Skocz do zawartości
IGNORED

Magnetofon.


Kasjel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zacząłem czytać cały temat i gdzieś w okolicy 30 strony wiedziałem, że chcę sprawdzić z czym się to je :)

No i około 50 strony kupiłem Telefunkena TC-400 (mało informacji w necie ale postanowiłem zaryzykować 15 zł + przesyłka:-)

Jestem bardzo zadowolony co prawda nigdy świadomie nie słuchałem kaset ale teraz zacznę :-)

Zostało mi jeszcze duuużo stron wątku ale przebrnę przez nie bo jest tutaj wiele przydatnych informacji.

Magnetofon ma wyjście DIN nie miałem jak się podłączyć więc podłączyłem się pod wyjście słuchawkowe :)

Pozdrawiam wszystkich zataśmowanych entuzjastów :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zacząłem czytać cały temat i gdzieś w okolicy 30 strony wiedziałem, że chcę sprawdzić z czym się to je :)

No i około 50 strony kupiłem Telefunkena TC-400 (mało informacji w necie ale postanowiłem zaryzykować 15 zł + przesyłka:-)

Jestem bardzo zadowolony co prawda nigdy świadomie nie słuchałem kaset ale teraz zacznę :-)

Zostało mi jeszcze duuużo stron wątku ale przebrnę przez nie bo jest tutaj wiele przydatnych informacji.

Magnetofon ma wyjście DIN nie miałem jak się podłączyć więc podłączyłem się pod wyjście słuchawkowe :)

Pozdrawiam wszystkich zataśmowanych entuzjastów :-)

Witamy w gronie wielbicieli zapisu magnetycznego; wiesz oczywiście, że takie kabelki DIN - chinch są do kupienia bez problemu w sklepach internetowych za grosze.

Pozdrawiam Świątecznie

Wojtek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Wojtku, że wiem :) Ale dziękuję za troskę :)

Zastanawiałem się nawet czy zrobić DIN chinch, czy DIN DIN bo stawiam sobie mały system analogowy :-)

 

MaciejLK zgadza się lektury jest dużo:-)

Jednak już nie wytrzymałem i postanowiłem się "pochwalić" zakupem:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zacząłem czytać cały temat i gdzieś w okolicy 30 strony wiedziałem, że chcę sprawdzić z czym się to je :)

No i około 50 strony kupiłem Telefunkena TC-400 (mało informacji w necie ale postanowiłem zaryzykować 15 zł + przesyłka:-)

Jestem bardzo zadowolony co prawda nigdy świadomie nie słuchałem kaset ale teraz zacznę :-)

Zostało mi jeszcze duuużo stron wątku ale przebrnę przez nie bo jest tutaj wiele przydatnych informacji.

Magnetofon ma wyjście DIN nie miałem jak się podłączyć więc podłączyłem się pod wyjście słuchawkowe :)

Pozdrawiam wszystkich zataśmowanych entuzjastów :-)

Witam w klubie :-)

Też zwróciłem uwagę na tego Telefunkena za 15zł z Allegro. Wygląd może trochę nie ciekawy, ale firma zacna. I po tym jak kupiłem swojego HC 730T wiem co potrafią magnetofony tej firmy. Oglądając tego TC-400 zaraz nasunęła mi się ta myśl, że pewnie całkiem dobrze mógł by zagrać ten magnetofon mimo że tak niepozornie wygląda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasjel dziękuję za powitanie :)

Dobrze że się nim nie zainteresowałeś bo pewnie bym przegrał:)

Na zdjęciach wyglądał chyba gorzej niż w realu tzn. jest dużo plastiku w nim ale jest on zadziwiająco

"dobrej jakości" po prostu gruby i solidny. Dodatkowo nie miałem nic niemieckiego w swoim torze audio a wiele

dobrych rzeczy słyszałem o różnych telefunkenach, uherach, simensach, universumach itd itp...

Nie ukrywam że dla mnie najestetyczniejsze są konstrukcje w pełni metalowe - jak mówi klasyk "metal, prawda to metal i piekło".

 

Kasjel jak pisałem kilka postów powyżej czytam sobie ten wątek i zauważyłem że masz straszną przypadłość, która mnie czasem też dopada.

:)) No jak widziałem na allegro fajny tuner za niewielkie pieniądze nie mogłem go nie kupić :))

później miałem to z amplitunerami teraz się chyba trochę uspokoiło chociaż kupiłem magnetofon a nie mam żadnych kaset.

