Skocz do zawartości
IGNORED

Jeff Rowland Continuum S2…po Arcam A49?


arkadowski

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwisz się? Od wczoraj tu jesteś?

 

Nie i to jest przerażające. Mam wrażenie, że jedynym słusznym kierunkiem i właściwe pytania mogą paść w tematach o bezpiecznikach i deskach.

Kiedy chciałbym poznać wyrobione opinie osób mających styczność z danym produktem, zamiast rzeczowego podjęcia tematu…zaczyna się piaskownica i sypanie piaskiem po oczach. Jak nie jeden drugiem odpisującemu, to pytającemu.

Idiotyzm niektórych pytań nie ma granic. Zadanie pytania "kiedy odsłuchiwałeś" przeraża mnie, że ktoś może chcieć tak bardzo dociekać kto, kiedy, z kim, gdzie oraz jak spędza swój czas.

Rozumiem, że powstanie tematu o opinie innych po własnych spostrzeżeniach jest juz bezsensem…bo wpierw nalezy wykazac miejsce, czas, system i ludzi towarzyszących temu faktowi…no chyba, że się mylę.

Ale jesli się mylę..to po co te dziwne pytania?

:)

 

Tak z ciekawości, gdzie można odsłuchać tytułowy wzmacniacz?

Nie słuchałeś? Nie masz wyrobionego zdania? To po co robić syf w temacie?

 

Poproszę raz jeszcze o trzymanie się tematu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przerażacie mnie ;), cokolwiek oglądam w kwocie do 40K zaczyna w swoich opisach i budowie wyglądać na pięknie obudowane "nic" w temacie brzmienia.

Może nie wszystko, ale wiele. heh ;)

Zaczynam się zastanawiać powaznie czy ma sens zmiana wzmacniacza na ciut wyższą półkę tym bardziej, że jestem do Arcama brzmienia przekonany w 100%.

Szukać nowych rozwiązań możesz, ale rób to z głową. Kilka lat temu przerabiałem coś co nazywam "syndromem przyzwyczajenia do określonej maniery prezentacji". Jak sobie przypominam niesamowity ból d*py z tamtych lat, a zwłaszcza finał poszukiwań, to jeszcze dziś chichram się niemożliwie. ;)

 

Uważaj na królika, bo to cholernie zwodnicze bydlę. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, masz rację.

Myślałem, że jesteś internetowym celebrytą i lubisz jak się o Tobie pisze:)

Nie, nie lubię. Za to pomimo wszystko lubię poznać opinie ludzi mających doświadczenie w użytkowaniu i osłuchanych z danym sprzętem. Bez doszukiwania się drugiego dna.

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.