Skocz do zawartości
IGNORED

Marantz PM7005 lub PM6006


roobixx

Rekomendowane odpowiedzi

 

Patrick :) tak masz rację. Gdyby każdy wzmacniacz tylko wzmacnial było by dużo prościej.

 

Przy niskich poziomach mocy wyjściowej, poprawnie skonstruowane wzmacniacze są praktycznie nie do odróżnienia (sic!).

 

Przy wyższych, pewne rozwiązania układowe zaczynają już mieć znaczenie - aczkolwiek też bez jakiejś przesady. Różnice brzmienia są raczej konsekwencją błędów niż przebłysku geniuszu, niestety.

 

I żeby nie było. Rozróżniam wzmacniacze tej samej firmy, bez problemu - procedurę już kiedyś wspomniałem.

 

 

"wzmacniacze stworzone do Jazzu"

"nie pozostawia miejsca dla szybkiego ataku".

I to mi pozwoliło wiele zrozumieć. :)

Dziękuję Witek.K

Marantza na 99% odpuszczam. Szkoda tylko tej okazyjnej ceny w Anglii...

 

K... masz go praktycznie w każdym sklepie w Polsce do posłuchania. Ech, ludzie ludzie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Tak, to prawda, że Marantz to popularny sprzęt, ale to nie mowi nic o sytuacji pytajacego. Może jest przykuty chorobą do łóżka, może mieszka z dala od większego miasta a może po prostu chce sobie pogadać. Czym byloby forum, bez pytajacych forumowiczów; -)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy niskich poziomach mocy wyjściowej, poprawnie skonstruowane wzmacniacze są praktycznie nie do odróżnienia (sic!).

 

Przy wyższych, pewne rozwiązania układowe zaczynają już mieć znaczenie - aczkolwiek też bez jakiejś przesady. Różnice brzmienia są raczej konsekwencją błędów niż przebłysku geniuszu, niestety.

 

I żeby nie było. Rozróżniam wzmacniacze tej samej firmy, bez problemu - procedurę już kiedyś wspomniałem.

 

 

 

 

K... masz go praktycznie w każdym sklepie w Polsce do posłuchania. Ech, ludzie ludzie...

 

Jeżeli wystarczą Ci tylko sklepy to co tu robisz na forum?

Mój post moja sprawa.

 

A polemizując sobie jeszcze z kolegą, tak mieszkam w dużym wojewódzkim mieście, tak z dziesiątkami sklepów.

Jednak bardziej cenne są dla mnie opinie doświadczonych ludzi na forum, które pozwolą mi zawęzić listę potencjalnych produktów do zakupu a później ewentualnie odsłuchać.

Proponuję skupiać się na temacie forum i posta, a nie serwować porady życiowe z "k." na początku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem możliwość porównania pm7005 i pm6005 (starszy ale ta sama klasa co pm6006) i mogę powiedzieć że różnica jest kolosalna na korzyść 7005. Dużo zależy od kolumn, ja słuchałem na dali opticon 6.

Nie powiedziałbym że jest stworzony do jazzu. Słuchałem płyt z różną muzyką, nawet elektroniczną i brzmiały wspaniale - tu warunek - płyta po prostu musi być dobra. Jeśli na płycie nagrana jest tylko góra i dół (bez średnicy) to tak samo to zagra jak jest nagrane, czyli beznadziejnie (niestety takich płyt jest najwięcej).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu warunek - płyta po prostu musi być dobra. Jeśli na płycie nagrana jest tylko góra i dół (bez średnicy) to tak samo to zagra jak jest nagrane, czyli beznadziejnie (niestety takich płyt jest najwięcej).

To warunek dobrego grania Opticonów. Niestety wstęga w tych kolumnach jest bardzo wrażliwa na gorsze nagrania.

Posłuchaj modelu 8005 to usłyszysz dlaczego różnica między 6006 a 7005 jest mniejsza niż miedzy 7005 a 8005.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo mało brakowało, a miałbym już dzisiaj w domu NAD-a c356bee DAC, bo tani (2,2K) i Wrocław. :P

Sprawdziła by się przepowiednia boltha:

"Jak wie czego szuka to odrzuci nasze propozycje,taka prawda.Jak nie,to kupi to co uzna-czyli najtańszy klocek" :)

Jednak otrząsnąłem się z chęci "szybkiego posiadania oraz zmiany na coś nowego" i stawiam na Naim-a 5si.

