Jump to content
IGNORED

Jaki tuner radiowy wybrać?

LpN

Recommended Posts

hejka wszystkim

zastanawiam sie nad tunerem radiowym do mojego małego audio i nie moge sie zdecydować

czytam recenzje oraz opinie sprzed lat i w kwocie jaką dysponuje (200zł na sprzęt) nie wiem co wybrać

od tunera oczekuje głównie dobrego odbioru na kawałku drutu (mieszkam na parterze w blokowisku), rds i żeby pamiętał chociaż kilka stacji (pilot będzie miłym dodatkiem ale nie przymusowym)

ciężko też mi sie zdecydować bo będzie to stało ze wzmacniaczem Denon PMA-860 w kolorze czarnym a wygląd ma znaczenie w moim przypadku

moje propozycje to: SONY ST-S415 RDS, Yamaha TX 492 RDS, DENON TU-580RD, SONY ST-S311 RDS

jestem otwarty na sugestie

zapomniałem dodać, że zastosowanie będzie miało raczej w muzyce popularnej a to ma znaczenie :D po prostu lubie puścić coś w tle i od czasu do czasu posłuchać wiadomości co godzinke z lokalnych stacji

PIONEER F-550 RDS Paragon / GW

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PIONEER F-550RDS

Hidden Content

Jak do denona to musi być denon. Kiedy produkowano PMA 860 nie było jeszcze pilotów. W sumie nie było dedykowanych tunerów do 860. Jak ci na pilocie nie zależy to szukaj TU 460,560,660. A jak ma być pilot to 580RD, najwyższy model.

Z tym odbiorem na drucie to bym spekulowal. U mnie np każdy tuner gral, a u kumpla na 3 piętrze w polu nie grało zupełnie nic.

?👈

Jak do denona to musi być denon. Kiedy produkowano PMA 860 nie było jeszcze pilotów. W sumie nie było dedykowanych tunerów do 860. Jak ci na pilocie nie zależy to szukaj TU 460,560,660. A jak ma być pilot to 580RD, najwyższy model.

Z tym odbiorem na drucie to bym spekulowal. U mnie np każdy tuner gral, a u kumpla na 3 piętrze w polu nie grało zupełnie nic.

Hidden Content

Hidden Content

troche przekraczają budżet (zakładam, że nie wygram licytacji drugiego)

za to ten Pioneer F-550RDS którego proponuje kolega TomekL3 na jego korzyść przemawia cena chociaż mniej pasuje to jednak ma duży wyświetlacz który będzie bardziej widoczny w mojej ciemnicy. Warto? zacytuję porównanie które znalazłem na stronie

Porównując go z tunerem Denona TU 660 muszę stwierdzić ,że ma słabszą czułość. W cenie do 200 zł to prawdziwa okazja

Hidden Content

Hidden Content

troche przekraczają budżet (zakładam, że nie wygram licytacji drugiego)

Hidden Content

Za te modele warto dać do 150zł, chyba że pilota mają. Sam poluje na TU-260LII lub TU-235, bo posiadam oryginalny pilot, który lezy w szufladzie.

?👈

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.