Jump to content
IGNORED

mini audio z radiem internetowym do niedużego pokoju

macbull

Recommended Posts

Witam wszystkich!

Czy ktoś może pomóc? Poszukuję mini wieży, koniecznie z radiem internetowym w cenie do ok. 1500 zł. Wiem, wiem - nie ma takich, ale... może jednak coś się znajdzie. Lubię czysty dźwięk, nie musi być mocnych basów. Pokój jest nieduży jakieś 11 m - to sypialnia. Będę bardzo wdzięczny za sugestie osób, które już może przerabiały ten temat ostatnio.

Co sądzicie o tej wieży. Pioneer XHM-36 Czy ktoś miał z nią do czynienia?

Wielkie dzięki za podpowiedzi. Niestety pianocraft z opcją radia internetowego jest za drogie, tak samo jak maranz. Pojadę odsłuchać pioneera i myślę, że wybiorę coś takiego. Model X-HM72 jest trochę droższy i zastanawiam się, czy warto dopłacać ponad 400 zł, czy jednak wybrać XHM-36.

• 4 weeks later...

W końcu zdecydowałem się na Pioneera X-HM72, tym bardziej, że udało mi się wynegocjować mały rabat. Rzeczywiście da się tego słuchać i do małego pokoju jak najbardziej się nadaje. Trochę mało intuicyjna obsługa i mogli się trochę bardziej postarać jeżeli chodzi o funkcje radia internetowego (trochę utrudnione szukanie stacji - nie można wklepać nazwy, tylko trzeba po kolei przewijać wszystkie, co przy tej ilości jest uciążliwe). Nie wiem jeszcze jak odtwarzać z neta pliki flac - czy jest taka możliwość??). Może jeszcze wpieniać długi rozruch wieży, ale da się przyzwyczaić. Ogólnie jest OK i dziękuję za podpowiedzi. Pozdrawiam w ostatnim dniu starego roku!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.