Wybór mam już mocno zwężony, tak więc pora na odsłuchy.

 

Będę wdzięczny za wskazanie mi dobrej dystrybucji tego producenta, lub sklepu.

Czy jest ktoś z Wrocławia, kto kojarzy dobry sklep w tym mieście z tym producentem?

Poszukam też jakiś ciekawych propozycji używanego Naim-a 5si.

Obserwując UK , trafiłem wstępnie na używkę w idealnym stanie z 4K... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, ze post można zamknąć. Przynajmniej z mojej strony. :)

Tagi i tytuł już nie dotyczą mojego obszaru zainteresowań. :)

Dziękuję wszystkim za pomoc, porady i propozycje.

Teraz wertuję posta "Naim club":

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Tylko 260 stron ;)

 

Dam znać ewentualnie co zakupiłem w końcu. :)

Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Jakie są zasadnicze różnice między Naim 5Si a 5i ?

Spotykam się z negatywnymi opiniami o 5i, ale jest też dużo pozytywnych...

Czy jest produkt który ma tylko pozytywne opinie? Ano nie

Odsluch tylko odsłuch. W klubie naima też na pewno będą go chwalić :)

Spotkałem kiedyś klienta który wszedł do salonu denona i zapytał o porównanie amplitunera denona i Yamahy :) .........

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4Home:

Ha ha :)

 

We Wro idę tutaj, sa na stronie Naima jako dystrybucja:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Dam znać jak się rozwija temat. Mają też Cx60 ;)

 

Przeniosłem mój temat tutaj:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

I tutaj:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Troszke sie rozwija. A kontaktu z Tobą nie porzucam, bo macie fajne ceny. :) Szkoda, ze to nie Wrocław. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w salonie i mam wszystko wywrócone do góry nogami. Nait odpada. :( Opisałem w tym poście o co chodzi. Zapraszam ost. raz tutaj:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Pozdrawiam!

 

Robert

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra a jak już byłeś to sluchales?

Naimy są basowe ale co z tego?

Metas dobrze gra basem i to punktowym. Myskisz ze przyćmi resztę pasma?

To co teraz ci chodzi po głowie?

Może ten cxa?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

No to moze jednak Marantz PM8005? ;-) Iron Maiden brzmialo u mnie calkiem dobrze, oczywiscie pomijajac fakt, ze dlugo nie dalem rady sluchac, ale to z innych wzgledow, to po prostu nie moja bajka :-) W 8005 zawsze mozna sie troche poratowac galkami, czasem pomaga... wiem, wiem, to takie nieaudiofilskie, fuj.... :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra a jak już byłeś to sluchales?

Naimy są basowe ale co z tego?

Metas dobrze gra basem i to punktowym. Myskisz ze przyćmi resztę pasma?

To co teraz ci chodzi po głowie?

Może ten cxa?

 

Stwierdził, ze Metas-y są mocno basowe i Nait 5si zrobiłby maskarę basową w odsłuchu. Wspominał też coś o scenie, górze i środku do wyregulowania odpowiednim doborem wzmaka do Metas-ów.

NAD C356BEE wg niego zmasakruje basowo dźwięk na tych kolumnach.

 

To co polecił do Metas-ów jako najlepsze rozwiązanie to Exposure 2010 S.

Kompletnie nie znam tej marki, zresztą jak nie znalem Naita. ;) Poczytam sobie o tym modelu.

Głownie nacisk był na 2010 S...

 

Pozostałe modele podano po mojej prośbie w celu szerszego wyboru, :

Baltlab Epoca III

Atol In 100.

 

Pamiętając twojego CX60 zapytałem o niego, zastanowił się i stwierdził, że to może też być dobre połączenie. :)

Tak więc wybór padnie po odsłuchach na któreś z tych urządzeń.

 

Chciałem do Ciebie zadzwonić i ustalić coś jeszcze z CX60 ale ciężko się dodzwonić. :)

 

Co do odsłuchu w sklepie... Nie mieli na stanie 5si... :D

 

No to moze jednak Marantz PM8005? ;-) Iron Maiden brzmiało u mnie całkiem dobrze, oczywiscie pomijajac fakt, ze dlugo nie dalem rady sluchac, ale to z innych wzgledow, to po prostu nie moja bajka :-) W 8005 zawsze mozna sie troche poratowac galkami, czasem pomaga... wiem, wiem, to takie nieaudiofilskie, fuj.... :-P

 

Dziękuję, że sięgnąłeś po Maiden. :) Ja ich love od 13 (!) roku życia, czyli w sumie już 28 lat :D ...

