Jump to content
IGNORED

Opisy we/wy na obudowie z anodowanego czarnego al

szy_a

Recommended Posts

jeżeli masz cierpliwość i zdolności manualne kupujesz (wiadomo gdzie) arkusz białej kalkomanii do laserówki drukujesz napisy w negatywie. trzeba je wyciąć dość blisko konturów, a potem sposób postępowania jak kalkomania wodna. Jak nabierzesz wprawy - w sklepach modelarskich są specjalne zestawy płynów do kalkomanii (jako alternatywa zamiast wody, lepiej przylega itp).

Jakość takich napisów nie powala ale przy zachowaniu staranności jest akceptowalna, z odległości metra wygląda jak sitodruk

Ok dzięki. Nie zrobiłem lasera z tyłu bo nie wiedziałem jak mi się rozloza wyjścia i wejścia na tych panelach. Cholera może i warto jednak dać na laser tylko cnowu by trzeba wszystko wybebeszac .

Teraz jeszcze jedna rzecz mi przyszła do głowy. Mznaby wyciąć litery samoprzylepne laserem lub ploterem tak jak to robią w branży reklamowej. Później przenieść na taśmę malarską i nakleić ( przenieść ) z tasmy na panel.

Muszę przemyśleć.

Ją polecam modushop.pl tanio nie jest ale spory wybór. Dajesz projekt w corelu i robią wszystko jak chcesz od otworów po napisy dodatkowo spory wybór osprzętu .

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Mznaby wyciąć litery samoprzylepne laserem lub ploterem tak jak to robią w branży reklamowej. Później przenieść na taśmę malarską i nakleić ( przenieść ) z tasmy na panel.

Muszę przemyśleć.

Nie trzeba kombinować z taśmą malarską :)

Wystarczy powiedzieć tam gdzie będą wycinali literki aby posadzili to na przezroczystą folię transportową

Przykładasz , dociskasz , zrywasz transportową - masz pięknie i równiutko :)

Chyba najtańszą metodą są wyklejki firmy Seno. Kiedyś coś takiego nazywało się Kalgraf. Przykładasz arkusz do powierzchni, rysujesz ołówkiem po literce i gotowe. Ważne, aby literki przenosić równo, wtedy uzyskamy profesjonalny efekt. Nie wiem jak z dostępnością, ja kupiłem kilka lat temu w sklepie z częściami elektronicznymi.

Pozdrawiam

Ptyś

Chyba najtańszą metodą są wyklejki firmy Seno. Kiedyś coś takiego nazywało się Kalgraf. Przykładasz arkusz do powierzchni, rysujesz ołówkiem po literce i gotowe. Ważne, aby literki przenosić równo, wtedy uzyskamy profesjonalny efekt. Nie wiem jak z dostępnością, ja kupiłem kilka lat temu w sklepie z częściami elektronicznymi.

Pozdrawiam

Ptyś

Trwałość tego jest mocno dyskusyjna.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.