Niby straszna przypadłość a jednak dosyć miła :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vlado - jednak mam problemy z "Senatorem" :-((

Niszczy mi taśmy, i jest to wina w stu procentach lewej rolki. Niestety regulacja i wymiana rolki nie pomaga. Z resztą nie może chodzić o np. skos lewej dźwigni z rolką, bo taśmę ściąga raz w jedną...raz w drugą stronę. To zależy ile taśmy jest na szpulce nawijającej. Receptą na to było by zwiększenie naciągu taśmy, ale nie widzę tam specjalnego hamulca od naciągu taśmy. Wszystko wskazuje na to, że nawet największa precyzja ustawienia lewej dżwigni z rolką nic by nie pomogła. Bo taśma musi być odpowiednio napięta, aby szła właściwym torem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim Senatorze działo się chyba podobnie. Problem ustał kiedy wymieniłem pasek łączący koła zamachowe. Widzę, że ten problem jest typowy dla tego modelu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasjel dziękuję za powitanie :)

Dobrze że się nim nie zainteresowałeś bo pewnie bym przegrał:)

Na zdjęciach wyglądał chyba gorzej niż w realu tzn. jest dużo plastiku w nim ale jest on zadziwiająco

"dobrej jakości" po prostu gruby i solidny. Dodatkowo nie miałem nic niemieckiego w swoim torze audio a wiele

dobrych rzeczy słyszałem o różnych telefunkenach, uherach, simensach, universumach itd itp...

Nie ukrywam że dla mnie najestetyczniejsze są konstrukcje w pełni metalowe - jak mówi klasyk "metal, prawda to metal i piekło".

 

Kasjel jak pisałem kilka postów powyżej czytam sobie ten wątek i zauważyłem że masz straszną przypadłość, która mnie czasem też dopada.

:)) No jak widziałem na allegro fajny tuner za niewielkie pieniądze nie mogłem go nie kupić :))

później miałem to z amplitunerami teraz się chyba trochę uspokoiło chociaż kupiłem magnetofon a nie mam żadnych kaset.

Niby straszna przypadłość a jednak dosyć miła :)))

Mój "nowy nabytek" Telefunken TC 750 gra zacnie. Co prawda nagrywanie jeszcze nie działa ale "zabił" wszystkie moje magnetofony jesli idzie o odwtarzanie.Ten dźwięk jest inny, Moje inne magnetofony(Pioneer 737, i Sony TCK-750ES) grają jakoś zbyt " cyfrowo". jestem zaskoczony i to pozytywnie, ale w końcu to solidna niemiecka konstrukcja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez allbch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja razem z magnetofonem AIWA AD-F770 życzymy wszystkiego dobrego, zdrowia i nowych nabytków!!!!! Wszelkie problemy niech zostaną rozwiązane, by cieszyć się życiem, trzeba słuchać CC!!!! A co!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim Senatorze działo się chyba podobnie. Problem ustał kiedy wymieniłem pasek łączący koła zamachowe. Widzę, że ten problem jest typowy dla tego modelu.

Wymieniłem przed chwilą ten pasek, ale nadal jest to samo. Stary pasek był rzeczywiście zbyt luźny, ale nowy niczego nie zmienił. Ten deck jest absolutnie nieprzewidywalny. Włożyłem do niego kasetę "Basf TPII" i wszystko jest OK. Nawet najmniejszych uszkodzeń nie czyni. Ale mam takie oryginalne nagrane kasety "Arioli", które przeznaczyłem na stracenie. To te nie wytrzymują nawet 5s, bo zaraz niszczy je totalnie. Zrobiłem nawet eksperyment i włożyłem bardzo delikatną TDK SA. I też mi jej nie zniszczył. Zaznaczam jednak, że te kasety z "Arioli" pracowały poprawnie w innych deckach "dual capstan".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewa rolka posiada jeszcze plastikową prowadnicę taśmy. Z tego co pamiętam podnosi się ona niezależnie od rolki. Sprawdź jeszcze czy tam nie ma żadnych niepotrzebnych luzów. Gdzieś mam mechanizm z tego magnetofonu z tym, że niekompletny. Jak go odnajdę to może coś mi się przypomni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem przed chwilą ten pasek, ale nadal jest to samo.