Marantz to będzie dla mnie zawsze marka z klasą i podobają mi się ich wzmaki. 8005 super jest, jednak tak jak wałkowaliśmy, raczej nie do moich klimatów.

Co ciekawe wspominany sprzedawca też potwierdził, że Marnatz nie :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za rozmowę i szczerze polecam S4Home. Szczerze!!! :) Super ceny i świetne profesjonalne porady.

 

A na weekend melduje się u mnie Baltlab Epoca III (ze sklepu we Wro) i może wezmę jeszcze jakiś inny piecyk do 5Kw celu testu.

A jeszcze miesiąc temu miało być max 2K!!!!

 

Zacznę z płytą Iron Maiden "Piece of Mind" i utworem Revelations w którym są genialne pierdoln....cia/ się znaczy bardzo mocne i dynamicznymi wejścia muzyczne po nagłym wyciszeniu muzyki całego zespołu... To na początek :D

 

Aaaaauuuuuuuu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma może wiedzę jak jest z wejściami phono w pm-ach, czy są jednakowe czy się jednak różnią w modelach?

 

Seria 8005 ma raczej lepsze wejście phono niż niższe modele.

 

Bardzo dziękuje za rozmowę i szczerze polecam S4Home. Szczerze!!! :) Super ceny i świetne profesjonalne porady.

 

A na weekend melduje się u mnie Baltlab Epoca III (ze sklepu we Wro) i może wezmę jeszcze jakiś inny piecyk do 5Kw celu testu.

A jeszcze miesiąc temu miało być max 2K!!!!

 

Zacznę z płytą Iron Maiden "Piece of Mind" i utworem Revelations w którym są genialne pierdoln....cia/ się znaczy bardzo mocne i dynamicznymi wejścia muzyczne po nagłym wyciszeniu muzyki całego zespołu... To na początek :D

 

Aaaaauuuuuuuu :)

 

Nie myślałeś o czymś z Yamahy np A-S801 lub wyższy? Z tego co kiedyś słyszałem Yamaha do metalu mogła by się nadawać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

W temacie wzmacniaczy Exposure 2010 S2 i Baltlab Epoca III z kolumnami Heco Metas 500.

Jestem pod wrażeniem obu wzmaków, ale po kolei... :)

 

Na początek poszedł Baltlab Epoca III. Wygrzewany był tylko godzinę i to był błąd, ale o tym jeszcze powiem...

Epoca III zagrała bardzo mocno średnimi tonami, wręcz za agresywne i pokazała bardzo słabe schodzenie dołów. Bardzo słabe. Byłem wręcz zaszokowany i rozczarowany, bo na jej tle z basem już ładniej schodził mój stary Harman Kardon 5.1 AVR-130 o wartości 500 zł niż ten wzmak za 5500 PLN!

Z pozytywów Epoca III to bardzo ładna scena i bardzo ładne soprany. Idealne jak lubię, soczyste, nieprzesterowane (bez tzw. żyletek), wybrzmiewające i gasnące kiedy trzeba.

 

Już po 2 godzinach słuchania Baltlaba moja małżonka zaczęła skarżyć się na ból głowy, przez zbyt wybijające się średnie tony. Miała dość i w sumie ja też.

Rozczarowany Epoc-ą przeskoczyłem szybko na Exposure 2010 S2.

 

Exposure 2010 S2 zagrało genialnie! To tak jakby po skacowanym i zasypiającym dyrygencie pałeczkę przejął dyrygent geniusz. ;)

Wzmacniacz porostu wziął moje Heco w posiadanie i robił z nimi co chciał i to co należy. :)

Bardzo ładna scena , wszystkie tonacje pięknie współpracujące ze sobą. Bardzo ładny bas i soprany. Średnie tony idealnie dopasowane i nie tak mocne i drażniące jak w Epoce. Basowo rewelacja, znakomita dynamika, niskie schodzenie i pokazywanie wielu „kolorów basu”. Ani razu nic nie zadudniło żeby zasygnalizować niemoc w niskich tonach.

Ten wzmacniacz genialnie przetwarza rocka i metal! Po prostu miałem wrażenie, że ktoś go stworzył dla tej muzyki.

