Skocz do zawartości
IGNORED

Analityczne, szczegółowe słuchawki do 1500 zł


qqq88

Rekomendowane odpowiedzi

Sennheiser HD 600 Analityczne aż do bólu.

HD600 nie są analityczne aż do bólu. To słuchawki i równym i muzykalnym brzmieniu. Grają w sposób dość bezpieczny. Niemal każdy utwór brzmi na nich dobrze. Nie różnicują zbytnio nagrań, ale też nie przekazują emocji w taki sposób w jaki robią to np. AKG 701. Nie znaczy to, że słucha się nudno, ale brakuje im trochę efektu zaskoczenia. Bardzo lubię posłuchać sobie na nich różnych starych nagrań rockowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD600 nie są analityczne aż do bólu. To słuchawki i równym i muzykalnym brzmieniu.

Ja nie wiem dlaczego jak ktoś napisze szczegółowe i analityczne, to połowa ludzi od razu myśli, że muszą przepiłowywać głowę piłą chirurgiczną i w tym samym momencie usuwać kamień nazębny z ucha wewnętrznego nie patrząc na wylewającą się krew.

Z PWN:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

1. «rozpatrywanie jakiegoś problemu, zjawiska z różnych stron w celu jego zrozumienia lub wyjaśnienia; też: wyjaśnienie lub opis, będące wynikiem takiego rozpatrywania»

2. «metoda badawcza polegająca na wyodrębnieniu z danej całości jej elementów i badaniu każdego z osobna»

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

1. «dotyczący analizy»

2. «zdolny do wnikliwej analizy»

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) «dokładny, zawierający wiele szczegółów»

Żadne z tych określeń nie dyskryminuje tego, że

. Grają w sposób dość bezpieczny. Niemal każdy utwór brzmi na nich dobrze. Nie różnicują zbytnio nagrań

, a wręcz przeciwnie.

Jeśli zaś chodzi o słowo muzykalne to bardziej mi pasuje do HD650.

Ja osobiście przyznaje się bez bicia do tego iż lubię słuchawki w stylu grające taką V-ką .Szczerze prawie każde które tutaj opisano, a każde porównuję do moich tanich i ukochanych nad życie dużo tańszych Pioneer SE-A 1000.

Na szczęście każdy z nas ma inne gusta i dlatego to hobby jest jedyne w swoim rodzaju i możemy się rozwijać dzięki innym podobnym do nas ale nie takimi samymi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem HD650 i to też bardzo dobre słuchawki, ale dla mnie zbyt dociążone, takie mało lotne na górze pasma. Właściwie HD600 też zbytnio nie emanują powietrza w tym zakresie. Pod względem separacji dźwięków są analityczne, ale nie na tyle, aby ten dźwięki swobodnie zawieszać w przestrzeni. Plusem jest to, że nie cierpi na tym barwa. I chyba za to są lubiane, bo wykonują swoją pracę w sposób uniwersalny nie czyniąc nic ponad swoje siły. Równowaga w paśmie i dobry koloryt pozwala słuchać muzyki godzinami. Jeśli anatlityczność w wykonaniu Sennheisera jest w ten sposób definiowana, to mi to pasuje :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD600 są analityczne na swój sposób, ale to barwa i nasycenie są w nich takie urzekające.

Można słuchać godzinami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie, szukam jak najbardziej szczegółowych słuchawek w kwocie do 1,5 tysiąca złotych. Muzyka to głównie metal, jazz fusion, rock.

możesz śmiało poszukać otwartych Audio -Technica AD700X .Bardzo detaliczne granie, w zasadzie brzmienie opiera się o wysokie tony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1500zł masz planary od HiFiMANa. Jeśli masz na pokładzie przyzwoity wzmacniacz to problem rozwiązany

http://sklep.rms.pl/hifiman-he-400-he400-sluchawki-przewodowe-audiofilskie-planarne-ortodynamiczne

Zapraszamy na profil Triangle Audio Polska

www.facebook.com/TrianglePolska/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz szczegółowosc ponad przeciętną to polecam Audio Technica ATH900 x mam sam które nawiasem chcę sprzedać tak samo jak wszystkie inne graty.

Grają b dobrze analityczne

Sprzedam za nieduże pieniądze zakupione w listopadzie 2014 stan sklepowy używane b mało i chyba jeszcze na gwarancji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.