Posiadając kasetę, która z ochotą odda życie dla dobra innych, zaobserwuj która rolka rozpoczyna dewastację i w jaki sposób. Spycha taśmę na bok, czy gubi naciąg powodując zapętlanie, czy ma własny ciekawszy sposób zabicia taśmy. Oczywiście widac to przy zdemontowanym froncie. Daj również oliwki na panewki kapstanów aby obracały się z jednakową łatwością. Jednak myślę, że to zwulkanizowana guma na rolkach. Ich wygląd często myli. Oby nie, bo ciężko dobrac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadając kasetę, która z ochotą odda życie dla dobra innych, zaobserwuj która rolka rozpoczyna dewastację i w jaki sposób. Spycha taśmę na bok, czy gubi naciąg powodując zapętlanie, czy ma własny ciekawszy sposób zabicia taśmy. Oczywiście widac to przy zdemontowanym froncie. Daj również oliwki na panewki kapstanów aby obracały się z jednakową łatwością. Jednak myślę, że to zwulkanizowana guma na rolkach. Ich wygląd często myli. Oby nie, bo ciężko dobrac.

Nową rolkę już dobrałem, ale nic to nie pomogło. Winna jest napewno lewa rolka, która spycha taśmę raz w jedną...raz w drugą stronę na tą plastikową prowadnicę przy rolce. Odciągnięcie lewej dźwigni z rolką od capstanu załatwia sprawę. I magnetofon mógł by w zasadzie tak pracować. Skos całej tej dźwigni już ustawiałem. Tak żeby rolka idealnie przylegała do capstanu, a cała dźwignia była dokładnie pod kątem prostym do capstanu. Widzę wyraźnie, że gdy przyhamuję lewą szpulkę palcem, to sytuacja się poprawia. Dlatego dobrze by było zwiększyć naciąg taśmy. Można by to zrobić zakładając mocniejszą sprężynkę do sprzęgła w lewej szpulce. Niestety cała ta szpulka jest nierozbieralna. Musiał bym wybijać oś szpulki z plastikowego koła zębatego które jest wciśnięte na tą oś. Przychodzą mi już głupie myśli do głowy, aby założyć bardzo słabą sprężynkę która dociąga lewą rolkę do capstana. Tak aby nie miała ona większego wpływu na prowadzenie taśmy. I pełniła tylko funkcję "atrapy". To mogło by pomóc, bo tak jak pisałem magnetofon doskonale radzi sobie na jednym capstanie. Ale zdaję sobie sprawę, że nie jest to fachowe rozwiązanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój również myszkował na lewej rolce. Porządne zmatowienie i kąpiel w nafcie wróciło mu rozum. Coś chyba robiłem ze sprężyną dociskającą rolkę, ale nie pamiętam.

Wytaszczę mojego z regału zdejmę przód i sobie przypomnę. "nie będzie niemiec pluł nam w twarz" :-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vlado - jeśli możesz to tylko włącz odtwarzanie bez kasety i sprawdź jaki opór stawia lewa szpulka podczas obracania tą szpulką palcami. Sprawdzałem to w innych moich deckach "dual capstan". I nie ma o czym mówić ! W wszystkich ten opór lewej szpulki jest dużo większy niż w Senatorze.

 

PS,- ŻYCZĘ WSZYSTKIM WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ! :-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vlado - jeśli możesz to tylko włącz odtwarzanie bez kasety i sprawdź jaki opór stawia lewa szpulka podczas obracania tą szpulką

Sprawdziłem jest opór. To znaczy opór powodujący niemożnośc swobodnego obracania się osi. Opór delikatny jednak wyraźnie wyczuwalny. Co ciekawe w obie strony obrotu jednakowy.

 

Aby nie mnożyc wpisów, składam najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim aktywnym Użytkownikom tego Forum.

Włodek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że lewą szpulkę jednak da się zdemontować w prosty sposób. Zdemontowałem ją więc, i zamieniłem sprężynkę na mocniejszą. Efekt był natychmiastowy !

W takich magnetofonach taśma musi być trochę napięta. Bo w przeciwnym razie "tańcuje" na boki jak chce :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji świąt, wszystkim życzę dużo zdrowia, radości z życia, spełnienia marzeń, i by Wasze magnetofony w tych dniach, pięknie odtwarzały świąteczne nagrania, w miłej, rodzinnej atmosferze! :-)

Kuba

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie analog, ale nadal taśmociąg :)

 

Sony DTC-60ES, musiałem go rozebrać, ponieważ prawa rolka napinająca nie była zabezpieczona i wypadała co jakiś czas z miejsca przeznaczenia. Widać to na 3 zdjęciu. Musiałem to jakoś zabezpieczyć, nałożyłem nakładkę, kropelkę kleju kropelka i już się trzyma. Jestem pod wrażeniem stanu PLASTIKOWYCH elementów. Wyglądają jak nowe, zresztą, jak reszta mechaniki. Tor jest wyposażony w jeden capstan, jest to silnik BSL (DD). Głowica w stanie idealnym. Niestety, lewarek odpowiedzialny za czyszczenie głowicy rozpadł się na kawałki ze starości, muszę zamówić jakiś, są na north.pl. Niżej parę fotek :)

 

.

