Jump to content
IGNORED

Głośnik basowy do jbl lx50

Marek lx50

Recommended Posts

Witam. Zakupilem ostatnio kolumny JBL LX50 ale niestety mają spalone głośniki niskotonowe. Poszukuję parametrów tych głośników może ktoś coś podrzuci? Ewentualnie na co można je wymienić? Są to głośniki lx250-497 pod modelem jest jeszcze 9744210, niżej 101836S i w ramce numer 18906. made in france.

Wymiana cewek w profesjonalnym zakładzie to najlepsze rozwiązanie- głośniki w najmniejszym stopniu zmienią parametry, a kolumny brzmienie względem oryginału.

Jest o co walczyć- słuchałem kiedyś kolumn z tej linii (choć nie dokładnie tego modelu) i grało to całkiem fajnie.

• 2 weeks later...

Zawieszenie piankowe - można wymienić cały głośnik na GDN 25/ 40, albo 25/60,

ale to są koszty rzędu 130zł/szt. Plus ew. nowy tunel BR.

Może jeśli zawieszenia są w dobrym stanie, odesłać do naprawy, czyli nowe cewki ?

Zawieszenie jest gumowe. Po oględzinach okazało się że dolne zawieszenie się odkleiło i przez to prawdopodobnie cewka uległa uszkodzeniu. Głośniki wysłałem do naprawy. Mam nadzieję że efekt będzie zadowalający.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.