Znakomicie na Exposure 2010 S2 wypadł test pierwszych płyt Iron Miden. Płyty te są nagrywane w specyficznej stylistyce brzmienia studia z początku lat 80-dziesiątych i właściwe zaprezentowanie ich brzmienia bywa trudne dla słabych wzmaków. Po prostu Iron Maiden wypada na takich sprzętach jak ściana dźwięków w której wszystko się zlewa. Tak do du.py gra Maiden-ów np. mój Harman 5.1.

Exposure 2010 S2 powiedział Maidenom TAK! Zagrał ich porostu gnialnie! Znakomicie wyeksponowane gitary, znakomicie wyłaniający się charakterystyczny bas Harrisa i wszystkie detale tak jak należy. Pierwsza płyta Iron Maiden (bodaj 1980 rok nagrania) została przesłuchana w całości z czystą przyjemnością i olbrzymią radością, że znalazłem klocek, który się spasował z Metas-ami. Słuchając tyle lat Maiden mam te płytę wrytą w pamięci niczym z matrycy i wiedziałem już, że jeśli tak 2010 S2 gra Maiden, to wszystko z rocka i metalu zagra świetnie i będzie to mi się raczej podobać.

Szybki odsłuch kilku utworów Megadeth i Korn-a był kolejnym potwierdzeniem jakości Exposure w takich klimatach.

Później poszła w ruch punkowo metalowa Armia z płytą "Droga" i "Duch". Armia ma mocne, surowe gitary, grające i wybrzmiewające w drapieżnych brzmieniach. I tutaj nie było rozczarowania, Armia wypadła świetnie, szczególnie , że wcześniej odpalałem ją na Epoca III i jej prezentowanie przez Baltlaba było słabe.

W kolejnych odsłuchach przeskoczyłem na zupełnie inny typ muzyki i włączyłem chłopaków z Yello, żeby przetestować basiki i ich dynamikę w ten sposób. Nie rozczarowałem się, Exposure 2010 S2 też mówił „tak” takiej muzyce. Pojawiło się jednak wahanie, czy nie chciałbym może jeszcze mocniejszego schodzenia w basach... Takiego twardego uderzenia które wbija się w mózg... :) Było nie było prawdopodobnie chcę za dużo i taki bas już by nie był naturalny i właściwy…

Później... Steczkowska... Tak, tak, nie tylko metalem człowiek żyje. ;) Na jej płycie z 2014 jest genialny utwór "Szachmistrz" w którym różne tonacje bardzo niskich rejestrów basowych wręcz masakrują. Naprawdę muzycznie chłopaki z Yello by się chyba nie powstydzili tego kawałka muzycznie.

Bardzo dużo ostatnio słuchałem tego utworu na Hamranie, więc miałem znakomite pole do porównań. Exposure zagrał wg mnie tak jak ma być grany ten kawałek. Pojawiają się tam rejestry basowe które robią wrażenie, że zaraz rozniosą cały budynek kiedy są słuchane głośniej. Ich kontrolowanie, lub nie pokazuje klasę wzmaka i kolumn. Exposure 2010 S2 zdał test, jednak też zacząłem się zastanawiać, czy nie podobałby mi się ciupinę jeszcze mocniejsze schodzenie dołem... Ciupinę… :)

Nadmienię, że "Szachmistrza" Steczkowskiej odpalałem również na Baltlabie i właśnie basowo ten kawałek był na nim największym rozczarowaniem. Po prostu wiedziałem już wszystko po jednym przesłuchaniu tego kawałka w kwestii basów. Czas pokazał , że to ja się myliłem.

Sprawa Baltalba nie dawała mi spokoju. Nie chciało mi się wierzyć, że tak chwalony wzmak, znakomicie zaprojektowany, utytułowany nie daje rady.

Przeszedłem z powrotem na niego z Exposure, na którym grałem cały czas, a Baltlab się wygrzewał w tym czasie. Okazało, się że wzmak nie był wygrzany. To co najbardziej raziło czyli mocne średnie tony ustabilizowały się, cofnęły się i pokazał się fajny bas! Baltlab zaczął całkiem miło schodzić z dołami. Nie było to jeszcze, to czego oczkuję, ale było już znacznie lepiej. Wróciłem, do 1 płyty Iron Maiden i zabrzmiała znakomicie na Baltlabie! Świetna scena, bardzo dobrze oddane wszystkie instrumenty, czysta przyjemność słuchania. Zacząłem mieć warzenie, że Gdański wzmak jest dużo bardziej szczegółowy i gra bardziej analitycznie, ale bardzo ładnie. Mam też podejrzenia, że gra lepiej sopranami niż Exposure... Najnowsza płyta Red Hot Chili Pepers wypadła świetnie na Epoce i słuchając jej po odsłuchu na Exposure zauważyłem jakoby Exposure kosił trochę soprany… Muszę to jeszcze sprawdzić odsłuchując jakieś inne kawałki, gdzie jest dużo zróżnicowanych sopranów. Mam nadzieję, że się mylę, bo na te chwilę chcę kupić Exposure….