 

..

 

...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-15740-0-07030400-1324755583_thumb.jpg

post-15740-0-86108800-1324755631_thumb.jpg

post-15740-0-48694200-1324755742_thumb.jpg

post-15740-0-84811500-1324755762_thumb.jpg

post-15740-0-17182400-1324755817_thumb.jpg

post-15740-0-97586300-1324755839_thumb.jpg

post-15740-0-86070500-1324755900_thumb.jpg

post-15740-0-66485300-1324755978_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość G.Mark

(Konto usunięte)

Szczerze mówiąc, nie wiedziałem, że DAT'y mają takie mechanizmy :-O Jak w magnetowidzie!

 

Mają i wedle informacji od zaprzyjaźnionego serwisanta urządzeń RTV firmy Sony, jak padnie w takim magnetofonie bęben z głowicami; co się niestety zdarza, to kaplica. Część horrendalnie droga i trudno dostępna. Zastanawiałem się kiedyś nad nabyciem DAT'a, ale po rozmowie z serwisantem trochę mi przeszło.

No chyba, że ktoś ma takowe cudo w dobrym stanie, mało używane i mi je "opchnie" za stówkę. :-)

 

GM

Edytowane przez G.Mark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy "taśmowy" podzielę się trochę wrażeniami.

Tak delikatnie mówiąc szału nie ma:) z siedmiu przetestowanych taśm tylko jedna brzmi dobrze.

Słuchałem dosyć pobieżnie i są to moje stare kasety które gdzieś tam zostały z dawnych lat.

Dobrze brzmiała tylko ta która była w najlepszym stanie i nie była zbyt często odtwarzana.

Czasem zdarzały się takie efekty jakby nierównomierny przesuw taśmy jednak była to raczej wina taśm.

Każda poza tą jedną brzmiała bez głębi - dudniąco, bez szczegółów i bez wysokich tonów.

Mam nadzieję że to tylko kwestia kaset, gdyż ta w dobrym stanie zagrała na prawdę przyzwoicie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xtr71 - czy ten model posiada także "stop" w postaci wyłączników/dźwigienek przy wyjmowaniu kasety prócz zwykłego "stop" przyciskiem ?

Przepraszam za zwłoke

Odpowiadam:

Posiada stop ten w tych dźwigienkach lecz działaja w pozycji play na chwile

po opuszczeniu mostka jest możliwe wyciągniecie kasety lecz nie daje ta opcja pełnego stopu w funkcjii play .Tylko daje stop w FF lub REV.

W moim dualu słabo dociska rolka lewa jest jakaś śróbka do podkrecenia by zwiekszyć siłe docisku lewej rolki ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W magnetofonach kasetowych pogoń za doskonałościa zawsze kończy się Tandbergiem TCD 3014 A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam sporo nagranych "fabrycznie" taśm np. z "Taktu". I wciąż nie mogę się nadziwić, jak oni to zrobili że tak dobrze nagrali na tak zwyczajnej taśmie.

I nie zastanawiam się nad różnicami pomiędzy brzmieniem tych taśm, a brzmieniem CD.

Po prostu wkładam kasetę do magnetofonu i jest OK. A co do różnic, to bardziej oceniam różnice brzmienia pomiędzy deckami, niż pomiędzy magnetofonem a CD. I co dziwne nie wywyższam szczególnie magnetofonu szpulowego. Dla mnie wszystkie magnetofony są dobre, pod warunkiem że działają tak jak należy :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xtr71 - dzięki za odpowiedź, co do lewej rolki - z tego co pamiętam docisk jest rozwiązany poprzez sprężynę, ale głowy nie dam .

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba zagoszczę tutaj na dłużej :-)

 

Audiotetryk'u z jakiego źródła nagrywasz?

Przegrywasz z CD? winyla?

 

Kasjel zazdroszczę, ja wygrzebałem kilka moich starych oryginalnych tasiemek no i nie a co się oszukiwać...

BRYNDZA

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.