Skocz do zawartości
IGNORED

Wasze odkrycia i audio okazje w 2016 r.


biniek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gosc

(Konto usunięte)

http://www.percon.pl/percon,39,72,SK+2140.html

 

To hiszpanskie kable ale maja przedstawicielstwo w Polsce. Mila obsluga i wysylka kurierem za 10zl w 1 dzien.

Ja je konfekcjonowalem banankami eagle i jest super. To jest naprawde audio okazja

 

 

 

Też chcę się o tym przekonać, ale łatwo nie jest.

Kable kupiłem i zapłaciłem w poniedziałek. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnego potwierdzenia, że są wysłane.

Mimo moich wielokrotnych próśb.

Ja do nich dzwonię i albo nie odbierali telefonu, albo twierdzą, że kolegi który się tym zajmuje nie ma akurat w pracy. Jak wróci, to mi oddzwoni.

Niestety cisza. Na sms-y też nie odpowiadał.

Dzisiaj rano jak zrobiłem burzę u nich w firmie, dopiero był łaskawy do mnie zadzwonić. Poinformował mnie, że kable dwa dni temu do mnie wysłał i po powrocie do firmy wyśle mi numer nadania. Oczywiście numeru nie dostałem. Kabli też nikt nie przywiózł.

No to dzwonię znowu i dowiaduję się, że kable ,, poszły na zły adres'':-)

No to już rozumiem dlaczego, przez trzy dni nie byli w stanie wysłać numeru nadania.

Dzisiaj podobno zaraz je wiozą do kuriera i jutro mają być. Ja też wreszcie mam dostać numer przesyłki.

No to czekam.

Jedyny sympatyczny akcent jest taki, że sami posypali głowę popiołem i zaproponowali zwrot kwoty zakupu.

Dam znać czy kable wreszcie jutro dostanę. No i jak grają .

 

A i przesyłka 15zł:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale cyrki

koleś u którego zamawiałem mailowo wysłał mi z miesiąc temu powiadomienie że kończy tam pracę - wtedy nie było żadnych problemów z zamówieniem

mam nadzieje ze się skończy pozytywnie i będziesz zadowolony

w poprzednim systemie te kabelki grały super w obecnym troche doskwiera mi zbyt mała otwartość góry

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Mam numer nadania. Jest postęp.

Ale też i kolejny niesmak.

Sprzedawca dopiero po rozmowie ze mną pół godziny temu zorientował się, że przesyłka poszła na zły adres , ale informacja w firmie UPS jest taka, że już o 9-tej została zamówiona przesyłka do mnie.

 

9:08 Zamówienie zostało przetworzone: Gotowe dla UPS

Jak się to nazywa co to ma krótkie nogi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety w Polsce niedostępny

ja swojego ściągałem z Belgii zdaje się

 

A ciekawe jakby wypadł dźwiękowo w porównaniu do Lyngdorf TDAI-2170 ? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Panowie wielkie dzięki za polecenie tych Perconów.

Świetne. Co ciekawe w przeciwieństwie do tego co pisaliście u mnie najbardziej otworzyła się góra.

I to w sposób niewiarygodny. Plus cała reszta zalet o których wspominaliście.

Z tym, że do tej pory nie miałem co podłączyć i miałem jakieś kable z metra i jeden nawet łączony ( tak przyznaję się).

Ale Percona jak ktoś szuka kabli brać w ciemno choćby na próbę. Nie kosztuje nic a może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten Lyngdorf to cena w pobliżu 15tzł.

 

To jest cena dataliczna i ze wszystkimi kartami.

Podoba mi się takie podejście, które umożliwia uproszczenie systemu, czyli pozbycie się DAC i ograniczenie się jedynie do transportu.

Jeśli ta korekcja akustyki działa prawidłowo, to świetny sprzęt. Oczywiście pod warunkiem, że gra dobrze. Nie pozostaje nic innego jak sprawdzić u siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko prawda.

Ale ten Lab Gruppen IPD 1200 już to wszystko o czym piszesz w pakiecie i z ceną detaliczną 5500zł u nas w kraju.

Za 6800 jest model IPD2400 mający 2x600W przy 8 Ohm.

Użytkownik HQ150 edytował ten post dziś, 09:25

 

Akurat taka moc nie jest mi do niczego potrzebna, w warunkach domowych wiąkszą zaletą może być możliwość podpięcia większej liczby źródeł, kalibracja akustyki i wygląd bardziej adekwatny do mieszkania. Nie zmienia to faktu, że nadszedł czas aby się lepiej zapoznać z tematem takich urządzeń. Są osoby, które korzystają wyłącznie ze sprzętów z rynku PRO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

można w sumie pociągnąć temat na 2017 :)

 

moje ostatnie odkrycie Raspberry PI3 w roli streamera

używam z shieldem Pi2design i jakość jego cyfrowych wyjść jest genialna w stosunku do ceny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Percon.pl zgodnie z obietnicą za niesolidną wysyłkę oddał całą kwotę zakupu.

 

Wygląda więc na to, że moje przygody to wypadek przy pracy i zależy im na dobrej opinii i zadowoleniu klienta.

Solidna firma.U mnie na szczęście nie było takich problemów.Dziś zamówienie,pojutrze kabel w domu.

Co do kabla...dużo basu,ale rozciągnięty i nie zauważyłem aby obcinał górę.Jak ktoś jest zainteresowany ,to mam na sprzedaż Percona SK2140 2x2,40m.Średnica kabla 4mm.Więcej info na PW.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.