Jump to content
IGNORED

Nowy amplituner AV pod Indiana Line Nota 5.0


zibi45

Recommended Posts

Witam. Chciałbym zmienić swój ampli. Pioneer VSX-S510 na ampli. mocniejszy, lepiej grający w stereo. Posiadam głośniki jak w tytule i chciałbym z nich coś więcej wycisnąć. Zestaw służył będzie 50/50% do słuchania muzyki i oglądania filmów. Budżet w granicach 3K (-). Proszę o pomoc w wyborze sprzętu. Dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Witaj,

jeśli zależy Ci także na dobrym odsłuchu muzyki, w połączeniu z kolumnami Indiana Line bardzo dobrze sprawdza się elektronika Onkyo. W podanym budżecie możesz rozważyć najnowszy model TX-NR656 (http://q21.pl/onkyo-tx-nr656.html). Jeśli jednak jest opcja minimalnie zwiększenia kwoty, na pewno bardzo dobrym rozwiązaniem będzie znacznie lepszy Onkyo TX-RZ800 (http://q21.pl/onkyo-tx-rz800.html). Obydwa modele to bardzo bogato wyposażone urządzenia, które powinny Cię w pełni usatysfakcjonować.

Trzecią moją propozycją jest amplituner Anthem MRX-310 (http://q21.pl/anthem-mrx-310.html), który jest prostszy w kwestii wyposażenia, nie ma funkcjonalności sieciowej, natomiast wyróżnia się brzmieniem.

 

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz oferty finansowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych rozwiązań. Na miejscu w salonie mamy praktycznie wszystkie dostępne na polskim rynku amplitunery wielokanałowe w interesującym nas przedziale cenowy.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Link to comment
Share on other sites

Interesujące propozycje cenowe ale mam jedno ale. Czytałem kilka przynajmniej info. dot. sekcji audio w ampli Onkyo i są one negatywne w porównaniu z innymi ampli. w tej cenie. Nie dotyczy to jednak RZ800 (poza budżetem). Brak testów i opinii !!! Z tego co czytałem to są jeszcze Onkyo RZ 710. Bardzo jestem ciekaw jaka tam jest sekcja audio w porównaniu np do Pioneer VSX 1131 czy Denon 3200.

Link to comment
Share on other sites

Z mojego doświadczenia nie określałbym sekcji audio Onkyo jako złej w stosunku do innych urządzeń. Tak naprawdę możemy brać pod uwagę amplitunery Onkyo TX-NR646, Denon AVR-X2200W czy Yamaha RX-V779. Każde z powyższych urządzeń oferuje obiektywnie podobną klasę dźwięku, różnice są w brzmieniu. Moim zdaniem do kolumn Indiana Line najbardziej pasuje szybki, dokładny i mocny dźwięk Onkyo. Denon jest bardziej ciepły, zaokrąglony, bas jest głębszy minimalnie kosztem kontroli. Kwestia gustu.

Onkyo TX-RZ710 to klasa TX-RZ800, jednak patrząc na ceny, wydaje mi się, że TX-RZ800 jest teraz lepszym wyborem.

 

Zapraszam serdecznie na odsłuchy do naszego salonu, mamy wszystkie urządzenia, można posłuchać i porównać brzmienie poszczególnych rozwiązań.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Link to comment
Share on other sites

Witaj,

 

Moim zdaniem do twoich indiana linę bardzo dobrym wyborem będzie onkyo 656 oraz Denon x3200. Szczególnie ten drugi model doda głośników odpowiedniego ocieplenia. Dobrym wyborem będzie także marantz sr 5010. Wszystkie te amplitunery pod kątem brzmieniowych będą znacznie lepsze od obecnego pioneera.

 

W razie pytań lub wycen zapraszam

| INSTALACJE | ODSŁUCHY | WYPOŻYCZENIA | PORADY | - Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

www.S4Home.pl | tel: 514-500-824 | Specjalne oferty dla forumowiczów.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.