

Ale i w DAC`ach może dać spektakularne efekty.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.