W ruch poszło jeszcze kilka innych zespołów : Eels, Pink Floyd i np. polski stary Hey. :) Epoca III pokazała naprawdę klasę. Zaskoczyła mnie prezentując tego Hey-a.

Oklepane już do znudzenia klasyki Hey-a chce się słuchać na nowo! Brzmią zupełnie inaczej, pokazują się smaczki o jakich nie miałem pojęcia.

 

Wymęczony już odsłuchami w skusiłem się przed snem na ostatnią płytę Jean Michel Jarre. Takich klimatów słucham mało, ale podejrzewałem że ta płyta może wypaść ciekawie, bo naprawdę udała się temu klasykowi elektroniki. Jarre robił ją z kilkoma zaznanymi muzykami od elektroniki i pomogło to odświeżyć ścieżki muzyczne tego kompozytora i wyrwać mu się ze stagnacji w której wg mnie już długo trwał.

Epoca III z ta płytą Jara przeniosła mnie w inny wymiar. Byłem w inny wszechświecie.:) Coś genialnego, ile w tej muzyce ukrytych jest smaczków, efektów, których naprawdę nie słychać np. na moim Harmanie. Po prostu genialne.

 

Podsumowujące ten wywód, bardzo podoba mi się Exposure 2010 S2 z Heco Metas-ami, jednak muszę dać jeszcze szansę Blatlab-owi, bo mogę popełnić błąd. Epoca wygrzewa się ciągle, więc dzisiaj wieczorem będę wiedział więcej. Mam nadzieję, że przedłużą mi jeszcze czas wypożyczenia. Weekend to jednak za mało. ;)

 

80% muzyki na jakiej robiłem odsłuch to waw-y ,a reszta to FLAC-i.

 

Sprzęt wypożyczyłem we Wrocławskim sklepie muzycznym zostawiając kaucję za całość.

 

Metas-y podłączyłem na zero, wcześniej przy Harmanie używałem ich z podłączeniem podbitej góry +2dB bo Harman grał z nimi na zero jakby ktoś koc na nie zarzucił.

 

Zdjęcie z odsłuchu dorzucę wieczorkiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha 801 to dźwiękowo 701 tylko z daciem. Jeśli komuś to nie potrzebne to szkoda kasy. Warto się pochylić nad as1100.

 

Testu testuj :) i jesli wciąż będziesz miał wątpliwości to dobrze:) zestawiles w takim razie dwa dobre wzmacniacze.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha 801 to dźwiękowo 701 tylko z daciem. Jeśli komuś to nie potrzebne to szkoda kasy. Warto się pochylić nad as1100.

 

Testu testuj :) i jesli wciąż będziesz miał wątpliwości to dobrze:) zestawiles w takim razie dwa dobre wzmacniacze.

 

Pozdrawiam

z ciekawości jakie różnice będą między Yamahą A S1000 a A S1100?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zostawiłem ich nigdy koło siebie. Ale pamiętam że as 1000 także mi się podobał.

Różnią się konstrukcja w środku. Oprócz oczywistego frontu także sposób poglasniania. Obie konstrukcję warte uwagi. Oczywiście model 1000 stosunkowo w niższej cenie.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości jakie różnice będą między Yamahą A S1000 a A S1100?

 

Nie wiem w czym problem, nie słuchałem ale w porównaniu do A S2000 wersja S1000 nie była już tak chwalona. Teoretycznie S1100 powinien być lepszy ale to trzeba by potwierdzić na własne ucho.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym problem, nie słuchałem ale w porównaniu do A S2000 wersja S1000 nie była już tak chwalona. Teoretycznie S1100 powinien być lepszy ale to trzeba by potwierdzić na własne ucho.

znalazłem test a s2100 w którym został porównany do a s2000 na korzyść tego pierwszego, sam mam a s1000 któy zestawiłem z rotelem 1520 i tak ciekawi mnie jak się ma tysiączka wypadła względem tysiąc sto

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.